Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sta je to 100% u ovom trenutku?

Go down 
+49
Prznica
HIMEROS
Mrvicaljepotica
Palop
Maki
Dreamer
Talia
nikolan
vivyan
Bombonica
Sumrak
cijanid
Carolija
starleta
Ančica
Blizanka
VlahovicA
Besna_glista
KoAlex
Luca
dublje
Luna2
Riječanka
Otelo
Milan01
Heroj
na7alia
Lavanda
mila01
Lily Potter
sookie
tanjuška
Gracija...
januska
BlueLady
Nenado
Silvija Silvić
Spes
Zagy
Plamena
Blonde
mobile
LuckyM5
pfirsichblute
Kikica
Gerilla
diya
kala
Goran
53 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime08.01.12 20:41

First topic message reminder :

Sta je to sto je 100% u ovom trenutku za vas?

100% sam se smrzla šljiva

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po

Autor/icaPoruka
Dalmatinka
Ljubitelj foruma
Dalmatinka


Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3345
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime01.06.23 15:19

Odo da skuham 2 u 3 ili u 4,5 kavu Laughing
[Vrh] Go down
Dalmatinka
Ljubitelj foruma
Dalmatinka


Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3345
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime04.06.23 15:50

Ne mogu da se nacudim koliko su glupe neke osobe,kao da je bitno sto i koliko.Strasno zivota mi

Riječanka likes this post

[Vrh] Go down
Riječanka
Zlatni VIP član
Riječanka


Female
Scorpio Goat
Broj postova : 78227
Godine : 44
Lokacija : Relax
Datum registracije : 17.07.2010

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime06.06.23 21:27

sto posto se sjecam te face Laughing
[Vrh] Go down
Dalmatinka
Ljubitelj foruma
Dalmatinka


Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3345
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime07.06.23 12:37

Moram gibati dalje...
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime08.06.23 10:24

da sjedim s psom na balkonu…
[Vrh] Go down
Riječanka
Zlatni VIP član
Riječanka


Female
Scorpio Goat
Broj postova : 78227
Godine : 44
Lokacija : Relax
Datum registracije : 17.07.2010

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime11.06.23 21:27

..svida mi se
[Vrh] Go down
Dalmatinka
Ljubitelj foruma
Dalmatinka


Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3345
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime04.07.23 18:46

Mozak mi gori,i ovo malo sto radi odnit ce ga vrag
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime05.07.23 0:05

iz druge smjene sam došao…
[Vrh] Go down
Dalmatinka
Ljubitelj foruma
Dalmatinka


Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3345
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime05.07.23 7:24

Gledam u njega vani puse a on se zavalio ispod masline i spava,budem mu oko 10 davala opet da jede bar malo da uzme.uhvatim ga za grivu oko vrata i poveem ga i zarlim on oci rasiri kao da mi govoti ma odi u pm lipo ,ostavi me na miru ludakinjo,dode mi smijati se kad ga vidim kako facu napravi
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime05.07.23 7:58

Dalmatinka je napisao/la:
Gledam u njega vani puse a on se zavalio ispod masline i spava,budem mu oko 10 davala opet da jede bar malo da uzme.uhvatim ga za grivu oko vrata i poveem ga i zarlim on oci rasiri kao da mi govoti ma odi u pm lipo ,ostavi me na miru ludakinjo,dode mi smijati se kad ga vidim kako facu napravi

neće ti on tako jesti, daj mu ujutro i ostavi…kad tad će sam uzeti, i ne budi mu krvopija…daj mu vremena i ako ne jede 24h neće mu ništa biti…
[Vrh] Go down
Dalmatinka
Ljubitelj foruma
Dalmatinka


Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3345
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime05.07.23 10:23

Evo sad je pojeo od 09:30 do sad sam ga molila.
Jesam tako sam radila zadnja 3 dana,popisa se u hranu i mos ga hebat...Srce ce da me opizdi koliko se uzrujam u pm.place mi se stalno....
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime06.07.23 7:50

Dalmatinka je napisao/la:
Evo sad je pojeo od 09:30  do sad sam ga molila.
Jesam tako sam radila zadnja 3 dana,popisa  se u hranu i mos ga hebat...Srce ce da me opizdi koliko se uzrujam u pm.place mi se stalno....

eto, pojeo je...ne trebaš ga moliti, mora sam od sebe, kad tad glad je jača...i zbog toga nemaš potrebe se uzrujavati i plakati, nije on digao sve 4 u zrak pa ne može ništa...drugo je kad pas pravo zalegne...i kad sve odbija, baš sve...
[Vrh] Go down
Dalmatinka
Ljubitelj foruma
Dalmatinka


Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3345
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime06.07.23 8:02

Sumrak je napisao/la:
Dalmatinka je napisao/la:
Evo sad je pojeo od 09:30  do sad sam ga molila.
Jesam tako sam radila zadnja 3 dana,popisa  se u hranu i mos ga hebat...Srce ce da me opizdi koliko se uzrujam u pm.place mi se stalno....

eto, pojeo je...ne trebaš ga moliti, mora sam od sebe, kad tad glad je jača...i zbog toga nemaš potrebe se uzrujavati i plakati, nije on digao sve 4 u zrak pa ne može ništa...drugo je kad pas pravo zalegne...i kad sve odbija, baš sve...
Znas sto,lako je reci,ali kad ga vidis to je skroz druga prica,tableta prejaka a ne jedes,pijanac mu nije ravan kako ga vozi,da pojede l,, akse bi se mogao nositi sa tim
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime06.07.23 8:35

Dalmatinka je napisao/la:

Znas sto,lako je reci,ali kad ga vidis to je skroz druga prica,tableta prejaka a ne jedes,pijanac mu nije ravan kako ga vozi,da pojede l,, akse bi se mogao nositi sa tim


sorry, ali znam to sve, nije lako gledati, o tome nema govora...tablete ih ošamućuju...ja moram u 10:20h biti s mojim na klinici, njegov dotur bolestan, rak pluća, kemoterapija...jučer tražio antibiotik u klinici gdje kasnije idem, ne može, moramo psa vidjeti itd. a, znam što ga sve čeka, skidanje i guljenje krasti, mazanje jodom itd. naravno kad mu se to radi, reži i grize i ja bih isto...boli jbg...ali se mora...kad sam prošlog Bully-a davno vodio na Roentgen, nije htio da legne, nego sam ja morao izvrnuti ga, pa leći na njega da se snimak napravi,a on se koprca i jedva diše, sve se kida u tebii, ali moraš jbg... ;)
[Vrh] Go down
Dalmatinka
Ljubitelj foruma
Dalmatinka


Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3345
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime16.07.23 10:46

Sumrak je napisao/la:
Dalmatinka je napisao/la:

Znas sto,lako je reci,ali kad ga vidis to je skroz druga prica,tableta prejaka a ne jedes,pijanac mu nije ravan kako ga vozi,da pojede l,, akse bi se mogao nositi sa tim

sorry, ali znam to sve, nije lako gledati, o tome nema govora...tablete ih ošamućuju...ja moram u 10:20h biti s mojim na klinici, njegov dotur bolestan, rak pluća, kemoterapija...jučer tražio antibiotik u klinici gdje kasnije idem, ne može, moramo psa vidjeti itd. a, znam što ga sve čeka, skidanje i guljenje krasti, mazanje jodom itd. naravno kad mu se to radi, reži i grize i ja bih isto...boli jbg...ali se mora...kad sam prošlog Bully-a davno vodio na Roentgen, nije htio da legne, nego sam ja morao izvrnuti ga, pa leći na njega da se snimak napravi,a on se koprca i jedva diše, sve se kida u tebii, ali moraš jbg... ;)
Da ti nesto kazem ko prijatelj bez ljutnje.
Kad ti krepane taj pas,nikad vise tu pasminu nemoj uzeti,to boli i kida covika,ne radi to sebi vise...Unistavas sebe dobrano....
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime16.07.23 22:24

Dalmatinka je napisao/la:

Da ti nesto kazem ko prijatelj bez ljutnje.
Kad ti krepane taj pas,nikad vise tu pasminu nemoj uzeti,to boli i kida covika,ne radi to sebi vise...Unistavas sebe dobrano....


da i ja tebi ko frendu napišem, pas za mene ne KREPAJE, on umire… krepaje govno od čovjeka, a pas koji je bio uz tebe i sve ti bio ne KREPAJE, umre ko i čovjek… pametniji su i zreliji od ljudi X puta, samo ne mogu govoriti…

što se pasmine tiče i gubitka psa, sorry, bilo koje rase kad umre boli, bio isti ili drugi…drugo moraš imati na umu, gdje tko živi, kakva su pravila u vezi pasa itd. kako tko živi i može li uopće imati psa ili ne… odnos prema psima, pravila, zakoni kod mene su nebo i zemlja gdje ti živiš…ovdje lanac i pas na lancu ne postoji gdje sam ja i niti sam ikada vidio psa lutalicu…pasmina nema nikakve veze sa boli gubitkom psa…vremenom ćeš neke stvari naučiti… ;)

apriori teme , 100% sad sam na poslu… Smile
[Vrh] Go down
Dalmatinka
Ljubitelj foruma
Dalmatinka


Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3345
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime17.07.23 16:33

Isti nam je bog,Krepao ili Umrao na isto dođe.
Mene su ucili,zivotinja krepane,ljudi umiru.
Nebitno skroz.
Naravno da boli,bilo koja zivotinja.Boli me kad kokos krepane a ne tako nesto milo.Joj di je Njemacka,fi smo mi,mi kasnimo 40g za Njemackom u svemu,a ima i njih nenormalnih ne brini se....Evo ja imam Engleze za susjede imaju psa ovcar i na lancu tako da to nema veze od kud je ko....Neki nisu sposobni ni da sebe uzdrzavaju pa ce zivotinju,joj kad pogledam ove oko sebe sto oni psima daju jesti,srce te zaboli,na suncu cili dan i to na lancu.Treba to sve cerat u bunker i pustit plin,puno se stoke nakotilo na ovom planetu,slaba bila corona to ja stalno kazem.
[Vrh] Go down
Dalmatinka
Ljubitelj foruma
Dalmatinka


Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3345
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime17.07.23 16:37

Strasno je kad zena koja radi u Ljekarni cudi se sto ja kupujem pasu ljekove,ubiti ovo sto on uzima je droga,za to me policija moze da uhiti.Sreca pa imam dokaz za koga je i zasto,jer veterinar je uzeo moje podatke,i policija ih ima isto...I reka je da me moze pitati policija za koga uzimam to,da se ne ustrasim...
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime17.07.23 18:00

Dalmatinka je napisao/la:
Isti nam je bog,Krepao ili Umrao na isto dođe.
Mene su ucili,zivotinja krepane,ljudi umiru.
Nebitno skroz.
Naravno da boli,bilo koja zivotinja.Boli me kad kokos krepane a ne tako nesto milo.Joj di je Njemacka,fi smo mi,mi kasnimo 40g za Njemackom u svemu,a ima i njih nenormalnih ne brini se....Evo ja imam Engleze za susjede imaju psa ovcar i na lancu tako da to nema veze od kud je ko....Neki nisu sposobni ni da sebe uzdrzavaju pa ce zivotinju,joj kad pogledam ove oko sebe sto oni psima daju jesti,srce te zaboli,na suncu cili dan i to na lancu.Treba to sve cerat u bunker i pustit plin,puno se stoke nakotilo na ovom planetu,slaba bila corona to ja stalno kazem.

znam da su te učili i mene su isto, ali to je moj osobni stav, nitkoga ne obvezuje...kasnimo za Germany, pa i ne kasnimo, samo se pravimo pametni...u svemu i svačemu...recimo rad nedjeljom, to je kod mene tabu...iako ima nekad extra da nedjeljom otvore(Dan otvorenih vrata), inače nema šansi da išta radi nedjeljom ili praznikom...i buni li se tko, nitko...ovi što dođu odozdo, samo dole pizde, a ovdje šute i mir...jedan od primjera di smo mi "pametniji"...da, pas na lancu u Njemačkoj je tabu, tu nema rasprave...zna mu se životni prostor...da ne pišem o drugim stvarima...kad su se desili napadi i ujedi pasa na ljude i djecu, uvedena je tzv. LISTA PASA...postoje rase koje ne možeš držati ili moraš polagati spec. testove da bi mogao/la držati tu rasu...npr. kod mene je CANE CORSO zabranjen...i masa drugih stvari...a, to bio Englez, Nijemac, nema veze tko je tko...budala je bilo vazda, neće nikad faliti... kafa
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime17.07.23 18:04

Dalmatinka je napisao/la:
Strasno je kad zena koja radi u Ljekarni cudi se sto ja kupujem pasu ljekove,ubiti ovo sto on uzima je droga,za to me policija moze da uhiti.Sreca pa imam dokaz za koga je i zasto,jer veterinar je uzeo moje podatke,i policija ih ima isto...I reka je da me moze pitati policija za koga uzimam to,da se ne ustrasim...



nemaš se čemu čuditi...dole di si ti, pas je beštija, lanac, kruha i vode...to ti je cijeli region po tom pitanju...

pa i ja sam neki dan uzimao gel u ljekarni za psa...još mi žena objasnila sve i rekla na što pazim i rekla da opet dođem ako bude što nejasno ili problema...imam recept i amen...nema tu murija ili tko drugi... kafa

Dalmatinka likes this post

[Vrh] Go down
Dalmatinka
Ljubitelj foruma
Dalmatinka


Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3345
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime18.07.23 15:59

I ja ovo dizem na recept.Strasno skolovana a glupa i svaki put se tu zahebem,uvik mislim da su skolovane osobe pametne....

-Odoh obuci kupaci da se bacim u more,pukla mi peta pa boli uzas....Uklistila leđa dok sam blitvu brala,muku vodim sad sa njima..
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime19.07.23 15:26

Dalmatinka je napisao/la:
I ja ovo dizem na recept.Strasno skolovana a glupa i svaki put se tu zahebem,uvik mislim da su skolovane osobe pametne....

-Odoh obuci kupaci da se bacim u more,pukla mi peta pa boli uzas....Uklistila leđa dok sam blitvu brala,muku vodim sad sa njima..

nema to veze sa školom...meni su za prošlog psa u klinici drugoj rekli, neće on ni 1-i rođendan doživjeti itd. rekoh joj tada, daj mi ga ovamo, pa nek živi do sutra ako treba i gotov 9g doživje... kafa
[Vrh] Go down
Dalmatinka
Ljubitelj foruma
Dalmatinka


Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3345
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime19.07.23 15:29

Da toga se sicam,hebiga meni su utuvili u glavu ko ditetu jos da su skolovani pametni,oni glupi ko ku***
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime19.07.23 15:30

Dalmatinka je napisao/la:
Da toga se sicam,hebiga meni su utuvili u glavu ko ditetu jos da su skolovani pametni,oni glupi ko ku***


znam, dosta te "inteligencije" pozanajem... ;)

Dalmatinka likes this post

[Vrh] Go down
Dalmatinka
Ljubitelj foruma
Dalmatinka


Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3345
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime19.07.23 15:31

Coco me zahebava 1000% oko jela.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Sta je to 100% u ovom trenutku?   Sta je to  100% u ovom trenutku? - Page 29 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sta je to 100% u ovom trenutku?
[Vrh] 
Stranica 29 / 30.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next
 Similar topics
-
» U ovom trenutku..
» Koga bi u ovom trenutku grickali i gdje?
» Koga bi s foruma u ovom trenutku šutnuli u guzicu?
» Koga bi s foruma u ovom trenutku štipnuli za guzicu?
» Umjetnost življenja u trenutku

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Druženje :: Forumske igrice-
Forum(o)Bir: