Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer Empty
PostajNaslov: Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer   Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer I_icon_minitime19.01.12 13:14

Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer 0089007.48

DORH je dobio podatke iz američkog Ministarstva pravde i Ministarstva domovinske sigurnosti koji pokazuju da su supružnici Sanader raskošno živjeli nakon njegovog odlaska s vlasti. Naprimjer, bili su na krstarenju, a kruzerom je upravljao danas omraženi kapetan Francesco Schettino!

Podaci iz američkog Ministarstva pravde i Ministarstva domovinske sigurnosti pokazuju da je Sanader tijekom 2009. i 2010. potrošio desetke tisuća eura samo na putovanja i financiranje najma njujorškog stana Petre Sanader, otkriva Jutarnji list.

Tako je najam apartmana u Zeckendorf Towersima u New Yorku bivši premijer platio 93.100 dolara, za razdoblje od rujna 2008. do svibnja 2010. godine. U istom je razdoblju na račun Petre Sanader 'sjelo' uplata s više strana, ukupno više od 100.000 dolara.

Ni na putovanjima se nije štedjelo, piše list. Sanader je tako krajem 2009. privatnim zrakoplovom otišao na utakmicu Lige prvaka u Milanu. Dva puta u dvije godine su supružnici Sanader, prilikom odlaska u SAD, boravili u luksuznom kalifornijskom hotelu Beverly Hills. Prvi su put zakupili apartman na dva tjedna, od kraja listopada do početka studenoga 2009. godine, te ga platili 13.000 dolara.

U hotelu Beverly Hills ponovno su odsjeli potkraj veljače 2010. godine, mjesec dana nakon Sanaderova neuspješnog puča u HDZ-u. Trošak od gotovo 15.000 dolara Sanader je platio karticom. Tada je s njima sedam dana u hotelu provela i kći Petra Sanader.

Nekoliko mjeseci nakon boravka u Kaliforniji, u ljeto 2010. godine, supružnici Sanader otišli su na sedmodnevno krstarenje Costa Atlanticom po Karibima. Krstarenje su platili 3.800 dolara, a zanimljivo je da je kapetan tada bio Francesco Schettino, koji je prije nekoliko dana nasukao kruzer Costa Concordia kod Italije i među prvima pobjegao s broda.

danas.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer   Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer I_icon_minitime26.01.12 19:33

Baš smo ih lijepo gotivili zaboravio
[Vrh] Go down
tija
Početnik
Početnik
tija


Female
Pisces Goat
Broj postova : 73
Godine : 57
Datum registracije : 02.01.2012

Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer   Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer I_icon_minitime26.01.12 19:40

kolko ima istine u ovom clanku ne znam,al vjerovatno ima dosta ..nekako uvjek kad se nekoga optuzi onda svi znaju sve ,optuzuje se međusobno ..a u biti sanadera ima puno u nasim balkanskim drzavicama ,bilo ih je i bit ce ih ,tu pomoci nema
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer   Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer I_icon_minitime26.01.12 19:43

..pa to je istina, što možeš kad smo tupavi narodi svi uokolo, pa biramo ljude sa reklame Smile
[Vrh] Go down
tija
Početnik
Početnik
tija


Female
Pisces Goat
Broj postova : 73
Godine : 57
Datum registracije : 02.01.2012

Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer   Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer I_icon_minitime26.01.12 19:46

ma da biramo bilo koga pokvario bi se ,kao sto kazem takvi smo..lakomi narod ,mi bi i sveca pokvarili Laughing tj kod nas bi se i svetac pokvario Laughing znas onu kiki ko o medu radi i prste lize ...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer   Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer I_icon_minitime26.01.12 19:48

..daj ne zezaj evo ja da sam premijerka kod mene bi svi dobili odmah penzije, rasprodala bi sve i mirovinskim fondovima ostavila bitne stvari i svi bi onda mogli leći pod palmu i uživali bi svi sa mnom Laughing
[Vrh] Go down
tija
Početnik
Početnik
tija


Female
Pisces Goat
Broj postova : 73
Godine : 57
Datum registracije : 02.01.2012

Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer   Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer I_icon_minitime26.01.12 19:51

glasam onda za tebe hug2 neznam mila,ne volim politiku,htjela bi duze zivot a to mogu jedino ako ne gledam tv hug2 moj jedini politicar kojeg sam ja volila je odavno na nebu a za druge ,nek im nebo sudi
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer   Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer I_icon_minitime26.01.12 19:55

..e znaš što to i sama prakticiram od nedavno, izbjegavam politiku i gledanje vijesti, ako ne gledam i ne slušam mirnija sam, a što si rekla lopova će uvijek biti zaboravio
[Vrh] Go down
tija
Početnik
Početnik
tija


Female
Pisces Goat
Broj postova : 73
Godine : 57
Datum registracije : 02.01.2012

Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer   Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer I_icon_minitime26.01.12 20:02

da,sta mi vrijedi gledat i zderat se..a njima naskodit ne mogu,samo sebi..meni su svi isti,jos nisam srela nekoga da kazem ima postene oci njega bi izabrala...svakom u ocima pohlepa i lopovluk ..nikad nisam pozelila da nam se vrati komunizam,jer u njemu osim komunista nikom isto nije bilo sjajno ,nisam jugonostalgicar ,,,,al ruku na srce,ponekad pomislim da bi bilo lijepo imat strozi rezim...kao u arapsim drzavama ukrades nesto ,odsjeci ruku koja je ukrala
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer   Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer I_icon_minitime26.01.12 20:09

...pa ne znam zbilja ...juge se ne sjećam previše, a živjela sam na selu jelo se što se pposadilo i uzgojilo, nosila se roba od starijih u porodici. Danas da se što bolji telefon ima i što skuplje aute, gluparija.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer   Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sanaderove vozio kapetan koji je potopio kruzer
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vozio 18km na autocesti u krivom smjeru i ubio se
» Wenger objasnio zašto je Eduardo kapetan
» Kapetan Dragan će stati pred hrvatski sud
» Kapetan Laptalo dočekan u Dubrovniku
» Koji si cvijet?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: