Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pobijedi ŠOLU !!!

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime21.02.09 13:02

Jučer je bila prva emisija kviza pobjedi Šolu,
jeste li gledali,kako vam se sviđa?


Ja sam gledala,lik je pobjedio Šolu i odneo kući 100 000 kn...nije mi loš kviz...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime21.02.09 13:04

Nisam gledala.......kad je opet na rasporedu?
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime21.02.09 13:05

Nisam gledao, možda pogledam danas reprizu. cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime21.02.09 13:06

Petkom u 20.00-23.30...ipak ima 15 igara... work
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime21.02.09 13:18

voditeljica, moja kostrenjanka, bila je fenomenalna....Smile Smile
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime21.02.09 13:19

Nisam gledala Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime21.02.09 17:20

korny je napisao/la:
voditeljica, moja kostrenjanka, bila je fenomenalna....Smile Smile

Odlična je bila,pohvalila sam je sinoć odmah Smile ...
Jesi vidio onu što je sudila u bagmintonu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime22.02.09 10:16

Kate je napisao/la:
korny je napisao/la:
voditeljica, moja kostrenjanka, bila je fenomenalna....Smile Smile

Odlična je bila,pohvalila sam je sinoć odmah Smile ...
Jesi vidio onu što je sudila u bagmintonu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

nisam gledao sve...ali, ono malo što sam gledao bila je dobra....
možda malo treme, ali razumije se...prvi veći projekt od lokalne televizije...Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime22.02.09 12:58

Ma sutkinju ubila trema Laughing pogubila se u rezultatu...prekomična je bila Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime22.02.09 13:08

Gledao sam jučer par minuta, kopiraju show koji je već godinama na PRO7 - Pobjedi Stefana Raaba. cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime22.02.09 13:10

sve kopiramo..............šta ćeš.............
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime22.02.09 13:22

Što se tiče medija i emisija malo se tu više novih stvari može izmisliti, sve te talk show i reality emisije gotovo da ne gledam jer mi se sve čine kao loše kopije onog što sam već gledao na njemačkim i talijanskim programima.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime22.02.09 13:24

Kažu da je Piramida Željke Ogreste originalna, da su prodavali licencu, ne kupili kao za ostale slične stvari.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime22.02.09 13:25

da al kopiramo pretežito reality emisije.......
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime22.02.09 13:27

To je istina, Ogresta je licencu prodala u jako puno država. bravo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime22.02.09 15:30

Goran je napisao/la:
Gledao sam jučer par minuta, kopiraju show koji je već godinama na PRO7 - Pobjedi Stefana Raaba. cerekalo:

Je da,ali... bravo
[Vrh] Go down
Slavonac
Zagrijao tipkovnicu
Slavonac


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 201
Godine : 37
Lokacija : Pleternica
Datum registracije : 11.11.2008

Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime22.02.09 16:22

propustio sam prvu epizodu, gledat ću iduću
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime20.06.09 15:19

ja sam gledala prvu emisiju cielu, a ostale nisam skroz...
malo mi to predugo traje, 4 sata affraid
al inače mi je fora show Smile
(i da kate pitala si dal smo vidli onu kai je sudila badminton...jesam xD...aime kako sam se ja lomila, ženska se sva pogubila...nie znala di je, a još ju šola namjerno podj***** looool ludilo cerekalo: )
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime26.06.09 16:04

Što je je, predugo traje.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime26.06.09 18:19

dobro, neće još dugo.. belma ide u afriku snimati novu emisiju... tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime27.06.09 10:47

korny je napisao/la:
dobro, neće još dugo.. belma ide u afriku snimati novu emisiju... tužni
koju? di baš u Afriku?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime27.06.09 10:49

neku novu za rtl... tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime27.06.09 10:50

A šta si tužan? Vratit će se Smile Ili si jako volio pobjedi Šolu?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime27.06.09 10:51

ne, neću tih mjesec dana nju gledati po kostreni... cerekalo:
jebeš šolu, belma je ljepša... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime27.06.09 10:53

Laughing Šta je iz Kostrene ona?
Bogme je komad i pol ...proljepšala se full zadnjih godina, prije je bila malo bucka Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pobijedi ŠOLU !!! Empty
PostajNaslov: Re: Pobijedi ŠOLU !!!   Pobijedi ŠOLU !!! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pobijedi ŠOLU !!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pomozimo Nervesi Ejupović da pobijedi opaku bolest
» Održiva Ekonomija: Pobijedi Krizu Na Pulski Način

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Mediji i film :: Televizija i radio-
Forum(o)Bir: