Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Gledanje utakmice s djevojkom

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Gledanje utakmice s djevojkom Empty
PostajNaslov: Gledanje utakmice s djevojkom   Gledanje utakmice s djevojkom I_icon_minitime06.02.09 17:47

Vole li vaše djevojke ili supruge sport?
Gledate li zajedno utakmice?
Posljednja djevojka s kojom sam bio u vezi
nije podnosila sport i kad sam gledao neku
utakmicu ne samo da je nismo gledali zajedno,
nego je iz kuće znala pobjeći da ne čuje zvuk.
big smile
U srednjoj školi sam bio u vezi s jednom rukometašicom
koja je išla u druge krajnosti, obožavala je sport više od
mene! work

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Gledanje utakmice s djevojkom Empty
PostajNaslov: Re: Gledanje utakmice s djevojkom   Gledanje utakmice s djevojkom I_icon_minitime06.02.09 18:53

Ja obožavam gledati tekme i to svakog lika oduševi (valjda nas je malo cerekalo: )...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gledanje utakmice s djevojkom Empty
PostajNaslov: Re: Gledanje utakmice s djevojkom   Gledanje utakmice s djevojkom I_icon_minitime08.02.09 15:02

volio sam gledati skoro sve utakmice sa skoro svim curama....
osim sa jednom koja je bila odbojkašica i gledati odbojku sa njom bilo je nezamislivo...
svaki čas vikala je na suca (bilo u živo, bilo preko TV-a)...Laughing
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Gledanje utakmice s djevojkom Empty
PostajNaslov: Re: Gledanje utakmice s djevojkom   Gledanje utakmice s djevojkom I_icon_minitime08.02.09 15:07

Išla sam jednom na utakmicu Dinamo-Zagreb dok smo muž i ja još hodali, vjerojatno negdje s 92-93. Bilo je koma vrijeme. Vratili smo se iz okolice Samobora gdje smo brali kestenje, a vrijeme se sve više kvarilo i počela je najprije padati kiša, pa snijeg, pa je i zagrmjelo. No nije mi bilo dosadno, bilo je puno golova. Onda sam od ponedjeljka morala otvoriti prvo bolovanje na novom radnom mjestu. Bili smo jednom i na košarci i jednom na odbojci, nije da me ne zanima, samo mi se ne da krenuti od kuće. Na TV rijetko gledam, ponekad društva radi. Ali on gleda i prenosi meni koja sjedim za kompom što se događa. Tako sam uvijek u tijeku Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gledanje utakmice s djevojkom Empty
PostajNaslov: Re: Gledanje utakmice s djevojkom   Gledanje utakmice s djevojkom I_icon_minitime08.02.09 17:56

Volim gledat sport, osim nekih koji su mi dosadni. No, primjetila sam da dečki obično tekme više vole gledati u muškom društvu nego sklupčani na kauču s curkom. Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Gledanje utakmice s djevojkom Empty
PostajNaslov: Re: Gledanje utakmice s djevojkom   Gledanje utakmice s djevojkom I_icon_minitime17.10.10 17:32

Ma glupost...ako su njih dvoje skupa i on voli pogledati utakmicu i skakuće i grize nokte dok traje ista, a ona vrti oćima i misli koji kreten ..pa ni ja nebi s njom voljela gledati utakmicu.
Kada su oboje zagriženi za utakmicu pa oboje skaću po krevetu kada je gol..ne vidim zato bi on onda radije otišao gledati s dečkima nego s njom..ili još bolje zašto društvo nekad nebi došlo pa pogledaju skupa ili ona ako joj se ode s njim. Smile
Mi smo tako radili.
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Gledanje utakmice s djevojkom Empty
PostajNaslov: Re: Gledanje utakmice s djevojkom   Gledanje utakmice s djevojkom I_icon_minitime30.10.10 21:55

Najgore mi je kad se devojke naloze u toku Svetskog Prvenstva i kao "prate" fudbal, cim neko da gol na fejsu odma sine status "Bravooo...wiiiii...jupiiii", A ne znaju mucenice ni ko igra -.-
Ja retko gledam fudbal, jer sam zivac. Ostale sportove ne pratim nikako, volim samo fudbal. Al kad sednem da gledam, cuce me pola komsiluka. Nerviram se, derem se...cerekalo Zato i izbegavam da gledam u drustvu ^_^
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Gledanje utakmice s djevojkom Empty
PostajNaslov: Re: Gledanje utakmice s djevojkom   Gledanje utakmice s djevojkom I_icon_minitime02.11.10 12:36

Gledao sam nogometne tekme sa frendicom, nije baš najbolje razumjela o čemu se radi pa sam joj morao malo pojašnjavati. Najbolje mi je bilo dok je igrač napucao protivničkog i lopta se odbila u korner, komentator se derao, a ja sam se počeo veseliti kao da je pao gol. Onda je ona gledala mene, gledala je na telku i ništa joj nije bilo jasno, pa sam joj govorio da je pao gol, da je "naša" momčad zabila i da se trebamo veseliti. Bila je zbunjena što se događa, i onda sam ju počeo zahebavati zbog toga kako je skoro nasjela, pa sam dobio svoje Gledanje utakmice s djevojkom O075
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gledanje utakmice s djevojkom Empty
PostajNaslov: Re: Gledanje utakmice s djevojkom   Gledanje utakmice s djevojkom I_icon_minitime03.11.10 13:05

pa nek gleda ako to voli, ja ga u tome ne bi sprječavala, budući da nisam baš neki ljubitelj sporta, posebno nogometa, za to vrijeme radila bi nešto drugo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gledanje utakmice s djevojkom Empty
PostajNaslov: Re: Gledanje utakmice s djevojkom   Gledanje utakmice s djevojkom I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gledanje utakmice s djevojkom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Japanac se oženio djevojkom iz videoigre
» Potraga za djevojkom koja je pala u rijeku Bosnu
» Gledanje u solju...
» Stipendija za gledanje ženskih guza
» Gledanje Dr. Housea "loše" je za zdravlje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: