Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 HT-u trebalo 78 dana da čovjeku uklone srušeni stup iz dvorišta

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

HT-u trebalo 78 dana da čovjeku uklone srušeni stup iz dvorišta Empty
PostajNaslov: HT-u trebalo 78 dana da čovjeku uklone srušeni stup iz dvorišta   HT-u trebalo 78 dana da čovjeku uklone srušeni stup iz dvorišta I_icon_minitime09.01.12 13:29

HT-u trebalo 78 dana da čovjeku uklone srušeni stup iz dvorišta 0614007.48

Čak 78 dana trebalo je Hrvatskom telekomu da sanira štetu, odnosno zamijeni srušeni telefonski stup, kojeg je srušilo jako nevrijeme 18. listopada u Umagu. Bezbroj poziva i molbi službi za korisnike nije urodilo plodom, sve dok se u priču nisu umiješali novinari.

Jako nevrijeme srušilo je tog 18. listopada telefonski stup s kabelima u dvorište Stjepana Majkovice u Kolodvorskoj ulici u Umagu. Majkovica je počeo zvati službu za korisnike već drugo jutro, a novi je stup stigao tek 5. siječnja. Cijelo to vrijeme tri obitelji koje ondje žive morale su svojim vozilima prelaziti preko telefonskog kabela koji je bio točno na ulazu u dvorište i visio je, stalno se klateći, uz njihovu kuću, gdje je zakačen.


Da je djelovao sam, potpuno bi prekinuo telefon i internet

Majkovica, svjestan da je za tako veliku firmu samo sitan potrošač, veli da nisu očekivali da će im djelatnici HT-a doći odmah, ali nadali su se da će to biti u roku od nekoliko dana, a sve zbog sigurnosnih razloga. Zbog žica po podu bojali su se da se nešto ne dogodi. Htio ih je više puta razrezati i maknuti (kao što su to napravili sa stupom koji su morali sami staviti u stranu, jer preko njega automobilom nisu mogli), ali svi bi, zajedno sa susjedima, ostali bez telefonske i internetske veze. Bili su nemoćni.

Na koncu se očajni Majkovica obratio Glasu Istre, a nakon samo jednog e-maila kojeg je poslala novinarka, ekipa HT-a se uputila na teren i promptno riješila problem u samo tri sata.

'Rekao sam im sve po spisku, ali te riječi nisu za novine'

"Najviše me smeta što u dva i pol mjeseca nitko nije došao ni blizu da pogleda točno stanje na terenu. Prvi put kada sam ih zvao rekli su da je nalog odmah krenuo prema Pazinu, pa smo mislili da će sve ići brzo. Ali ništa se nije događalo 20 dana, pa sam opet zvao. Kada sam opet uzeo telefon u ruke, kazali su da je nalog išao 5. studenog. To znači 30 dana čekanja do 5. prosinca. Opet ništa. Zadnji put nazvao sam pred Novu godinu i rekao sam im sve po spisku, ali te riječi nisu za novine", ispričao je ogorčeni Umažanin.

Inače, iako je novinarka u mailu upitala zašto su službe više puta obećale riješiti problem, a to nisu učinili, iz tvrtke su samo zahvalili na upitu (?!) te se ispričali korisniku koji je prijavio kvar. Zašto im je trebalo 78 dana da riješe problem, ostaje nepoznanica.

Danas.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
HT-u trebalo 78 dana da čovjeku uklone srušeni stup iz dvorišta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mudre misli o čovjeku
» Rohatinski: Mjere je trebalo poduzeti 2008., ali nije bilo hrabrosti
» Osam muškaraca kojih bi trebalo da se čuvate
» Trebalo im skoro tri mjeseca da odvrnu četiri šarafa
» Ideje za uređenje dvorišta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Gospodarstvo-
Forum(o)Bir: