Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

Svećenik istjerivao demone: Djevojčica (7) umrla nakon egzorcizma

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka

Female
Gemini Broj postova : 77766
Godine : 172
Datum registracije : 21.01.2009

Svećenik istjerivao demone: Djevojčica (7) umrla nakon egzorcizma Empty
PostajNaslov: Svećenik istjerivao demone: Djevojčica (7) umrla nakon egzorcizma   Svećenik istjerivao demone: Djevojčica (7) umrla nakon egzorcizma I_icon_minitime2011-11-21, 18:37

Svećenik istjerivao demone: Djevojčica (7) umrla nakon egzorcizma 60514846-300x150

Svećenik i njegova četiri pomagača uhićeni su zbog sudjelovanja u ubojstvu 7-godišnje djevojčice iz koje su ‘pokušali istjerati demone’.

30-godišnji pastor Lonwabo Thando i četvorica njegovih pomagača zadržani su u zatvoru zbog ubojstva 7-godišnje Mihlali Ngcongco Mazantsi i pokušaja ubojstva 25-godišnje žene, piše Sowetan.

Djevojčica, koja je bolovala od epilepsije, umrla je na putu u bolnicu u Cape Townu 6. studenog. U crkvu ju je poslala majka nakon što joj je prijateljica rekla kako je tamo mogu izliječiti molitvama.

‘Kada smo stigli pastor mi je rekao da mora živjeti tamo kako bi dobila ‘oslobođenje’. Bila sam u istoj kući cijeli vikend, u sobi točno prekoputa, ali mi nisu dozvoljavali da je vidim’, ispričala je šokirana majka. ‘Kada sam je vidjela moja kćer je bila slaba, lice joj je bilo natečeno toliko da nije mogla otvoriti lijevo oko. Počela je kašljati i povraćati. Umrla je na putu u bolnicu’.

Glasnogovornica policije Priscilla Naidu je kazala kako je obdukcija pokazala da je dijete imalo i unutarnje i vanjske ozljede.

U međuvremenu, policiji se javila i 25-godišnja žena koja je pastora i njegove pomoćnike optužila da su je pokušali ubiti. Žena je bila prepuna modrica po cijelom tijelu, kazala je Naidu.

dnevnik.hr

Svećenik istjerivao demone: Djevojčica (7) umrla nakon egzorcizma Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44696
Godine : 43
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Svećenik istjerivao demone: Djevojčica (7) umrla nakon egzorcizma   Svećenik istjerivao demone: Djevojčica (7) umrla nakon egzorcizma I_icon_minitime2011-11-21, 21:32

..po cijeloj Africi ista priča. Neki dan u jednom prilogu jedna časna sestra drži dom za djevojčice koje su roditelji da bi ih se riješili odveli vračevima i kažu da im je dijete obuzeto demonom ili je vještica, i vračevi naravno za određenu naknadu to "dokažu" i tada ih roditelji imaju pravu izbaciti iz kuće, tj riješe se jednog djeteta, a curice ostaju na cesti, ne mali broj njih i umre tokom tih seansi u kojima ih se truje i drogira.
Divljaci.
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5

Female
Capricorn Horse
Broj postova : 4001
Godine : 43
Datum registracije : 25.10.2011

PostajNaslov: Re: Svećenik istjerivao demone: Djevojčica (7) umrla nakon egzorcizma   Svećenik istjerivao demone: Djevojčica (7) umrla nakon egzorcizma I_icon_minitime2011-11-21, 21:45

tužni tužni tužni tužni Zla i loših ljudi ima u svim sferama našeg života pa i u vjerskim institucijama tužni Žalosno jer ja još uvijek vjerujem da je većina tih ljudi uistinu podredilo cijeli svoj život Bogu i da svoj posao iz ljubavi rade i pomažu mnogima. Ovakvi slučajevi bacaju ljagu na sve one mnogobrojne pozitivne slučajeve egzorcizma koji su olakšali muke mnogobrojnim patnicima i oslobodili ih. tužni Tužna sam zbog ovakvih ;(
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Svećenik istjerivao demone: Djevojčica (7) umrla nakon egzorcizma   Svećenik istjerivao demone: Djevojčica (7) umrla nakon egzorcizma I_icon_minitime

[Vrh] Go down

Svećenik istjerivao demone: Djevojčica (7) umrla nakon egzorcizma
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Horor u Srbiji: Šestogodišnja djevojčica UMRLA OD GLADI pred rođenom majkom
» Djevojčica iz Knina nakon kome progovorila njemački
» Kineskinja izašla iz kovčega šest dana nakon što je "umrla"
» Svećenik vjenčao dva konja
» 'Fejs' svećenik tvrdi: Ne ispovijedam preko chata