Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pokušala se ubiti jer ne može živjeti bez golemih silikona

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Pokušala se ubiti jer ne može živjeti bez golemih silikona Empty
PostajNaslov: Pokušala se ubiti jer ne može živjeti bez golemih silikona   Pokušala se ubiti jer ne može živjeti bez golemih silikona I_icon_minitime15.02.11 11:02

Sheyla Hershey (31) u komi je nakon pokušaja samoubojstva u ponedjeljak. Ovo je drugi puta da si je pokušala uzeti život nakon što su joj liječnici izvadili silikone


Piše: Tajana Gvardiol


Brazilka Sheyla Hershey (31) koja se proslavila golemim grudima, pokušala se ubiti tabletama nakon što su joj liječnici izvadili silikone. Njezin suprug Derek rekao je kako je u komi te da liječnici ne znaju hoće li se probuditi.
Vezano

- Molim se da se izvuče - rekao je. Sheyla, koja sa suprugom živi u SAD-u, morala je izvaditi silikone u rujnu prošle godine jer se na posljednjoj od 30 operacija povećanja grudi zarazila stafilokokom te su se liječnici dugo borili za njen život. Tada se činilo da je svjesna opasnosti koja joj prijeti i rekla je kako se odlučila za puno manje.

- Želim veličinu kakvu imaju normalne kućanice. Znam da će mi biti teško jer ih volim, no shvatila sam da je moja obitelj na prvom mjestu. Volim svoga sina i kćer i oni su mi najvažniji - rekla je Sheyla koja se nadala kako će se upisati u Guinnessa.
Njezina preobrazba kratko je trajala. U utorak je imala zakazanu novu operaciju povećanja grudi, piše The Sun. Međutim, bipolarna Sheyla, koja ide na terapiju zbog opsesije grudima, predozirala se u nedjelju. Ovo je drugi put da se pokušala ubiti u dva mjeseca.

- Nakon što vratim svoj identitet 'Najvećih grudi na svijetu bit ću bolji uzor mojoj kćeri. Osjećam se tako ružno. Bez njih, ne znam tko sam - rekla je nakon prvog pokušaja.

izvor
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pokušala se ubiti jer ne može živjeti bez golemih silikona Empty
PostajNaslov: Re: Pokušala se ubiti jer ne može živjeti bez golemih silikona   Pokušala se ubiti jer ne može živjeti bez golemih silikona I_icon_minitime15.02.11 11:33

nemam komentara osim ovoga: ljudska glupost je jedino što je neizmjerivo na ovome svijetu
[Vrh] Go down
 
Pokušala se ubiti jer ne može živjeti bez golemih silikona
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ljeti psa može ubiti i samo pet minuta u automobilu
» Može li mozak živjeti bez tijela?
»  Benzin može i do 14 kuna po litri: Tko može zaustaviti rast cijena goriva?
» Poštom pokušala poslati živog psa
» Baka joj išla na živce, pa pokušala prodati na eBay-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: