Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Odabir stomatologa

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Odabir stomatologa Empty
PostajNaslov: Odabir stomatologa   Odabir stomatologa I_icon_minitime05.11.11 10:45

Svi imamo svog stomatologa, nekome je dobar nekome loš, netko samo misli da mu je dobar, netko zna da je njegov loš, ali nema izbora. Ja nisam nešto često odlazila istima, uglavnom kada je bolio zub i zato mi već danas fale neki kutnjaci i baš mi je žao zbog toga, jer sada sam tek naučila da odlazak stomatologu nije uopće tako strašan i da se sve može napraviti skoro pa bezbolno bez obzira na zahvat. Nikada do prije par dana nisam doživjela od stomatologa takvu pažnju i brigu i za zub i za pacijenta i jako mi je žao svih loših krpaža i popravaka kod onih mesara kod kojih sam prije odlazila.

Ako vas je strah stomatologa i bojite se bolova, uopće nebi trebali, a ako imate stomatologa koji vam nanosi bol pri bilo kakvom popravku, zamijenite ga ako ste u mogućnosti. Do sada sam uvijek mislila da zub dok ga se popravlja mora boljeti, uopće nije tako. Ako vas ne boli, a vidite da mu treba popravak što prije ih posjetite, jer čak i ako je previše pokvaren ako je stomatolog brižan i pažljiv, može vam ga pokrpati i zaljećiti ga i da imate zub i dalje, a da vas to ne košta ni trun bola i znojenja na njihovim stolicama.


---------------------------------------

Kakva su vaša iskustva?
[Vrh] Go down
Gracija...
Ljubitelj foruma
Gracija...


Female
Libra Cat
Broj postova : 5009
Godine : 36
Datum registracije : 10.08.2011

Odabir stomatologa Empty
PostajNaslov: Re: Odabir stomatologa   Odabir stomatologa I_icon_minitime05.11.11 12:48

Ma imam najjačeg stomatologa na planeti..
Nakrka me anestezijom i onda oboje krepivamo od smijeha.. Laughing
[Vrh] Go down
 
Odabir stomatologa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Savjeti za odabir stila tapeta
» Odabir imena utječe na naš karakter
» Odabir savršene zimske kape
» Odabir boja..za vaše zidove
» Pravila ili osobni odabir u uređenju doma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Zdravlje i rekreacija :: Zdravlje :: Grane medicine :: Stomatologija-
Forum(o)Bir: