Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kanađanka rodila blizance u 60. godini......

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... Empty
PostajNaslov: Kanađanka rodila blizance u 60. godini......   Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... I_icon_minitime07.02.09 22:01

CALGARY - Šezdesetogodišnja Kanađanka rodila je blizance zahvaljujući potpomognutoj oplodnji, objavili su kanadski mediji.

Ranjit Hayer postala je majkom prvi put prije dva dana u bolnici u Calgaryju, objavio je CBC. Rodila je carskim rezom sedam tjedana prije termina. Majka i djeca osjećaju se dobro.

Ranjit Hayer je za televiziju CBC izjavila da je desetljećima pokušavala ostati u drugom stanju. U Kanadi joj to nije uspjelo pa je pomoć potražila u Indiji. Ostala je trudna s trojkama, ali se jedan fetus nije razvio.

Sve više žena iz sjeverne Amerike na liječenje neplodnosti odlazi u Indiju gdje su zakonski propisi za te postupke prilično blagi.

Godine 2006. Carmela Bousada (66) iz Španjolske rodila je dvojke i smatra se najstarijom majkom na svijetu. Prije nje Rumunjka Adriana Iliescu rodila je dječaka također u 66. godini. No, 130 dana je mlađa od Bousade. (Hina)


eto..još jedan dokaz da nikada nije kasno...Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... Empty
PostajNaslov: Re: Kanađanka rodila blizance u 60. godini......   Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... I_icon_minitime07.02.09 22:04

hmmm ... žene obično u pedesetima uđu u menopauzu, ne znam koliko ovo ima veze s prirodom, ali svejedno lijepo je kad se rađa život, čestitke majci Smile
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... Empty
PostajNaslov: Re: Kanađanka rodila blizance u 60. godini......   Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... I_icon_minitime07.02.09 22:11

tana je napisao/la:
hmmm ... žene obično u pedesetima uđu u menopauzu, ne znam koliko ovo ima veze s prirodom, ali svejedno lijepo je kad se rađa život, čestitke majci Smile

Pa žene se vraćaju iz menopauze pomoću hormonskih preparata, a zatim se radi umjetna oplodnja... Čitala sam to kad se radilo o spomenutoj Rumunjki. Jadna djeca...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... Empty
PostajNaslov: Re: Kanađanka rodila blizance u 60. godini......   Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... I_icon_minitime07.02.09 22:13

Lux je napisao/la:
tana je napisao/la:
hmmm ... žene obično u pedesetima uđu u menopauzu, ne znam koliko ovo ima veze s prirodom, ali svejedno lijepo je kad se rađa život, čestitke majci Smile

Pa žene se vraćaju iz menopauze pomoću hormonskih preparata, a zatim se radi umjetna oplodnja... Čitala sam to kad se radilo o spomenutoj Rumunjki. Jadna djeca...

ma jasan je meni način i sve to, samo mislim da neke stvari je majka priroda s razlogom napravila ...
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... Empty
PostajNaslov: Re: Kanađanka rodila blizance u 60. godini......   Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... I_icon_minitime07.02.09 22:14

tana je napisao/la:
Lux je napisao/la:
tana je napisao/la:
hmmm ... žene obično u pedesetima uđu u menopauzu, ne znam koliko ovo ima veze s prirodom, ali svejedno lijepo je kad se rađa život, čestitke majci Smile

Pa žene se vraćaju iz menopauze pomoću hormonskih preparata, a zatim se radi umjetna oplodnja... Čitala sam to kad se radilo o spomenutoj Rumunjki. Jadna djeca...

ma jasan je meni način i sve to, samo mislim da neke stvari je majka priroda s razlogom napravila ...

Naravno, ovo je protuprirodno, klinci će ostati bez mame s tko zna koliko malo godina tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... Empty
PostajNaslov: Re: Kanađanka rodila blizance u 60. godini......   Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... I_icon_minitime07.02.09 22:17

ok, možda žena dugo i poživi, ali koliko će ona bit sposobna sa 70 godina trčkarat za desetogodišnjim dječakom, ili sa 75 borit se sa pubertetljijom ...
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... Empty
PostajNaslov: Re: Kanađanka rodila blizance u 60. godini......   Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... I_icon_minitime07.02.09 22:19

tana je napisao/la:
ok, možda žena dugo i poživi, ali koliko će ona bit sposobna sa 70 godina trčkarat za desetogodišnjim dječakom, ili sa 75 borit se sa pubertetljijom ...

Sa sedamdeset godina će imati dva mala četverogodišnjaka tužni
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... Empty
PostajNaslov: Re: Kanađanka rodila blizance u 60. godini......   Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... I_icon_minitime07.02.09 22:20

Pardon, pogrešno sam čitala sramko
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... Empty
PostajNaslov: Re: Kanađanka rodila blizance u 60. godini......   Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... I_icon_minitime07.02.09 22:22

moja baka sad ima 70 godina ... a hvala ti Bože ja imam 27 ... pa ti računaj ... jadna dječica, treba malo misliti što im možeš pružiti prije nego se upuštaš u takvo nešto
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... Empty
PostajNaslov: Re: Kanađanka rodila blizance u 60. godini......   Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... I_icon_minitime07.02.09 22:24

Ne znam o čemu razmišljaju žene kad se u takvo nešto upuste. Možda sui izmanipulirane, nagovore ih liječnici željni slave kad vide da su relativno zdrave i da oduvijek žele djecu. Ako imaš majčinske nagone, teško ih je zatomiti.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... Empty
PostajNaslov: Re: Kanađanka rodila blizance u 60. godini......   Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... I_icon_minitime07.02.09 22:26

pa, u svakom slučaju, život treba slaviti Smile
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... Empty
PostajNaslov: Re: Kanađanka rodila blizance u 60. godini......   Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... I_icon_minitime07.02.09 22:35

tana je napisao/la:
pa, u svakom slučaju, život treba slaviti Smile

Yep! bravo ljubav
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... Empty
PostajNaslov: Re: Kanađanka rodila blizance u 60. godini......   Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... I_icon_minitime07.02.09 23:06

Slažem se da je to pomalo neodgovoran postupak, ta žena za pet-deset godina može umrijeti prirodnom smrću i djeca će odrastati bez mame, a i ne može im pružiti sve kao neka žena u dvadesetima ili tridesetima.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... Empty
PostajNaslov: Re: Kanađanka rodila blizance u 60. godini......   Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... I_icon_minitime15.05.10 17:31

Evo jos jednog slucaja Smile

SOFIJA 12.05.2010

Jedna 62-ogodišnja Bugarka podnela je zahtev za penziju, a onda otišla na trudničko bolovanje pošto je na svet donela dve bliznakinje.
Doktor Krasimira Dimitrova iz grada Ruse, psihijatar po profesiji, rodila je devojčice Meri i Žaklin, teške 500 i 900 grama. Dimitrova se je porodila u bolnici u gradu Plevenu.
Predsednica bugarske Asocijacije za reproduktivno zdravlje Pavleta Tabakova izjavila je da je majka zatrudnela u drugom pokušaju "in vitro" zahvaljujući poklonjenim jajnim helijama.
Prema njenim rečima, ova metoda ne podleže starosnom ograničenju za razliku od klasične veštačke oplodnje, koja je u Bugarskoj zakonom zabranjena za žene starije od 43. godine života.
Zanimljivo je da je Dimitrova na početku trudnoće nosila tri embriona, ali da su u bolnici oni smanjeni na dva.
U svetu je retka pojava da se žena uz pomoć "in vitro" ili veštačkom oplodnjom porodi u tako poznim godinama.
tanjug
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... Empty
PostajNaslov: Re: Kanađanka rodila blizance u 60. godini......   Kanađanka rodila blizance u 60. godini...... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kanađanka rodila blizance u 60. godini......
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kanađanka snimljena pri najgorem parkiranju
» Ivana Banfić carskim rezom rodila sina...
» Ima 66 godina i rodila je trojke
» Rodila se najnovija zvezda u Univerzumu
» Anica Kovač rodila treće dijete

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: