Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pripreme za Eurobasket

Go down 
Autor/icaPoruka
Marko77
Zagrijao tipkovnicu
Marko77


Male
Gemini Rat
Broj postova : 557
Godine : 39
Lokacija : Mrduša Donja
Datum registracije : 28.07.2011

Pripreme za Eurobasket Empty
PostajNaslov: Pripreme za Eurobasket   Pripreme za Eurobasket I_icon_minitime28.07.11 12:55

Pripreme za Eurobasket 0829007.48

Drugom pobjedom u dva dana nad Bugarima 77:54 (20:19, 11:13, 25:9, 21:13) hrvatska košarkaška reprezentacija zaključila je osječke pripreme za Eurobasket, koji krajem kolovoza počinje u Litvi.

U utakmici zatvorenoj za javnost izbornik Josip Vranković koristio je 11 igrača koji su se u zapisniku našli večer prije, tek je umjesto Baraća priliku dobio Pilepić.

Bugari su očito dobro sjeli Bogdanoviću koji im je ubacio 15 poena, koliko i Žorić, a nadovezao se Tomić s 12 i to su bila jedina trojica hrvatskih košarkaša s dvoznamenkastim učinkom. Draper je ubacio sedam poena, a zabili su svi osim Vrkića i Stipčevića.

Reprezentacija u četvrtak, nakon deset dana priprema, napušta Osijek, a Vranković je svojim izabranicima dao slobodno do subote kada slijedi nastavak priprema u Crikvenici.

"Cijelo me tijelo boli i jako sam umoran. Nisam tako trenirao od 17.-18. godine. Zapravo, kad bolje razmislim, nisam tako trenirao nikad u životu! Desetak dana krvavo radimo, no znam da će mi se to na duže staze isplatiti - s reprezentacijom i klubom", komentirao je pripreme naturalizirani Hrvat, Dontaye Draper.

net
[Vrh] Go down
 
Pripreme za Eurobasket
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Uključite djecu u pripreme za Uskrs
» Oproštaj s vrtićem i pripreme za školu
» Igre, vježbe i pripreme djece za početno čitanje i pisanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Sport :: Košarka-
Forum(o)Bir: