Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

HSP protiv ulaska u EU

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost

HSP protiv ulaska u EU  Empty
PostajNaslov: HSP protiv ulaska u EU    HSP protiv ulaska u EU  I_icon_minitime2011-02-13, 11:19

HSP je s današnje konferencije za novinare pozvao građane da se na referendumu o ulasku u EU izjasne protiv ulaska Hrvatske u EU jer prema njihovu mišljenju za to nisu stvorene političke pretpostavke, s obzirom na to da se Hrvatskoj stalno nameću novi uvjeti koji, kako je ocijenjeno, derogiraju isplativost ulaska Hrvatske u EU.

Hrvatskoj se u EU ne isplati ulaziti, ustvrdio je predsjednik te stranke Daniel Srb dodavši kako mi možemo vlastitim snagama osigurati brži razvoj gospodarstva nego što je u EU-u. Za primjer je naveo Tursku koja, kako je rekao, postiže veće stope gospodarskog razvoja od bilo koje članice EU-a. Ako hrvatski atletičari, skijaši i veslači mogu biti najbolji na svijetu, ne vidim razlog zašto to ne bi mogli biti i hrvatski proizvođači namještaja ili hrvatski bankari, upitao je.

Upitan o neuspjehu HSP-a na izborima u Vukovaru, Srb je samo kratko ustvrdio kako je to posljedica odlaska njihovih istaknutih članova prije godinu i pol iz HSP-a te da očekuju postupni oporavak. HSP-ovci su također izvijestili kako je na sjednici Glavnog stana stranke za predsjednika Glavnog stana izabran slavonskobrodski gradonačelnik Mirko Duspara, umjesto dosadašnjeg predsjednika Ivana Protrke

=104832&tx_ttnews[backPid]=38&cHash=b4561f3091]izvor
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44696
Godine : 43
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: HSP protiv ulaska u EU    HSP protiv ulaska u EU  I_icon_minitime2011-02-14, 09:40

Turska, pa naravno da postiže veče stope u bilo čemu..kada očito imaju bolje i pametnije vodstvo na vrhu države...doduše od naših nije problbm biti bolji i pametniji u bilo čemu. glavom u zid
Čast izuzetcima.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87085
Godine : 41
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: HSP organizirao prosvjednu akciju protiv ulaska Hrvatske u EU   HSP protiv ulaska u EU  I_icon_minitime2011-09-13, 15:58

Sudionici akcije na transparentima su ispisali "Zatvorili smo poglavlja ali i Sanadera“, "Ja sam već u EU – Ante Gotovina“, "Mi smo već ušli - HDZ Remetinec“...

HSP protiv ulaska u EU  Hsp-organizirao-prosvjednu-akciju-protiv-ulaska-hrvatske-eu-slika-397145

U organizaciji HSP-a Vukovarsko–srijemske županije danas je u ulici Europske Unije u Vukovaru održana prosvjedna akcija kojoj je, kako je rečeno, cilj upozoriti hrvatsku javnost na apsurdne i poražavajuće rezultate ankete koju je provela i objavila Europska delegacija EU-a u Zagrebu na čelu s Paulom Vandorenom.

– U tok anketi je istaknuto da je 87 posto građana nedovoljno informirano o rezultatima pregovora Hrvatske Vlade s Europskom unijom. Budući da nas vrlo skoro očekuje referendum na kojem bi ti isti neinformirani građani trebali donijeti odluku o ulasku, odnosno neulasku u EU, smatramo da je krajnje vrijeme da se napokon obznani što je to ispregovarano kroz protekle godine. Hrvatska stranka prava smatra da su rezultati tih pregovora krajnje nepovoljni za RH, te se stoga i skrivaju, dok ne bude kasno -rekao je Petar Macut, jedan od organizatora akcije.

Sudionici akcije istaknuli su transparente na kojima je pisalo "Zatvorili smo poglavlja ali i Sanadera“, "Ja sam već u EU – Ante Gotovina“, "Mi smo već ušli - HDZ Remetinec“...

vecernji.hr

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87085
Godine : 41
Datum registracije : 24.09.2008

PostajNaslov: Re: HSP protiv ulaska u EU    HSP protiv ulaska u EU  I_icon_minitime2011-10-11, 14:59

EU nam neće donijeti ništa spektakularno dobro, baš zato što totalno nespremni ulazimo u nju.

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44696
Godine : 43
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: HSP protiv ulaska u EU    HSP protiv ulaska u EU  I_icon_minitime2011-10-11, 16:23

Pa i ja sam protiv i tako ću i glasati. Ne vidim baš puno dobrih stvari koje će nam donjeti. Vidim samo da su nam svojim propisima i regulacijama nagovorili poljoprivrednike i voćare, posadili brdo vinograda odnosno rizlinga, i ružnih jabuka koje nitko ne voli, uništili nam proizvodnju šečerne repe, a bili smo najjači u proizvodnji i prodaji. Sve na čemu smo mogli oni su nam zakočili, i sad bih ja trebala glasati za njih, jer su nam dali par spišanih miliona da obnovimo ceste. loše
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: HSP protiv ulaska u EU    HSP protiv ulaska u EU  I_icon_minitime

[Vrh] Go down

HSP protiv ulaska u EU
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Let 3, TBF, Laibach i Lollobrigida sviraju protiv protiv droge
» Test za određivanje ulaska u menopauzu
» 'Žrtve' ulaska u EU: U dvije županije bez posla ostaje 700 ljudi
» Za i protiv
» Protiv upale uha