Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Silovane 14-godišnjakinje iz Doma u Bedekovčini

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Silovane 14-godišnjakinje iz Doma u Bedekovčini Empty
PostajNaslov: Silovane 14-godišnjakinje iz Doma u Bedekovčini   Silovane 14-godišnjakinje iz Doma u Bedekovčini I_icon_minitime13.08.11 14:17

Silovane 14-godišnjakinje iz Doma u Bedekovčini 0330007.48

Uvrede, udarce, pa čak i davljenje pri pokušaju silovanja. Sve su to proživjele djevojčice iz Doma u Bedekovčini. O svojim tragedijama progovorile su pred sudom koji se dosad pozabavio s tri slučaja. Među silovateljima je i jedan otac troje djece.

Stajale smo kraj auta. Valentina je ušla, ja nisam htjela pa me Vlado povukao na mjesto suvozača. Primio me za obje ruke i rekao da će Valentinu baciti u jarak i ona je izašla iz auta. Držao mi je ruke prema gore i počeo me skidati. Vrištala sam i htjela izaći van, ali mi Vlado nije dao. Vrištala sam i otimala se, nisam mu dala i tražila sam da me pusti. Otimala sam se i gurala ga ali... Poslije u šumi rekao mi je da nikome ništa ne govorim jer ću nadrljati...

Dio je to svjedočanstva 14-godišnje štićenice Odgojnog doma u Bedekovčini, koju je 27-godišnji Dam. M., oženjeni otac troje djece, silovao 15. travnja prošle godine. Za svoj zločin dobio je samo tri i pol godine zatvorske kazne.

No, to nije jedini slučaj zlostavljanja u kojem su žrtve djevojke iz Sovinjaka koji je nedavno procesuiralo zlatarsko tužiteljstvo. Postoje još dva u kojima su djevojke napadnute tijekom razdoblja u kojem su pobjegle iz doma.


Majka joj nije vjerovala, no policija jest

Stravična je priča 14-godišnjakinje iz Splita koja je tijekom i nakon dva mjeseca provedena u Domu dva puta bila silovana, piše Jutarnji list. Jednom u Splitu, gotovo ispred vlastite kuće. Majka joj nije vjerovala, no da je silovana u Velikom Bukovcu kod Mača povjerovali su joj i policija i tužiteljstvo koje je za to optužilo 23-godišnjeg V. K. iz Zagreba.

On tvrdi da je 14-godišnjakinja, s kojom je imao spolni odnos kod klijeti njegovog prijatelja kod Poznanovca, na seks pristala. Navodi da nije znao koliko je stara, te ističe da ju je po završetku odnosa odvezao u Dom.

Njena priča je drugačija. Djevojka navodi kako joj je pozlilo od vina te da je izašla van. Silovatelj ju je slijedio i napao.

"Uhvatio me za ruku i odveo iza klijeti. Počeo mi je otkopčavati remen na trapericama, skinuo mi je hlače i gaće do koljena, a kako sam ja bila okrenuta leđima, primio me odostraga za glavu i gornji dio tijela gurnuo prema naprijed. Držala sam se rukama za žicu. ‘Pusti me!’ rekla sam mu. Nisam ga grebala jer sam bila pijana, ali sam mu dala do znanja da ne želim seks. Jako me boljelo, ali nisam vikala. Držala sam to u sebi kao što uvijek držim! Nakon toga je bez riječi otišao u klijet. Ja sam se obukla, ostala sam vani još pet minuta i šutjela. Z., V. i Ž. odvezli su me Golfom do ograde doma u Bedekovčini. Otišle smo u paviljon, javile se gospođi i otišle spavati", ispričala je.

Udario je šakom i davio

U trećem slučaju kao silovatelj je naveden 32-godišnji D.M. iz Bedekovčine. Osuđen je na pet godina zatvora. Jednu od djevojaka on je silovao na jednom koncertu. Prišao joj je još za stolom, udario je šakom, potom odveo u auto. Ondje ju je davio, dok je pokušavala pobjeći.

"Šuti, kujo jedna!” vikao joj je. Stao je u naselju Grbavac u dvorištu jedne kuće. Stezao joj je vrat. Opirala se, grebala ga po prsima, odguravala. Uspio joj je skinuti hlače, no nije ju uspio silovati jer se bojao da ga ne uhvate na djelu. Potom ju je izbacio iz auta. Ustanovljeno je da je zadobila lakše ozljede.

Danas.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Silovane 14-godišnjakinje iz Doma u Bedekovčini Empty
PostajNaslov: Re: Silovane 14-godišnjakinje iz Doma u Bedekovčini   Silovane 14-godišnjakinje iz Doma u Bedekovčini I_icon_minitime13.08.11 14:28

..joj užas hebemti mač u plinsku komoru bi ih strpala facepalm
[Vrh] Go down
 
Silovane 14-godišnjakinje iz Doma u Bedekovčini
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Šokantna priča 16-godišnjakinje koju je silovalo sedamnaest ljudi
» Doma TV
» Uređenje doma
» Blagdansko ukrašavanje doma
» Proljetni ugođaj doma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: