Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Paul Scholes se vratio iz mirovine i opet igra za Manchester united

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Paul Scholes se vratio iz mirovine i opet igra za Manchester united Empty
PostajNaslov: Paul Scholes se vratio iz mirovine i opet igra za Manchester united   Paul Scholes se vratio iz mirovine i opet igra za Manchester united I_icon_minitime08.01.12 15:17

Paul Scholes se vratio iz mirovine i opet igra za Manchester united Images?q=tbn:ANd9GcRg4zd1BRXpwnHuzyby4_5rlsW8qVu9dvaOi9EXus_anWDiREli-w

Definitivna potvrda da se Paul Scholes vraća iz nogometaške mirovine došla je u nedjelju: 37-godišnji veznjak je na klupi Manchester Uniteda počeo dvoboj FA Cupa na gostovanju kod gradskog rivala Manchester Cityja.

Scholes je karijeru prekinuo ljetos nakon 17 godina provedenih u prvoj Unitedovoj momčadi. Njegova posljednja, 676. utakmica za momčad Alexa Fergusona bila je finalni poraz u Ligi prvaka od Barcelone na Wembleyju 29. svibnja prošle godine.

Scholes je nakon povlačenja ostao u klubu kao trenerski početnik, a cijelo je vrijeme redovito trenirao s drugom momčadi, u kojoj je i radio kao pomoćnik.

"Otkad sam prestao igrati osjećao sam da mi nedostaje natjecateljski nogomet. Oduševljen sam što je menadžer osjetio da bih mu mogao biti od koristi i pridonijeti uspjesima momčadi i ove sezone. Radujem se ponovnom igranju za ovaj veliki klub", rekao je Scholes uoči nedjeljne utakmice na Etihadu, dok je Ferguson dodao:

"Fantastično je što Paul donio ovakvu odluku. Uvijek je bilo tužno gledati velike nogometaše kako završavaju karijere, pogotovo kada to učine prerano. Paul je cijelo vrijeme održavao fantastičnu tjelesnu formu i svo mi se vrijeme činilo da bi mogao odigrati još jednu veliku sezonu. Sjajno je imati ga ponovno u momčadi", kazao je legendarni trener.

Sportski.net|TS

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
Paul Scholes se vratio iz mirovine i opet igra za Manchester united
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Manchester United se opet osramotio, zaustavio ih klub iz četvrte lige!
» Josipović: Zašto bi političari imali povlaštene mirovine?
» Paul Cezzane
» Jean-Paul Sartre
» Anri se vratio u Arsenal

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Sport :: Nogomet-
Forum(o)Bir: