Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Bakica jača od šestorice lopova

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Bakica jača od šestorice lopova Empty
PostajNaslov: Bakica jača od šestorice lopova   Bakica jača od šestorice lopova I_icon_minitime08.02.11 18:18

utorak, 08. feb 2011, 12:32 -> 15:23

Juvelirnicu u engleskom gradu Nortemptonu od lopova je odbranila jedna hrabra penzionerka! Šestorica momaka nisu stigla macolama ni da razbiju izloge na radnji, jer se na njih svojom tašnom obrušila 70-godišnja baka.

Jedna baka postala je danas centralna ličnost u britanskim medijima, pošto je udarcima tašnom uspela da otera šestoricu lopova koji su pokušavali da opljačkaju jednu zlataru.

„Stajala sam i pričala sa jednom ženom, kada sam čula komešanje. Onda sam ugledala šest mladića na motorima. U prvom momentu mi se učinilo da su jednog od njih napali ostali motociklisti. Bila sam iznenađena što niko od prolaznika ne reaguje", ispričala je hrabra baka istakavši da je, kada je shvatila da je u stvari pljačka u toku, bila još više ljuta, piše Dejli mejl.

„Ne mogu da verujem da su ti mladi ljudi pomislili da će moći da izvedu pljačku u po bela dana!", ljutito je rekla penzionerka.

Na snimcima načinjenim od strane prolaznika, vide se lopovi kako usred dana lome izloge zlatare u engleskom gradu Nortemptonu.

U jednom trenutku, na scenu je stupila „junakinja sa tašnom", kako su mediji nazvali baku.

Baka sa maramom na glavi pojavila se iznenada, pretrčala preko ulice i mrtva hladna ih napala. Držeći crnu tašnu obema rukama, počela je da udara kradljivce.

Lopovi su potom seli na motore i odvezli se, a jedan od njih je u panici pao sa motora. Tada su ostali očevici skupili hrabrost i zadržali ga do dolaska policije.

Ostala petorica lopova ubrzo su uhapšena, bez plena, navodi lokalna policija.

Britanski mediji koji su razgovarali sa „junakinjom" čuvaju njen identitet u tajnosti

izvor
[Vrh] Go down
Dodo
Zagrijao tipkovnicu
Dodo


Leo Cat
Broj postova : 132
Godine : 36
Datum registracije : 03.08.2010

Bakica jača od šestorice lopova Empty
PostajNaslov: Re: Bakica jača od šestorice lopova   Bakica jača od šestorice lopova I_icon_minitime08.02.11 18:31

na koju foru bakica moze bit jaca od sestorice lopova? to je sigurno baka od chuck norrisa.

ma nije stvar u tome da je ona jaca nego danas nitko ne zeli bit slavan u javnosti zbog posla za bakicama.....zato je najpametnije zbrisat Smile
[Vrh] Go down
 
Bakica jača od šestorice lopova
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Drž'te lopova!
» Pink Jaca
» Jaca traži posao
» Svakodnevno konzumiranje sira jača imunitet organizma
» Eterično ulje „Ulje lopova“

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: