Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Antivladini protesti širom Hrvatske

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Antivladini protesti širom Hrvatske Empty
PostajNaslov: Antivladini protesti širom Hrvatske   Antivladini protesti širom Hrvatske I_icon_minitime06.03.11 11:08

Antivladini protesti širom Hrvatske 110305064

U nekoliko hrvatskih gradova danas su održani protesti na kojima su građani iskazali nezadovoljstvo radom Vlade i HDZ-a.


U Varaždinu je završen protest na kome se okupilo između 1.000 i 1.200 građana iz svih slojeva društva, radnika koji ne dobijaju plate, nezaposlenih i mladih.

Nezadovoljstvo su iskazali porukama i transparentima na račun HDZ-a "HDZ - brod ludaka bez kormilara", "Dole Vlada i HDZ", "Mi nemamo za hljeb i režije, a vi i vaši imate previše".

Na Narodnom trgu u Zadru okupilo se 30-tak demonstranata, uglavnom mladih koji su se s transparentima uputili u šetnju gradom, pri čemu se kolona povećala na oko 200 ljudi, jer im se spontano priključio određen broj građana.

U Virovitici i Slavonskom Brodu okupilo se tek po nekoliko desetina građana, uglavnom mladih koji su protestovali protiv vladine politike.

Popodne će biti odražni protesti u Koprivnici, Splitu, Rijeci i Osijeku. Protesti u Čakovcu i Bjelovaru zakazani su za ponedjeljak, a u srijedu demonstranti će se okupiti u Vinkovcima.

(SRNA)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Antivladini protesti širom Hrvatske Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Antivladini protesti širom Hrvatske Empty
PostajNaslov: Re: Antivladini protesti širom Hrvatske   Antivladini protesti širom Hrvatske I_icon_minitime06.03.11 16:16

Baš su blesavi ti naši debelokožci u Vladi. A sve bi riješili samo da sada izađu i kažu narodu izbori su u 5-6 mjesecu. Ali ne, zašto bi se odrekli 7-8 debelih plača kada jako dobro znaju da ih neče dočekati nakon izbora.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Antivladini protesti širom Hrvatske Empty
PostajNaslov: Re: Antivladini protesti širom Hrvatske   Antivladini protesti širom Hrvatske I_icon_minitime07.03.11 0:31

Pridružite se facebook grupi https://www.facebook.com/prosvjed

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Antivladini protesti širom Hrvatske Empty
PostajNaslov: Re: Antivladini protesti širom Hrvatske   Antivladini protesti širom Hrvatske I_icon_minitime07.03.11 12:12

Citat :
Sanjala sam san,san u kojem je moja Hrvatska bila slobodna i demokratska država. Država u kojoj su ljudi bili sretni onim što rade i što imaju normalnu plaću. Ja sam normalno hodala ulicama bez barikada i nakostrešenih policajaca. Uživala sam u svemu tome,bilo mi je drago da postoji ovakva država kao Hrvatska. Ali jednoga dana,nad moju lijepu domovinu nadvilili su se oblaci,osjećao se nekako nemir u zraku. S južne strane dolazila je zlogasna vladarica po imenu Jaca sa svojim podanicima. Moje i Vaše ulice su bile blokirane,više se nisam mogla kretati slobodno. Vladarica Jaca je uvela katastrofalnu politiku nad nas. Narod je pokraden,opljačkan,više nema onih veselih lica,sada je sve više nezaposlenih i siromašnih ljudi. Narod se pobunio protiv zlogasne vladarice,ali se vladarica neda s trona. Nadam se da ću usnuti san,san u kojem je ova tama nestala iz moje domovine.

Luda Luda Lea

https://www.facebook.com/prosvjed

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Antivladini protesti širom Hrvatske Empty
PostajNaslov: Re: Antivladini protesti širom Hrvatske   Antivladini protesti širom Hrvatske I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Antivladini protesti širom Hrvatske
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prvi maj - protesti radnika širom sveta
» Studentski protesti u Hrvatskoj
» Novosti iz Hrvatske
» Crv sa seks-snimkom zarazio računare širom svijeta
» Počela velika akcija protiv automafije, hapšenja i pretresi širom BiH

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: