Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Božićne dekoracije dvorišta

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Božićne dekoracije dvorišta Empty
PostajNaslov: Božićne dekoracije dvorišta   Božićne dekoracije dvorišta I_icon_minitime25.11.11 17:21

Božićne dekoracije su divan način da iskažete svoju kreativnost i maštovitost. Ukoliko imate dvorište ili terasu, posvetite i tom prostoru pažnju pred praznike. Iako su radnje ispunjene ukrasima za božićne, odnosno novogodišnje dekoracije, možete se poigrati pa ih napraviti sami.

Ukoliko imate veliku jelku u dvorištu, poznato Vam je koliko ukrasa je potrebno za njeno dekorisanje, pa i koliko novca treba da izdvojite za ulepšavanje takve jelke. Ako biste voleli da pored svih prazničnih troškova malo prištedite a da Vaše božićne dekoracije ipak budu raskošne, nudimo Vam nekoliko ideja „Uradi sam“ koje jednostavno možete primeniti i ulepšati prostor.

Božićne dekoracije dvorišta Bozicne-Dekoracije-Dvorista-Kucne-Carolije

Uradi sam –Svetlucavi Ukrasi Od Leda

Božićne dekoracije dvorišta ili terase će biti potpuno originalne i savršeno će se uklapati u zimsku idilu ako ukrase napravite od leda. Ukrasi od leda se jednostavno prave, jedino što je neophodno za njihov opstanak jesu hladni dani.

Za pravljenje ukrasa od leda, potrebno je da sipate vodu u plastičnu posudu za pravljenje leda i da u svaki oblik stavite ukrasni končić kojim ćete kasnije okačiti ukras. Ukoliko želite obojene ukrase, možete u vodu doliti nekoliko kapi boje za kolače. Ako želite ukrase većih dimenzija nego što su modlice za led, možete upotrebiti bilo koju plastičnu posudu koja ima interesantan oblik, modlicu za igranje u pesku ili dno plastične flaše iz koje ćete dobiti ledeni oblik cveta. Posudu sa vodom stavite u zamrzivač ili ledaru i ujutru ćete imati potpuno originalne ukrase za novogodišnje dekoracije terase ili dvorišta.

Božićne dekoracije dvorišta Uradi-Sam-Ukrasi-Od-Leda-Za-Originalne-Novogodisnje-Dekoracije

Uradi sam – Ukrasi Od Krpica

Ukrasi od krpica su idealni za velike dvorišne jelke, ali mogu poslužiti i za venac na vratima, kao i za sobnu jelkicu. Da biste ih napravili potrebno je malo krpica (oštećena garderoba, ostaci platna), malo vate ili piljevine za punjenje ukrasa, makaze i malo umeća iglom i koncem.

Ako želite ukras u obliku srca nacrtajte na platnu dva jednaka srca, isecite po linijama koje ste iscrtali i spojite iglom i koncem ove dve strane tako da dobijete jedno srce koje ćete napuniti vatom. Prilikom šivenja zastanite kada Vam ostane još 3 cm neopšivene ivice, kako biste kroz rupicu napunili ukras. Kada ubacite vatu, prišijte i ostatak ruba kako biste zatvorili ukras. Za interesantnije ukrase od krpica koristite platno sa šljokicama, ili našijte perlice po obodu ukrasa.

Božićne dekoracije dvorišta Uradi-Sam-Bozicne-Dekoracije-Dvorista

Uradi sam – Ukrasi Od Šišarki

Šišarke i zimzeleno granje su simbol božićne dekoracije, a ukrasi od njih se jednostavno prave. Povežite nekoliko zimzelenih grančica ukrasnom trakom ili napravite venac za vrata. Šišarke pričvrstite za grane strunom ili tankom žicom. Kako bi šišarke kao novogodišnji ukras izgledale interesantnije, možete ih sprejem prefarbati u zlatnu ili neku drugu boju.

Božićne dekoracije dvorišta Uradi-Sam-Novogodisnje-Dekoracije

Prepustite se mašti i uživajte u osmišljavanju i kreiranju novogodišnje dekoracije dvorišta. Poigrajte se materijalima koje imate u kući, a koji će uz malo lepih ideja dobiti potpuno novu i interesantnu formu. Bilo da koristite vunicu, tkanine, plastiku, staklo ili testo, uz maštovitu ideju i malo truda rezultati će biti dobra zabava prilikom pravljenja i interesantan unikatni proizvod.

izvor

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Božićne dekoracije dvorišta Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Božićne dekoracije dvorišta Empty
PostajNaslov: Re: Božićne dekoracije dvorišta   Božićne dekoracije dvorišta I_icon_minitime25.11.11 19:40

..ja ne kreiram i ne dolazi u obzir da išta kreiram po dvorištu, uopće mi se ne sviđaju te američke šeme, bacanje novaca na điđe, kićenja vrata i slično i trošenje struje na silne lampie nije moj stil proslave blagdana. Tko voli neka izvoli Smile
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Božićne dekoracije dvorišta Empty
PostajNaslov: Re: Božićne dekoracije dvorišta   Božićne dekoracije dvorišta I_icon_minitime05.12.11 18:41

Božićne dekoracije dvorišta Christmas-decorations-3-1

Božićne dekoracije dvorišta 2Q==

Božićne dekoracije dvorišta Images?q=tbn:ANd9GcTy0QmbLdnTSdSNYK7KiS0ywhOTXRleuPCQCm2JkWN2EbG-FrG7

[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Božićne dekoracije dvorišta Empty
PostajNaslov: Re: Božićne dekoracije dvorišta   Božićne dekoracije dvorišta I_icon_minitime20.12.11 10:05

ovo je sve lepo ali to zahteva dosta novca i vremena
[Vrh] Go down
Sponsored content





Božićne dekoracije dvorišta Empty
PostajNaslov: Re: Božićne dekoracije dvorišta   Božićne dekoracije dvorišta I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Božićne dekoracije dvorišta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 50 savjeta za Božićne dekoracije
» Noć vještica: ukrasi i dekoracije za vaš dom
» Prekrasne jesenske dekoracije za dom
» Zanimljive i zabavne uskršnje dekoracije
» Ideje za uređenje dvorišta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Hobi, zabava, uradi sam-
Forum(o)Bir: