Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Hrvatska za svačiji džep

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Hrvatska za svačiji džep Empty
PostajNaslov: Hrvatska za svačiji džep   Hrvatska za svačiji džep I_icon_minitime12.02.11 9:45

M. Nikolić | 12. 02. 2011. - 00:02h

BEOGRAD - Međunarodni sajam turizma koji najavljuje predstojeću letnju turističku sezonu biće organizovan na Beogradskom sajmu od 24. do 27. februara. Posetioce očekuju popusti od 10 do 20 odsto.

Hrvatska za svačiji džep 116043_0901-hvar-foto-ap_f

Zemlja partner ovogodišnjeg sajma je Hrvatska. Predstavnici hrvatskih turističkih organizacija kažu da je ove godine letnja turistička ponuda znatno obogaćena i da su cene smeštaja ostale na nivou prošlogodišnjih, a da će za vreme sajma biti obezbeđeni brojni popusti za predsezonske uplate.

Predstavnik Hrvatske turističke zajednice Niko Bulić kaže da se sve više građana Srbije opredeljuje za boravak u Hrvatskoj, o čemu svedoči i podatak o 83.574 noćenja prošle godine.

- Hrvatska je snažno investirala u turističku ponudu, tako da danas imamo 25 hotela sa pet zvezdica i 156 hotela sa četiri zvezdice - kaže Bulić.

Ambasador Hrvatske u Srbiji Željko Kuprešak kaže da su pregovori sa “Jat ervejzom” završeni i da će od juna do septembra biti uspostavljene linije Beograd - Dubrovnik, a obnoviće se linije prema Puli.

Na Sajmu turizma učestovaće izlagači iz 43 zemlje.

izvor
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Hrvatska za svačiji džep Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska za svačiji džep   Hrvatska za svačiji džep I_icon_minitime13.02.11 10:13

Pa baš i nije za svačiji đep, nije za moj, a ja živim u njoj Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska za svačiji džep Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska za svačiji džep   Hrvatska za svačiji džep I_icon_minitime13.02.11 10:44

Ma to se samo tako kaze Laughing
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Hrvatska za svačiji džep Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska za svačiji džep   Hrvatska za svačiji džep I_icon_minitime22.05.15 12:22

Kikica je napisao/la:
Pa baš i nije za svačiji đep, nije za moj, a ja živim u njoj Laughing

dobro si i napisala... Smile zna se za koga je... ;) bolje da ne pišem dalje... kafa
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hrvatska za svačiji džep Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska za svačiji džep   Hrvatska za svačiji džep I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hrvatska za svačiji džep
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Hrvatska dobiva TID
» 1. hrvatska nogometna liga
» Lijepa naša Hrvatska....
» Hrvatska na ivici kolapsa
» Hrvatska traži zvijezdu....

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva :: Općenite aktualnosti-
Forum(o)Bir: