Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Neotkriveni talenti

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Zgubidan
Totalno relaxiran
Zgubidan


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 1942
Godine : 47
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 13.04.2011

Neotkriveni talenti Empty
PostajNaslov: Neotkriveni talenti   Neotkriveni talenti I_icon_minitime07.06.11 10:24

Ova tema je namjenjena da prezentirate svoje rođake, prijatelje ili poznanike za koje smatrate da su izuzetni glazbeno talentirani a svijet nikako da čuje za njih pa možda jednog dane baš zahvaljujući porukama na ovom forumu ti isti jednog dana budu otkriveni i uspiju se pomaknuti korak dalje Smile

Ja bi vam za početak prezentirao svog jednog jako dragog prijatelja za kojeg smatram da je virtuoz na gitari poslušajte kako s lakočom prebire po žicam gitare



Ako vam se sviđa njegovo pimplanje po gitari slobodno ga možete podržati na ZAGREB GUITAR SHOW klikom na žutu zvjezdicu koja se nalazi malo ispod videa s ljeve strane.

Toliko od mene za sada i nadam se da će i ostali prezentirati svoje prijatelje neotkrivene glazbene talente veseli
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Neotkriveni talenti Empty
PostajNaslov: Re: Neotkriveni talenti   Neotkriveni talenti I_icon_minitime07.06.11 10:27

Super ideja i baš dobra tema Zgubi respect Imam bratića koji harmoniku što kažu rastura, ali mislim da nema niti jedan uradak na videu, kada ga netko snimi i postavi, prezentiram vam ga. Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Neotkriveni talenti Empty
PostajNaslov: Re: Neotkriveni talenti   Neotkriveni talenti I_icon_minitime07.06.11 11:05

Malo sam preslušala ostale natjecatelje i mogu reći da ona trojica iznad njega baš i nisu zaslužili da budu iznad, jer su lošiji od njega, po meni..on je majstorski odsvirao svoju stvar, a oni su prosiječni. Možda mu jednom budu mogli parirati
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neotkriveni talenti Empty
PostajNaslov: Re: Neotkriveni talenti   Neotkriveni talenti I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neotkriveni talenti
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Talenti
» U čemu ste talenti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Glazba :: Biografije, glazbene vijesti i glazba općenito-
Forum(o)Bir: