Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Empty
PostajNaslov: Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka   Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka I_icon_minitime20.02.09 10:59

Kada je odjeknula vijest kako je 12-godišnja Lj.S. iz Doboja zatrudnjela sa 24-godišnjim Daliborom Marinkovićem s kojim živi u izvanbračnoj zajednici, upleo se cijeli garnizon ljudi koji su od obitelji željeli čuti neke odgovore. Međutim, nakon objave u medijima, javio se Dalibor Marinković demantirajući njezinu trudnoću riječima: "Ona se malo udebljala pa se pročulo da je trudna, ali nije", rekao je za Dnevni Avaz. Kako je u početku mislila da je njezina maloljetna kćer trudna, majka Mira Stanković slučaj je odmah prijavila policiji, da bi kasnije povukla prijavu.

Obitelji se slažu s brakom

"Ja sam tužbu povukla i nemam ništa protiv da ona nastavi živjeti s njim", rekla je Mira čije mišljenje dijele obje obitelji, i Stankovići i Marinkovići. Vijest o njezinoj navodnoj trudnoći dobojsko naselje Ostružnja Donja okrenulo je naglavačke pa je zbog njihovih zabrinutih šaputanja majka djevojčice slučaj prijavila policiji, nakon čega je pokrenuta istraga u dobojskom Okružnom tužiteljstvo. Iako je kasnije povukla tužbu, policija je postupila po prijavi:

"O navodima iz prijave iz 23. rujna 2008. godine, mi smo odmah obavijestili Centar za socijalni rad i Okružno tužiteljstvo, a po naredbi dežurnog tužitelja poduzeli smo sve potrebne mjere i radnje. Okružnom tužiteljstvu smo 24. studenog podnijeli izvještaj protiv Dalibora Marinkovića zbog izvršenja krivičnog djela izvanbračne zajednice s maloljetnom osobom", rekla je za Dnevni avaz Ljerka Stanimirović, glasnogovornica Centra javne sigurnosti Doboj. U slučaju da bude osuđen, Marinković bi iza zatvorskih rešetaka mogao provesti i nekoliko godina, na što je 12-godišnjakinja odlučno odgovorila:

"Ja ga volim"

"Ja sam se udala za njega. Nije me nitko tjerao. Ja njega volim. Želim biti s njim. Ja ću ga čekati ako ode u zatvor", rekla je Lj.S., koja tvrdi kako je na sve sama dobrovoljno pristala. Bez obzira na ishod procesa, Dalibor je rekao kako "njihovi planovi da se vjenčaju ostaju nepromijenjeni". "Čekamo još malo, vjenčanje ćemo napraviti", napomenuo je.

Što se tiče ostatka obitelji, protiv njihovog vjenčanja ništa nemaju protiv ni Ostoja Stanković, djed djevojčice, ni Daliborov brat, kao ni njegova majka Mara Marinković. Naime, svi su jednoglasno rekli kako je "najvažnije da se vole i da se poštuju, jer je to njihov život i neka žive".

Ali, tu ne staje cijela priča s 12-godišnjom djevojčicom koja uskoro planira udaju za duplo starijeg dečka, već je njezina majka Mira Stanković (1978.) i majka djevojčice Ljilje Stanković (1995.) koja se udala 27. kolovoza prošle godine, što znači da je postala supruga u četvrtom razredu osnovne škole.

Nakon vjenčanja je prestala dolaziti u školu "Desanka Maksimović" u Stanarima. Pored Lj.S. i njezine starije sestre Ljilje Stanković, Mira Stanković ima još jednu kćer - Slavojku, rođenu 1992. godine koja je trenutačno u četvrtom mjesecu trudnoće, što znači da bi trebala roditi u dobi od 16 godina, čime će majka Mira Stanković postati najmlađa baka u regiji jer je Slavojku rodila s nepunih 15 godina.


Izvor

Po mom mišljenju nadležne službe su tu djevojčicu trebale staviti u neki dječji dom, a tog njenog dečka strpati u zatvor, a roditelje novčano kazniti i trajno im oduzeti skrbništvo nad tom djevojčicom.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka   Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka I_icon_minitime20.02.09 11:03

To sam gledala na tv-u...ma žalosno No
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka   Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka I_icon_minitime20.02.09 11:26

jadna su nam ova danasnja djeca,kad roditelji odobravaju brakove ajde kad djeca ne znaju pa srljaju ali roditelji da ne vode racuna, da ne savjetuju, da ih ne paze...nije za svakoga da ima djecu... ne valja

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka   Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka I_icon_minitime20.02.09 11:30

Uvijek je bilo neodgovornih roditelja, ali tu bi nadležne službe trebale odmah reagirati, a ne tolerirati takvo što! Idea

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka   Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka I_icon_minitime20.02.09 11:41

nema vise nadleznih sluzbi ko prije, nikog vise nista nije briga, ja bi kaznjavala i nadlezne sluzbe sto nista ne poduzimaju, ali zakoni ne valjaju, pogledaj samo koliko se pojavilo pedofila u zadnje vrijeme, i osude ga na godinu, neke i manje, i sto ne bi bolesnici nastavili kad im zakon ide na ruku, a jadna djeca ispastaju... loše

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka   Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka I_icon_minitime20.02.09 11:48

Ima nadležnih službi, ali ne obavljaju svoj posao kako treba. Nisu svjesni da su oni tu zbog nas, a ne mi zbog njih. Takvo stanje ne treba prihvatiti, nego treba prosvjedovati protiv toga.
U Hrvatskoj je u posljednjih 5 godina oko 9000 novozaposlenih u državnim službama, sve po rodbinskim i prijateljskim linijama, a te službe su sad još neučinkovitije nego prije. Tužno je da se javnost miri s tim, financiramo njihove plače od po 1000 eura, a oni ne rade ništa.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka   Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka I_icon_minitime20.02.09 12:16

Slazem se u potpunosti s tobom. Izgleda nikog nije briga ni zasta daj samo lovu,evo danas citam o momku koji je nastradao u sabracajnoj nesreci, bio je u komi, imao tri, cetiri operacije.Otac napustio posao da se brine o njemu, i odbili ga tri puta za lijecenje u toplicama,jer pobogu jednom je vec bio. Zena stradala u pozaru, imucni, vlada odmah obezbjedila avion da se hitno prebaci u Njemacku, da se tamo operise,a ovaj jadni momak ne moze ni na fizikalnu e to me stasno ljuti. Gdje su te silne nadlezne sluzbe, ne samo socijalne,nego i ostale, za sta placas zdravstveno, samo ti njima daj povecaj plate...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka   Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka I_icon_minitime20.02.09 12:55

Stanje je postalo neizdrživo i jedino rješenje da nadležne službe i oni koji su na vlasti počnu raditi svoj posao je da se mi građani pobunimo protiv njihovog nerada i nemorala, oni su tu zbog nas, a ne mi zbog njih!

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka   Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka I_icon_minitime20.02.09 13:01

jest kad bi svi tako razmisljali, ali ja imam osjecaj da smo svi mi jos uvijek u onom fazonu "dobro je, samo nek ne puca" Ne znam stvarno sta treba vise da se raja probudi, sto vise se nema oni vise sute...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka   Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka I_icon_minitime20.02.09 18:10

Jadna klinka No
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka   Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka I_icon_minitime20.02.09 19:19

jednom riječju... bljuv
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka   Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka I_icon_minitime26.02.09 12:00

blizanac je napisao/la:
jest kad bi svi tako razmisljali, ali ja imam osjecaj da smo svi mi jos uvijek u onom fazonu "dobro je, samo nek ne puca" Ne znam stvarno sta treba vise da se raja probudi, sto vise se nema oni vise sute...
Ljudi moraju postati svjesni da je sve u našim rukama. Niti više živimo u komunizmu, niti je rat. Ljude treba educirati i totalno preodgojiti. Glavna prepreka tome je što su mediji, koji bi tu mogli odigrati bitnu pozitivnu ulogu, još pod velikim utjecajem političkih močnika.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka   Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka I_icon_minitime26.02.09 12:06

Roditelji te curice nisu normalni da su odmah nešto poduzeli...a ne oni još odobravaju....grozno....a za takve ljude kao što je taj biser D.M. postoji zatvor...ma šta češ kad nikog nije briga.....
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka   Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka I_icon_minitime24.03.09 19:05

... a baš bi za takve slučajeve ljude trebalo biti briga.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka   Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka I_icon_minitime24.03.09 19:17

brick ...... nepojmljivo.... stvarno sada me ovakve situacije tjeraju u fazon bolje bez roditelja neg sa svakakvim budalama.... bljuv
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka   Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka I_icon_minitime24.03.09 19:22

Istina Alba.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka   Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka I_icon_minitime24.03.09 20:02

ali tuzna istina....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka   Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Roditelji podržavaju izvanbračnu zajednicu svoje 12-godišnje kćeri i duplo starijeg momka
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tiger Woods doveo drugu ženu na rođendan svoje kćeri
» Potpuno gola došla na fakultet po momka
» Kćeri, i ja mrzim tvoju učiteljicu!
» Majke organizirale javnu tučnjavu zavađenih kćeri
» Krvoproliće u Dubravi: Ubio dvije maloljetne kćeri pa si presudio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva :: Crna kronika-
Forum(o)Bir: