Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Profesionalni astrolog

Go down 
Autor/icaPoruka
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Profesionalni astrolog Empty
PostajNaslov: Profesionalni astrolog   Profesionalni astrolog I_icon_minitime08.03.12 21:53

ovo je čovjek s kojim imam osobnog iskustva.koliko god vi bili skeptični ili ne znam šta prema astrologiji i horoskopima,postavite mu pitanje o jednom polju života (ljubav,zdravlje,financije,posao) što je besplatno,a moguće je naručiti detaljan životni horoskop kao što sam i ja...i nisam požalio...a da nisam naručio u nekim stvarima bi požalio...da nije bilo njega,sad bi se raspado,to su privatne stvari već...pročitajte pravila na stranici...i ja sam ispočetka bio malo skeptičan,al kad mi je reko za neke obiteljske stvari koje nisam nikome govorio i neke stvari o meni koje nisam nikome reko nisam dvoumio...ne bojte se pitat bar besplatan savjet u vezi jednog polja da se uvjerite...nije moguće dobiti odgovor za životni horoskop odmah,treba čovjeku 2-3 dana da sve obavi,potpuna predanost i diskrecija je zajamčena.

ovo su osnovna pravila:
"-niste obavezni zahvaljivati,,ali očekujem minimum poštovanja prema meni i mome radu,i ako vam već posvećujem svoje vrijeme,,očekujem da pročitate osnovna pravila i obavjesti
- morate dati datum vrijeme i mjesto rođenja
-morate poslati zahtjev za prijateljstvo vlasniku stranice ,,tj. meni
-stavite podatke na stranicu da znam kojim redom ići
-možete poslati i poruku u inbox nakon toga sa detaljima
-birajte samo jedno polje života,ako je ljubav možete dati i njegov ili njezin datum da vas usporedim,i obavezno navedite prirodu veze,,slobodni trebaju napomenuti da su slobodni
-diskrecija je apsolutna
-ukoliko vas zanima više od jednog polja,,to je moguće,ako ste u hrvatskoj ,ali očekujem simboličnu naknadu za dodatni trud,reda vrijednosti nekoliko piva,recimo,,na moj račun u raiffesen banci,
ali svako savjetujem ozbiljan životni horoskop koji odrađujem preko skypa ili u pismenom obliku,,opširno i u detalje
-zahvale i komentare očekujem na stranici,kao što očekujem i preporuke,,pogotovo ozbiljnijim osobama
-maloljetnicima ne odgovaram na intimna pitanja
-ukoliko nekim slučajem niste dobili odgovor za 3 dana a poštovali ste gore navedena pravila,,molim vas da ponovite objavu
-ko ne bude čitao pravila,,zadržavam pravo da mu ne odgovorim,,ili da mu jednostavno obrišem post,,"

FB Stranica

FB profil Vladimir Lah
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
 
Profesionalni astrolog
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Profesionalni limarski radovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Horoskop i numerologija :: Astrologija-
Forum(o)Bir: