Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Neplodnost i veze

Go down 
+3
Goran
Blizanka
Lux
7 posters

Biste li ušli u trajnu vezu s partnerom za kojeg znate da je neplodan?
Da.
Neplodnost i veze T7mw5w_th80%Neplodnost i veze I_vote_rcap
 80% [ 12 ]
Možda
Neplodnost i veze T7mw5w_th20%Neplodnost i veze I_vote_rcap
 20% [ 3 ]
Ne
Neplodnost i veze T7mw5w_th0%Neplodnost i veze I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 15
 

Autor/icaPoruka
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime13.02.09 10:46

Zanima me što biste učinili kad biste znali da vam je partner/partnerica neplodan. Biste li ušli s njim u brak, biste li razmišljali o trajnijoj vezi? Ili biste možda iskoristili to kao dobrodošlu slučajnost koja omogućava dobar provod :;):
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Re: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime13.02.09 10:48

Nažalost se često neplodnost otkrije i sa sigurnošću dijagnosticira tek kad su ljudi već u braku. No recimo da to znamo prije. Ja bih se vjerojatno pouzdala u mogućnosti suvremene medicine ili usvajanje djeteta, kad bih bila dovoljno zaljubljena kao što sam i bila preije braka, to bi bio jedan od važnih problema za rješavanje, ali nikako razlog da se raziđemo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Re: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime13.02.09 13:54

Ako sam zaljubljena u čovjeka i imamo genijalnu vezu to mi ne bi bio problem. Sve ovisi o vezi i o osobi.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Re: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime13.02.09 21:16

Da sam jako ono skroz zaljubljena,nebi bilo problema što se toga tiče... :;):
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Re: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime13.02.09 21:28

uvijek ima opcija usvojiti, ili umjetna oplodnja,ako je prava ljubav,sve se rijesi ljubav

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Neplodnost i veze Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Re: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime13.02.09 21:52

Lux je napisao/la:
Zanima me što biste učinili kad biste znali da vam je partner/partnerica neplodan. Biste li ušli s njim u brak, biste li razmišljali o trajnijoj vezi? Ili biste možda iskoristili to kao dobrodošlu slučajnost koja omogućava dobar provod :;):

naravno da bi ušao sa tom osobom u brak....nije ona zbog toga manje vrijedna....
uvijek možeš posvojiti dijete..i voljeti ga kao svoje...Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Re: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime13.02.09 22:09

Lux je napisao/la:
Zanima me što biste učinili kad biste znali da vam je partner/partnerica neplodan. Biste li ušli s njim u brak, biste li razmišljali o trajnijoj vezi? Ili biste možda iskoristili to kao dobrodošlu slučajnost koja omogućava dobar provod :;):
Ušao bi u brak, posvajanje djeteta, vantjelesna oplodnja uvjek mogu pomoći prilikom planiranja novih članova obitelji.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Re: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime14.02.09 14:08

Ako neku ženu volim, onda tu ljubav ni mrvicu ne može umanjiti činjenica da je neplodna. Gade mi se oni koji žene tretiraju kao strojeve za rađanje djece.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Re: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime14.02.09 14:11

Pitala sam i o muškoj i o ženskoj neplodnosti Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Re: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime14.02.09 14:58

moj odgovor je isti normalno je da i muški mogu biti neplodni kao i žene Smile
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Re: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime14.02.09 15:04

Ma da, ali Goran je spominjao strojeve za rađanje, to ipak niste vi dečki Smile
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Re: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime24.01.10 10:45

Upustila bi se u trajnu vezu sa takvom osobom , jer ako smo pronašli u toj osobi ono što smo tražili , neplodnost nije nikakva prepreka za daljni nastavak. Uvijek postoji mogučnost posvajanja jer sam uvijek za posvanje prije nego umjetnu oplodnju toliko djece ima bez roditelja , bez ljubavi, podrške i u normalnim brakovima sam za to ako imaš uvjete da pružiš još nekom djetetu dom, ljubav , sigurnost zašto ne. Usrećiš jedno maleno biće koje je ostavljeno i usamljeno.
[Vrh] Go down
bodo
Zagrijao tipkovnicu
bodo


Leo Dog
Broj postova : 739
Godine : 54
Datum registracije : 05.12.2009

Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Re: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime24.01.10 11:17

Goran bravo Niky bravo Ma ako je ljubavi biti će i djece. Toliko malih po domovima, željni pažnje i svega. Upustio bi se u vezu s takvom osobom, ako je volim naravno.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Re: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime24.01.10 13:14

Ljubav je najvažnija... Ona mora postojati, nemože se roditi na silu....
Sve ostalo je rješivo na neki način...
Da, ušla bih u trajnu vezu s neplodnim partnerom...
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Re: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime24.01.10 18:39

Da...samo bi morali usvojit djete svakako ili umjetna oplodnja.Život bi mi nekako bio prazan bez djece.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Re: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime24.01.10 18:44

Tea je napisao/la:
Da...samo bi morali usvojit djete svakako ili umjetna oplodnja.Život bi mi nekako bio prazan bez djece.

Apsolutno se slažem... život bez djece je prazan... postoji nekoliko mogućnosti, treba samo odabrati jednu od njih...

Znam ljude koji su siromašnu curicu iz sela u dogovoru s njenom samohranom majkom doveli kod sebe u grad, živjela je s njima kao da je njihova, majku je redovno posjećivala i ova nju, no živjela je u gradu jer je tamo bilo bolje... Oni su ju smatrali svojom mada ju nisu papirnato nikada posvojili... Prevelika procedura kažu...

Umjetna oplodnja je po meni najbolje rješenje, ako je izvedivo...
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Re: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime24.01.10 18:50

Rizik je samo usvajanje djece.Samo rizik je sve...kad se pogleda.Bitno je da žena u sebi ima taj osjećaj ljubavi i želju za posvojenjem(i njezin muž naravno).Takav osjećaj nas i vuče na druge korake i bude u redu.Samo odgajanje takvog djeteta treba biti pažljivo i ista je šema kao kod vlastitog djeteta.Ako se dovoljno pažnje i ljubavi i pameti posveti,sve ispadne na dobro.Baš cijenim ljude koji imaju snage za udomit djecu.
Znam jednu familiju...nisu mogli imati djce pa su usvojili jedno dijete sa problemima u razvoju.Nakon toga se žena opustila i rodila dvoje svoje djece iza toga.Svi su ravnopravni i ista je pažnja za svakoga.Baš...skladna familija.Ko zna šta život nosi...samo treba dati maksimum od sebe.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Re: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime25.11.10 10:36

Pa naravno da nebih o tome razmišlja u početku veze. Bilo bi mi kasnije žao sigurno..ali postoje drugi načini da ima i odgaja zajedničko dijete. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Re: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime25.11.10 12:38

pa jasno da bi, ako tu osobu volim. bez razmišljanja bi ušla u takvu vezu. i ukoliko bi se dogovorili, usvojili bi dijete.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Re: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime14.12.10 19:59

pa bar danas ima mnogo djece kojoj treba dom i porodica...uvijek se moze usvojiti uregod
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neplodnost i veze Empty
PostajNaslov: Re: Neplodnost i veze   Neplodnost i veze I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neplodnost i veze
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Neplodnost češća kod žena s krvnom grupom 0
» Kako preživjeti neplodnost (bez da vam to uništi vezu)
» Svemir i sve što ima veze sa njim
» Petrač preko veze u zatvoru "sređivao poslove"
» Veze tinejdzera...zasnovane na ljubavi ili seksu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: