Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sta je zenama privlacno kod muskaraca?

Go down 
+5
ajmeivana
Staša
DaRkAnGeL
Lux
Blizanka
9 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime11.02.09 14:12

"Volite kad se izgubite u očima muškarca koji vam se sviđa? Ili promatrati kako izazovno miče ramenima dok hoda?
Ili vas ipak najviše privlači mala, čvrsta guza? Većina žena će se složiti u tome da na muškarcu koji im se sviđa ili s kojim su u braku vole sve od glave do pete, no neki dijelovi tijela su im ipak draži od drugih. Mi smo izdvojili deset najpopularnijih koji ženama pružaju najveće zadovoljstvo bilo da ih gledaju, diraju ili - ližu...
Kaže se da je mozak najprivlačniji dio ljudskog tijela, ali prije nego otkrijete s kakvim se intelektom susrećete, za oko će vam zapeti neke drugi fizički atributi. Našu listu počet ćemo od glave prema dolje.

1. DUBOKE OČI

Majka priroda vas je obdarila velikim plavim očima, dugačkim trepavicama i izražajnim obrvama? Blago vama jer to znači da imate velike šanse da osvojite gotovo svaku djevojku. Prvo što većina žena primijeti na muškarcu jesu oči, a mnoge preferiraju upravo ovakve kakve smo opisali.
Nekim damama posebno su privlačne mokre trepavice, kad muškarac izađe iz vode, a na njegovim se gustim tamnim trepavicama cakle kapljice vode. Hm, zvuči zaista privlačno... Nažalost, kada su oči u pitanju, nikakva teretana vam neće pomoći da ih učinite privlačnijima, ali zato uvijek postoje leće u boji, umjetne trepavice i slično.

2. SOČNE USNE

Ne žude samo muškarci za ženama koje imaju usne poput Angeline Jolie – i žene vole muškarce s punim, sočnim usnama ne samo zbog lijepog izgleda, već i zbog nekih intimnih užitaka koje s njima mogu pružiti.
Neke žene vole se i igrati s muškim usnama. Jedna od omiljenih igrica jest cuclanje usnica dok ne nateknu, zatim ih se trlja ledom i ljubi. Kakav užitak! Nekim se ženama više sviđaju muškarci kojima je deblja samo donja usna, a neke čak preferiraju tanje usne. Dakle, dečki, nikakve plastične operacije nisu potrebne.

3. VRCKAVI JEZIK

A s lijepim usnama dolazi i primamljiv jezik. Mnoge žene se slažu da je jezik najjači mišić u muškome tijelu, a posebno cijene kada ga muškarac zna vješto koristiti tijekom oralnog seksa. Neke idu toliko daleko pa uspoređuju jezik s penisom koji proizvodi slinu.
Kada je riječ o 'jezičnim uslugama', dobrodošlo je sve od korištenja vrha jezika za nadraživanje klitorisa do lizanja vagine od početka do kraja cijelim jezikom. Neke dame uživaju i u penetraciji jezikom. Eto, svi momci koji se boje da njihov penis ne odrađuje to najbolje, mogu uvijek uvježbati jezik da odradi to bolje.

4. ČVRSTA, ŠIROKA RAMENA

Nedavno istraživanje potvrdilo je da žene kod muškaraca najviše privlači kada hodajući 'frajerski' miču ramenima. Žene se slažu da su lijepo građena, široka ramena znak snage i muževnosti i upravo takva su im najdraža.
Žene obožavaju kada muškarac pomiče ramena tako da se jasno mogu vidjeti mišići, a posebno ih uzbuđuje kada rukama prolaze po čvrstim i jakim ramenima. Imate li takva ramena, veće su vam šanse da će vas partnerica htjeti masirati, stoga što čekate? U ovome slučaju nemate izgovor jer sve se to može srediti u teretani!

5. JAKA PRSA

Poznato je da se muškarci pale na lijepe ženske grudi – prave ili umjetne. Sve dok izgledaju dobro, neće se žaliti. No i žene imaju slabost na muška prsa, ali u ovome slučaju u obzir dolaze samo prava.
Mnoge žene priznaju da ih pali kad gledaju odjevenog muškarca i zamišljaju kako izgledaju njegova prsa. Način na koji majica ili košulja pada preko njegovih prsa otkriva puno o tome što se kriva ispod.
Moramo priznati da su, kada je o grudima riječ, muškarci u lošijoj poziciji jer žene eventualne nedostatke mogu prikriti 'push-up' grudnjacima i raznim umecima koji stvaraju sasvim drugačiju sliku. Muškarci će se morati malo više namučiti da bi zagolicali maštu. Dakle, kako smo već naglasili, trk u teretanu!

6. NAPETI BICEPSI

Napeti, izražajni bicepsi ne pokazuju samo snagu već daju do znanja da muškarac vodi brigu o svome tijelu. A ako žene nešto vole, onda je to muškarac koji vodi brigu o svemu.
S bicepsima je slična stvar kao i s prsima. Žene vole nagađati što se skriva ispod veste ili majice s kratkim rukavima kada mogu vidjeti početak vretenastog mišića.
Bicepsi su jedan od najomiljenijih muških dijelova tijela i zbog toga što muškarac koji ih posjeduje bez problema može dignuti svoju dragu i izvesti pozu 'uza zid'.

7. SNAŽNE RUKE

Lijepe, njegovane, čvrste, velike – ima li žene koja ne bi poželjela muškarca s takvim rukama? Ženama je vrlo važno kakve ruke muškarac ima jer one govore puno o njemu. Na primjer, promatrajući muške ruke žena može naslutiti kakvim poslom se bavi i koliko drži do osobne higijene.
Da, tužno, ali istinito, ali još uvijek ima muškaraca koji nokte ne smatraju dijelom vlastitog tijela, već se prave kao da oni uopće ne postoje. Žene ne traže muškarca sa savršeno manikiranim noktima, ali moraju biti uredni i čisti. Uostalom, ako žene mogu toliko vremena trošiti na uređivanje noktiju, bilo bi fer da se i muškarci malo više potrude.
Neke žene vole cuclati muške prste i oponašati felacio, ali to će se teško dogoditi ako nisu uredni. I još nešto: žene nikako ne vole muškarce koji grizu nokte!

8. ZATEGNUTI TRBUH

Niti jedna žena ne želi spavati s muškarcem koji mora podignuti trbuh kako bi uspio u svojoj izvedbi. Dakle, abdominalni mišići su također poželjni, iako ne i imperativ – neke žene ne traže kao kamen tvrde mišiće, ali im je zato važan ravan trbuh.
Abdominalni mišići zajedno s leđnim mišićima okružuju kralježnicu, a to znači da što su oni jači, jača je i kralježnica. Nadalje, o njihovoj snazi ovisi ukupna funkcionalnost organizma, a žene privlače muškarci čiji je organizam u dobrom stanju.
Zategnuti trbuh je dakle veliki plus i gotovo preduvjet u spavaćoj sobi pa već znate što vam je činiti...

9. DOBRA GUZA

Još jedan dokaz da se žene i ne razlikuju toliko od muškaraca – i one vole primiti muškarca za stražnjicu. Neke žene vole guze u obliku polumjeseca, druge se više pale na one blago zaobljene, a većina se slaže da atletičari imaju najslađe guze.

10. PENIS

Stigli smo i do njega – nalazi se na desetom mjestu, ali samo zato jer smo nabrajanje započeli od glave prema dolje. Inače bi bio pri samom vrhu. Evo nekih zahtjeva koje imaju žene kada je riječ o penisu: da je normalne veličine, ne prevelik, ali ni premalen, ne previše žilav, da je debeo i da je proporcionalne boje kože u odnosu na ostatak tijela. "

da li se vi slazete sa ovim?

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime12.02.09 19:33

hm...nijedna forumašica nije prokomentirala....
znači li to da naše forumašice ne privlače muškarci? Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime12.02.09 19:49

pa kad sam pročitala ovo pod 1. pomislih jeee super, što sam dalje čitala i slagala si sličicu tog muškarca u glavi sve mi je manje bio privlačan ... kod svakog me privuče nešto drugo, ali najčešće to nema baš previše veze s izgledom Smile
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime12.02.09 20:13

Pa čitala sam i ja prije, ali me ovakva analiza podsjeća na ovo:

Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Meat_all_700x501

Ovisi, ponekad volim nešto čega se nitko ne bi ni sjetio, a ne volim nešto što navodno svi vole, recimo ovaj zategnuti trbuh - ne kažem da volim kad je debeo, ali da je mekan pod rukom volim, očito odudaram od standarda neznam
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime12.02.09 21:45

Šta mi je privlačno kod muškaraca,e to ovisi od lika do lika...nebi sada izdvajala ništa,
jedino što mi je dobar parfem na liku mmmmmmm... Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime12.02.09 22:16

meni nije jasno da li oni ove ankete stvarno sprovode ili onako od frlje, ne znam odakle im ovakve ideje, jedino ovo prvo i nekako, ali da ja sad razmisljam kakva su njemu prsa ispod majce ...ma daj Rolling Eyes ne obracam paznju ni nasta jednostavno se desi da mi se svide vecinom oci ili primjetim lijep osmijeh.Ma briga me jel mu guza u obliku polumjeseca ili mjeseca...smijesno Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime12.02.09 22:23

meni su iskreno ove ankete glupekaj me privlači kaj ja znam nekaj da valda ima neki magnet s kojim me privuče pika u oko
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime27.07.09 15:36

hehe... pa nismo svi isti... cerekalo:
[Vrh] Go down
Staša
Totalno relaxiran



Female
Broj postova : 1033
Datum registracije : 12.07.2009

Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime27.07.09 15:37

Čuj magnet,kaj ga nosi u džepu.. Laughing


ramena,ruke..mmmmmm...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime14.09.09 22:05

sve zavisi od muškarca, od njegove ličnosti, karaktera, izgleda... nikad nisam tražila uvijek istu stvar kod dečka... al bi svaki morao imati bar nešto što bi me privuklo, npr.oči, usne... a ostalo saznajem kasnije, što sam duže s njim.. Smile
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime22.09.09 12:28

privlače me ruke, ramena....mmmmm
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime22.09.09 20:15

Guza...uvijek gledam u nju.. Sta je zenama privlacno kod muskaraca? 182284
[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 37
Datum registracije : 25.11.2008

Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime22.09.09 23:21

o da, guza u trapericama...i oke veseli
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime22.09.09 23:22

Ma kakve oči, pogled, stražnjica i te spike. Onaj neki faktor X. Ili ga imaš ili ga nemaš.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime29.04.10 10:19

1. DUBOKE OČI

Majka priroda vas je obdarila velikim plavim očima, dugačkim trepavicama i izražajnim obrvama? Blago vama jer to znači da imate velike šanse da osvojite gotovo svaku djevojku. Prvo što većina žena primijeti na muškarcu jesu oči, a mnoge preferiraju upravo ovakve kakve smo opisali.
Nekim damama posebno su privlačne mokre trepavice, kad muškarac izađe iz vode, a na njegovim se gustim tamnim trepavicama cakle kapljice vode. Hm, zvuči zaista privlačno... Nažalost, kada su oči u pitanju, nikakva teretana vam neće pomoći da ih učinite privlačnijima, ali zato uvijek postoje leće u boji, umjetne trepavice i slično.

Sta je zenama privlacno kod muskaraca? 477390
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime29.04.10 10:27

a gdje je novčanik? Sta je zenama privlacno kod muskaraca? 816407
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime29.04.10 10:28

Sta je zenama privlacno kod muskaraca? 71877 nema
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime05.05.10 9:29

Potom...

1. Ožiljci - prema najnovijem istraživanju znanstvenici su došli do
zaključka kako žene ožiljke mogu povezati s hrabrošću. Ožiljci pokazuju
da muškarac nije samo odvažan i spreman poduzeti riskantne stvari ako
je to potrebno, već da umije i u takvim situacijama izaći kao pobjednik.

2.
Kućne biljke - zanimljivo, ali mnogim je ženama način da provjere
koliko je muškarac odgovoran tako da pregledaju njegove osobne stvari.
Onaj koji može uzgojiti kućnu biljku i brinuti se za nju zasigurno će
dobiti plus u njenim očima, jer pokazuje naznake da bi mogao biti i
dobar otac. Najprodavaniji britanski časopis za muškarce ˝Nuts˝ proveo
je anketu među 1500 žena o tome koje osobine kod muškarca su
najpoželjnije. Briga za okoliš nalazila se u samom vrhu.

3. Znoj
- istraživači sa Sveučilišta Berkley otkrili su u muškom znoju
supstancu pod imenom androstadienon, koja podiže nivo hormona kod žena
kao i seksualnu želju. Ipak pretjerano znojenje može djelovati
kontraproduktivno jer širi neugodne mirise, stoga je dobro držati do
vlastiti higijene.

4. Sjeda kosa - ankete su pokazale da veliki
postotak žena smatra sjedu kosu privlačnom. Ona odaje iskusnog muškarca
koji zna što radi i džentlmena koji se zna odnositi prema ženama. Mnogi
glumci, poput Richarda Gerea i Roberta Redforda, svojim sjedim
pramenovima bacaju ljepši spol u delirij.

5. Naočale - prema
istraživanju koje je provelo Sveučilište u Stockholmu, žene više
privlače muškarci koji nose naočale za razliku od onih koji ne. Razlog
je vrlo jednostavan, a to je jer se takvi muškarci čine
inteligentnijima. A ako je muškarc inteligentan znat će kako se
ophoditi prema ženi. Istraživači sa Sveučilišta u New Mexicu podvrgli
su 400 ratnih veterana iz vijetnamskog rata mentalnim testovima, a
kasnije uzeli i uzorke sperme. Rezultati su pokazali da oni koji su
imali najbolje rezultate u testovima inteligencije imaju i
najkvalitetniju spermu.
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime05.05.10 9:30

Ima toga još Smile

1. Muškarci koji nose pripijene bokserice
2. Muškarci koji za kućnog ljubimca uzmu psa s ulice
3. Muškarci koji su u bendu ali nisu pjevač
4. Muškarci koji imaju mnogo biljaka
5. Muškarci koji nemaju Facebook profil
6. Muškarci koji se na prvi pogled čine kao poslovni ljudi, a onda otkrijete da imaju tetovaže
7. Muškarci koji su na granici između hetero i gay
8. Muškarci koji su opsjednuti superherojima
9. Muškarci s velikim nosevima i ožiljcima od akni
10. Muškarci koji sakupljaju tenesice
11. Muškarci koji vole djevojke kratke kose
12. Muškarci koji se zacrvene kad im je neugodno
13. Muškarci koji kupuju samo zdravu hranu
14. Muškarci koji imaju mrlje od boje na odjeći
15. Muškarci koji misle da komadi s naslovnica nisu privlačni


Ajmo žene da vas čujemo!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime05.05.10 10:12

7.8.9.12.14... Sta je zenama privlacno kod muskaraca? 12363 Sta je zenama privlacno kod muskaraca? 579523

seksi mi 6 Sta je zenama privlacno kod muskaraca? 648906
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime05.05.10 10:27

7. Muškarci koji su na granici između hetero i gay....bemti miša...koji su to ? Sta je zenama privlacno kod muskaraca? 41367 Sta je zenama privlacno kod muskaraca? 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime05.05.10 10:31

kaze se za njih metro Sta je zenama privlacno kod muskaraca? 12363

sminkaju se i jos se usude rec da su muskarci Sta je zenama privlacno kod muskaraca? 969280
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime15.09.10 15:40

Meni je iskreno najprivlacniji smisao za humor...znaci, ako decko ne ume da me nasmeje, sve ostalo je nebitno...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sta je zenama privlacno kod muskaraca? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je zenama privlacno kod muskaraca?   Sta je zenama privlacno kod muskaraca? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sta je zenama privlacno kod muskaraca?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» O ženama....
» 1001 savjet ženama
» Val nasilja nad ženama - naučite se braniti!
» Mitovi o nasilju nad ženama
» Još nešto o ženama u horoskopu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: