Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Trenutak pred san

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime26.01.09 21:36

Što doživljavate i kako opisujete trenutak pred san? Onaj tren kad vam se san i java počinju miješati. Ponekad mi u taj tren podsvjesno uđu neke ružne stvari u misli i još sam toliko svjestan da ih mogu otjerati, ali se onda i razbudim i odgodim san nekoliko minuta. Kad je rijeć o nećem lijepom to mi pomogne da slađe utonem u san i da se kvalitetno naspavam i probudim se opušten.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime26.01.09 21:39

Meni je taj trenutak rezerviran za maštanje i sanjarenje ... ponekad mi se posao uvuče u misli i to me redovito razbudi, ali sve rjeđe i rjeđe ... u zadnje vrijeme samo lijepe misli Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime26.01.09 21:39

Da istina kad lijepo sanjaš lakše ćeš zaspat tako je i kod mene. Kad nešto ružno sanjam sretan sam što sam se probudio pa da znam da san nije java. Inače sam osoba koja snove brzo zaboravlja ili ih se uopće ne sjećam.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime26.01.09 21:44

Samo nesto lijepo sanjariti pred spavanje,sve brige otjerat, da vidis ljepote, :cro:
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime26.01.09 21:50

Da, ali niste mi komentirali baš taj tren doslovce pred utonuće u san.
U biti to se možda svakom i ne događa, meni se ponekad dogodi,
gledao sam na nekim drugim stranicama na kojima se o tome govori
da je to normalno i učestalo - zar vam se nikad nije desilo da vam se
pred san nekontrolirano ubacuju neke stvari iz podsvjesti u misli, tj. da
vam se počnju miješati san i java...?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime26.01.09 21:52

ne, nesjećam se toga
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime26.01.09 21:56

Zanimljivo, čitao sam o raznim iskustvima pred san. Neki su se trudeći se maksimalno opustiti ušli na više razine svijesti i duhovnosti i doživjeli uzdizanje iznad vlastitog tijela.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime26.01.09 22:09

jesu vraga napustili tjelo, sanjali su ako to tvrde
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime26.01.09 22:12

Misliš da je nemoguće dušom nakratko napustiti tijelo?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime26.01.09 22:17

mislim, i vjerujem u to Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime26.01.09 22:20

Što je za tebe duša Teo?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime26.01.09 22:20

Patim od nesanice 2 godine,onih 2-3 sata što spavam,nekada nešta i odsanjam,a da mi se mješaju san i java i ne baš...bar nisam svijesna toga.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime26.01.09 22:24

To je grozno Kate, jel nema načina da se izlijeći ta nesanica? mucibuci

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime26.01.09 22:25

Goran je napisao/la:
To je grozno Kate, jel nema načina da se izlijeći ta nesanica? mucibuci

Ne to mi je posljedica operacije na mozgu (zato sam ja ovako opičena) lol!
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime26.01.09 22:48

A bemu miša draga Kate! big hug

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime27.01.09 8:43

Goran je napisao/la:
Što je za tebe duša Teo?
izgleda da nisi pročitao moje postove u religijsko-filozofskom dijelu foruma, pa da sve ponovo ne pišem skoči u podforum o vjerovanju u reinkarnaciju i uskrsnuće pa ćeš naći odgovor na svoje pitanje Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime27.01.09 12:18

Goran je napisao/la:
A bemu miša draga Kate! big hug

work
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime27.01.09 14:11

Goran je napisao/la:
Da, ali niste mi komentirali baš taj tren doslovce pred utonuće u san.
U biti to se možda svakom i ne događa, meni se ponekad dogodi,
gledao sam na nekim drugim stranicama na kojima se o tome govori
da je to normalno i učestalo - zar vam se nikad nije desilo da vam se
pred san nekontrolirano ubacuju neke stvari iz podsvjesti u misli, tj. da
vam se počnju miješati san i java...?
kako da ne ,nekad ne znam jesam li sanjala ili je stvarno bilo Smile evo sinoc sam malo kunjala malo gledala telku ,toliko sam se nasekirala da sam ustala jer nisam mogla skontat da li je to bilo ili sam odsanjala.Ali ne ustajem kad negdje plovim i kad mi je fino, onda me briga jel stvarnost ili lebdim u snovima lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime27.01.09 14:30

Goran je napisao/la:
Da, ali niste mi komentirali baš taj tren doslovce pred utonuće u san.
U biti to se možda svakom i ne događa, meni se ponekad dogodi,
gledao sam na nekim drugim stranicama na kojima se o tome govori
da je to normalno i učestalo - zar vam se nikad nije desilo da vam se
pred san nekontrolirano ubacuju neke stvari iz podsvjesti u misli, tj. da
vam se počnju miješati san i java...?

nisam svjesna baš tog trenutka utonuća u san ... jedino mi se znalo događat da mi se mješaju san i java kad se probudim Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime19.09.09 22:02

cesto mi se sad desava ...prije spavanja ...kad se umirim ...osjecam se kao da prelazim granicu ...izmedu jave i sna ...i nekad u sekundi ...odleprsam ...da mi se i ne vraca Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Trenutak pred san Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime21.09.09 8:47

Njajači mi je trenutak između sna i jave kada sam u praznom hodu i proleti misao da sam promašila stepenicu ili da sam zakoračila na nešto i promašila... Trenutak pred san 12363 ..baš fino onda propadnem..ali se bome i prepadnem... Trenutak pred san 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime07.04.10 10:56

trenutak pred san ili alfa stanje mozga, mu dođe nešto kao 'astralni faktor', kad se duh bori sa telom da li će ostati u njemu ili izaći napolje na to astralno putovanje...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime13.04.10 23:31

Dobro objašnjenje Tornado, taj tren mi je često doista vrlo zanimljiv...

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime13.04.10 23:36

U trenucima kada sam preumorna a to se cesto desava osecam samo neki blagi prelaz u nestvarno..dok mi dok se budim desava da zvuci koje ujutru cujem u snu u stvari dolaze iz stvarnosti (kao kad mi zvoni budilnik a sanjam da me neko zove ili sl. )
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime13.04.10 23:55

Uuuu vec treci put mi se desava da taj prelaz dozivim kao da cu izgubiti svijest..zapravo bas danas mi se to desilo,kao sanjam da mi je lose,i padam..gubim svijest..onda se trgnem i jos uvek mi je lose.Uzaas!Inace najcesce mi se desava da dozivam nekog Ivana i Ivanu,redovno to radim na prelazu iz jave u san..a ne poznajem ni jedno ni drugo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Trenutak pred san Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak pred san   Trenutak pred san I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Trenutak pred san
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Trenutak istine
» Trenutak pokreta
» Ako ovo još niste vidjeli, sada je trenutak
» Najljepši trenutak koji vam se dogodio u životu!
» Pogledajte trenutak udara munje u avion

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: