Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Morbidne maškare

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Morbidne maškare Empty
PostajNaslov: Morbidne maškare   Morbidne maškare I_icon_minitime23.02.09 0:40

Morbidne maškare 0082007.17

Danijela i Dean Dvornik su se šokirali kada su čuli da su maškare na zadarskim ulicama reprizirale pokop njihovog Dina. Za strašan prizor zaslužan je KUD Bleke i konji Bokanjac.

U Zadarskoj maškaranoj povorci, koja je u nedjelju također prošla gradom, najviše pažnje plijenila je repriza pokopa Dina Dvornika.

Naime, na zadarske ulice KUD Bleke i konji Bokanjac izvezao je pogrebna kola, mrtvački kovčeg, te maske poznatih osoba koje su oplakivale Dinu na pogrebu, repriziravši pokop u karnevalskom duhu. Tako su maske Nine Badrić, Josipe Lisac ili Bate Živojinovića, kojeg su gurali u kolicima, oplakivale Dinu uz pjesmu Ljubav se zove imenom tvojim.

"Volimo te Dino i hvala ti. Živite onako kako je on želio. Živite i plešite" rekla je, između ostalog, predstavnica bokanjačke grupe obožavatelja Dina Dvornika.

Potom je iz mrtvačkog sanduka ustao čovjek odjeven u crveno odjelo i s crvenim cilindrom na glavi. "Uskrsnuli Dino" pjevao je pjesmu Hipnotiziran i plesao po trgu među zatečenim ljudima koji su nakon početnog šoka počeli fotografirati prizor.

"Prestrašno! Sad ste me zateki, ne mogu vjerovati. Nitko sa mnom nije razgovarao niti bih ja dala dozvolu za takvo nešto. Ne znam kakva je bila namjera tih ljudi, možda i nije bila loša, ali nečija smrt nije nešto s čime se treba šaliti po karnevalima. Kako to nekom može i pasti na pamet?! U najmanju ruku je morbidno", kazala je za Jutarnji list Dinova udovica Danijela Dvornik.

Sličnu reakciju imao je i Dean Dvornik. On je priznao da su ga neki ljudi kontaktirali, ali tvrdi da nije shvatio što su točno željeli. Rekli su mu kako će se ponovno javiti, međutim to se nije dogodilo.

"Bi li se tako sprdali i sa smrću nekoga iz njihovih familija? Ako misle da će ih netko pohvaliti, grdno se varaju. Sram ih bilo", kazao je ogorčeno brat pokojnog pjevača.


IZVOR

Mislim, danas ljudi stvarno više nisu u stanju procijeniti što može proći, a što daleko prelazi granice dobrog ukusa. Jedno je bila odluka obitelji da Dina pokopaju uz pjesmu, onako kako je i živio. Ali ovo je bolesno. Ljudi su nakon svih ovih silnih realityja kojima nas bombardiraju izgubili kompas po pitanju morala.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Morbidne maškare Empty
PostajNaslov: Re: Morbidne maškare   Morbidne maškare I_icon_minitime23.02.09 12:25

ja se nikako ne uklapam u ova sadasnja vremena :shock:

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Morbidne maškare Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Morbidne maškare Empty
PostajNaslov: Re: Morbidne maškare   Morbidne maškare I_icon_minitime23.02.09 12:26

Ima nas još brick
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Morbidne maškare Empty
PostajNaslov: Re: Morbidne maškare   Morbidne maškare I_icon_minitime23.02.09 12:31

skočko dobro je vec sam mislila da sam ostarila pa ne razumijem ovu mladez ali evo vidim ima jos istomisljenika... bravo

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Morbidne maškare Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Morbidne maškare Empty
PostajNaslov: Re: Morbidne maškare   Morbidne maškare I_icon_minitime23.02.09 13:02

Mislim da to nema veze s godinama. Ja sam oduvijek takva, nisam se baš uklapala ni kao klinka, a sad sam lažno uklopljena Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Morbidne maškare Empty
PostajNaslov: Re: Morbidne maškare   Morbidne maškare I_icon_minitime23.02.09 13:06

To je stvarno grozno........bez riječi me ostavlja to kakvih ljudi ima na ovome svijetu.......... confused
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Morbidne maškare Empty
PostajNaslov: Re: Morbidne maškare   Morbidne maškare I_icon_minitime23.02.09 21:22

Ovo je prosto da ne veruješ ... gdje se samo skupila ta šačica budala, i šta baš nigdje u užem krugu se nije našao neki normalan čovjek pa da im objasni dvije -tri pametne No
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Morbidne maškare Empty
PostajNaslov: Re: Morbidne maškare   Morbidne maškare I_icon_minitime23.02.09 22:23

nadam se da moja ovca nije nikoga uvrijedila..Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Morbidne maškare Empty
PostajNaslov: Re: Morbidne maškare   Morbidne maškare I_icon_minitime23.02.09 22:44

hahaha...nevjerujem.......... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Morbidne maškare Empty
PostajNaslov: Re: Morbidne maškare   Morbidne maškare I_icon_minitime23.02.09 22:49

možda ako se netko osjeća kao ovca...Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Morbidne maškare Empty
PostajNaslov: Re: Morbidne maškare   Morbidne maškare I_icon_minitime23.02.09 22:51

Slušala sam Danijelu Dvornik u ekskluzivu...šokirala se žena kad je lik izašao iz ljesa... No
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Morbidne maškare Empty
PostajNaslov: Re: Morbidne maškare   Morbidne maškare I_icon_minitime23.02.09 22:52

pa se prepozno u kostimu......i našao se povrijeđen........... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Morbidne maškare Empty
PostajNaslov: Re: Morbidne maškare   Morbidne maškare I_icon_minitime23.02.09 22:53

pa to je šok za obitelj...ono što je dvornikovima bila tragedija, nekome je poslužila kao inspiracija za masku....užas....kako bi njima bilo da je netko tako reprizirao smrt njihovih najbližih??
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Morbidne maškare Empty
PostajNaslov: Re: Morbidne maškare   Morbidne maškare I_icon_minitime24.02.09 15:06

Glupo je ovo što su te maškare izvele, glupo je Dino umro, a i izveli su glupost i na njegovom pravom sprovodu.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Morbidne maškare Empty
PostajNaslov: Re: Morbidne maškare   Morbidne maškare I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Morbidne maškare
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dječji kostimi za maškare
» Sve tajne nanošenja maskare
» Maškare su tu! Trebate ideju za masku?
» Kostimi za maškare i karneval po horoskopskom znaku

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Estrada-
Forum(o)Bir: