Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Čišćenje Srbije

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Čišćenje Srbije Empty
PostajNaslov: Čišćenje Srbije   Čišćenje Srbije I_icon_minitime16.10.11 19:41

Čišćenje Srbije 255x160_4396-ocistimo_Srbiju

Tokom prve nedelje akcije čišćenja Srbije "Prijavite lokaciju za čišćenje", građani su prijavili 68 smetlišta širom Srbije, a za pet dana očišćeno je sedam lokacija.
Od uklonjenih smetlišta, po dve lokacije su se nalazile na teritoriji Beograda, Zrenjanina i Subotice, dok je očišćeno i jedno smetlište u opštini Požega.

Od beogradskih opština prijavljene su Obrenovac, Zvezdara, Novi Beograd, Voždovac, Zemun i Palilula.

Građani su prijavili smetlišta sa teritorije Požarevca, Požege, Smedereva, Niša, Novog Kneževca, Ćuprije, Trstenika, Subotice, Novog Sada, Smederevske Palanke, Mionice, Kraljeva, Lebana, Aranđelovca, Kladova, Zrenjanina, Žitišta, Novog Kneževca, Bele Palanke, Rekovca, Pirota i Jagodine.

Lokacije za čišćenje građani mogu prijaviti na sajtu www.ocistimosrbiju.rs, gde će svake svake sedmice biti dostupne statistike o broju prijavljenih i očišćenih lokacija.

Izvor

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Čišćenje Srbije Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje Srbije   Čišćenje Srbije I_icon_minitime16.10.11 21:20

..nekada budem prekritična na čistoču kod nas..ali previšeputa sam čula da je ovo kod nas raj na zemlji..kako je u nekim susjednim zemljama facepalm

..ovo je odlično što rade. respect
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Čišćenje Srbije Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje Srbije   Čišćenje Srbije I_icon_minitime16.10.11 21:22

Da, kod nas nije idealno što se tiče čistoće, ali je puno bolje nego prije 15-ak godina i čišće nego u nekim drugim zemljama.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Čišćenje Srbije Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje Srbije   Čišćenje Srbije I_icon_minitime16.10.11 21:25

..bome istina..ja sam baš sretna i pozdravljam svaku novost u prikupljanju i sakupljanju smeća..kod nas se plastika može odvajati i odvozi se svaka 3 subote u mjesecu..i pravo sam bila ostala na paf kada sam vidjela koliko je plastike u svakodnevnoj upotrebi..i koliko mi trebaviše ovo lakše razgradivog smeča kada ga sada samog sakupljam u košu za smeće.
[Vrh] Go down
Profisale
Početnik
Početnik
Profisale


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 24
Godine : 31
Datum registracije : 20.10.2012

Čišćenje Srbije Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje Srbije   Čišćenje Srbije I_icon_minitime09.04.15 14:54

Mnogo toga treba uraditi kako bi se Srbija ocistila, pojedinacne akcije samo zbog reklame nemaju rezultata na terenu.
http://www.invekta.rs/
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čišćenje Srbije Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje Srbije   Čišćenje Srbije I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čišćenje Srbije
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dan državnosti Srbije
» Kulturno osvežavanje Srbije
» Mračni rekordi Srbije
» Javni dug Srbije 10,07 milijardi eura
» Koštunica: Budućnost Srbije nije u EU

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva :: Općenite aktualnosti-
Forum(o)Bir: