Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 "Odmah ja njega pročitam"

Go down 
+5
Alba
Kikica
Lux
Blizanka
Goran
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

"Odmah ja njega pročitam" - Page 2 Empty
PostajNaslov: "Odmah ja njega pročitam"   "Odmah ja njega pročitam" - Page 2 I_icon_minitime09.02.09 11:06

First topic message reminder :

Mnogo ljudi govori kako brzo upoznaju neke osobe, često kažu baš ovo iz naslova teme. Kod mene često nije tako. Često krivo procjenim osobe. Svakom pristupim dobronamjerno i svakog gledam kao dobru osobu u svojoj osnovi, pa su me pojedinci ponekad znali izigrati i iznevjeriti moje povjerenje, najčešće je tu bilo rijeć o posuđenoj lovi osobama za koje sam mislio da su poštene. Nije to toliko učestalo, ali nekoliko pojedinaca me izigralo.
Brzo se nađem na istoj valnoj duljini sa pozitivnim osobama i u globalu dobro procjenim ljude, mada je za to potrebno ipak neko vrijeme. Eto, ipak možda imam mali problem sa gore navedenim, previše vjerujem ljudima.
Koliko je vama potrebno da doista upoznate neku osobu i sprijateljite se s njom?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 114
Datum registracije : 12.02.2010

"Odmah ja njega pročitam" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: "Odmah ja njega pročitam"   "Odmah ja njega pročitam" - Page 2 I_icon_minitime27.06.10 18:55

Kod mene postoji jedno pravilo.Ako mi se neko koga upoznam odmah dopadne,odusevi me i sl.,obicno posle kratkog vremena ispostavi se suprotno.Valjda me ponese ljubaznost,srdacnost u momentu..dok sa ljudima koji su mi jako odbojni pri upoznavanju,posle najcesce postanem dobar prijatelj.Zakljucak:Ljubazni i srdacni ljudi,nisu bas uvek takvi kakvi se predstavljaju. "Odmah ja njega pročitam" - Page 2 161130
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

"Odmah ja njega pročitam" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: "Odmah ja njega pročitam"   "Odmah ja njega pročitam" - Page 2 I_icon_minitime27.06.10 19:04

Da...zna se desiti.I obično je tako...samo sve ide na duge staze...ako opstane...zanči da i vrijedi.
Pravilo je po meni...očekuj malo....dobit ćeš puno...očekuj puno...zna se desiti i da ništa ne dobiješ.
Imala sam slučaj(u reali naravno)...upoznala sam osobu s kojom sam se na prvi pogled na prvu riječ super složila.Nisam očekivala ništa....porazgovarala sam i to je to.Dobila sam njen broj mobitela na poslu,kućni,e-mail...sve je bilo fantastično da sam bez teksta ostala.

Ma ja isto tako,( žena inače iz drugog grada bila...srele se na jednom seminaru).Ja njoj svoju biografiju...ona meni svoju.Zovnem na tel...poslije ništa.Tako to Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

"Odmah ja njega pročitam" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: "Odmah ja njega pročitam"   "Odmah ja njega pročitam" - Page 2 I_icon_minitime27.06.10 19:10

Dita ista stvar ...kad se s nekim odusevim ..kad tad se razocaram ili dobro opecem ..i sada malo bolje to radim ...pustim malo da vrijeme ucini svoje ..jer brzo se losi otkrivaju

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



"Odmah ja njega pročitam" - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





"Odmah ja njega pročitam" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: "Odmah ja njega pročitam"   "Odmah ja njega pročitam" - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
"Odmah ja njega pročitam"
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» "White Zombie" Datsun 1200 i danas najbrži "električar"
» "Robin Hud" premijerno u "Sava" centru
» Servis frižidera i zamrzivača. Popravke odmah
» AgroNovak Nord 28 ISPORUKA ODMAH 2018. godište
» Oklopno vozilo Patria se pokvarilo odmah na prvoj vožnji

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: