Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima?

Go down 
+2
Kikica
Dodo
6 posters
Autor/icaPoruka
Dodo
Zagrijao tipkovnicu
Dodo


Leo Cat
Broj postova : 132
Godine : 36
Datum registracije : 03.08.2010

Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? Empty
PostajNaslov: Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima?   Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? I_icon_minitime08.02.11 14:54

Situacija npr. napokon se upoznajete s osobom koja vam se sviđa,zgodna,pametna bogata i ostale gluposti kad ono pri upoznavanju vam pruži ruku i kaže ime tipa Ariel, Metka, Agron, Todor, Voljen, Hrvoslav, Ljupka, Ljubinka i da ne nabrajam dalje.

Ja bjezim glavom bez obzira, vi? pa makar izgledala ko pamela anderson
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima?   Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? I_icon_minitime08.02.11 15:27

ja ne bježim, svejedno mi je kako se zove, pa nije ta osoba sama izabrala svoje ime
[Vrh] Go down
Dodo
Zagrijao tipkovnicu
Dodo


Leo Cat
Broj postova : 132
Godine : 36
Datum registracije : 03.08.2010

Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima?   Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? I_icon_minitime08.02.11 15:37

Hot chili Yana je napisao/la:
ja ne bježim, svejedno mi je kako se zove, pa nije ta osoba sama izabrala svoje ime

e sad lažeš.....da dva frajera izgledaju identicno i isti isti u svemu uzela bi ovog koji se zove domagoj a ne bogumil......uzimas li yana bogumila za muža počela bi umirat od smijeha budimo iskreni.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima?   Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? I_icon_minitime08.02.11 15:39

e baš ne bi umirala od smijeha. budimo iskreni. ako nekoga volim, baš mi je svejedno zove li se bogumil ili domagoj.
[Vrh] Go down
Dodo
Zagrijao tipkovnicu
Dodo


Leo Cat
Broj postova : 132
Godine : 36
Datum registracije : 03.08.2010

Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima?   Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? I_icon_minitime08.02.11 15:43

izgleda da i ti imas neko cudno ime

Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima?   Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? I_icon_minitime08.02.11 15:44

aha.

matovilka Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima?   Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? I_icon_minitime09.02.11 17:09

..nemam, nisam doduše nikada niti upoznala nekog s čudnijim imenom. Moja strina je uvijek kukala što nema čer. Šalila se da joj je baš žao, jer joj se ime Tugomila jako sviđa ...
.. sigurno nebi nikog otpisala samo zbog njegovog imena, naposljetku nisu si ga sami izabrali, a i da jesu to je samo ime
Smile
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima?   Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? I_icon_minitime09.02.11 18:00

Nemam.
Briga me za imena.

Kad sam ja imala 2-3 godine, rekla sam da će mi se sestra
zvat Asvaltina :loool:
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima?   Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? I_icon_minitime10.02.11 16:50

Asvaltina Laughing Laughing joj ti Laughing
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima?   Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? I_icon_minitime13.02.11 23:21

ne.zbog čega bi?ime ko ime?ko da si ga ljudi sami biraju...nije bitno kakvo čovjek ima ime,čudno nečudno,bitno je kakav je u duši...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima?   Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? I_icon_minitime03.05.11 21:39

ima baca
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima?   Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? I_icon_minitime30.08.11 23:30

Ne, zašto bih? Uostalom, ako ti toliko smeta ime, uvijek se može neki fora nadimak smislit pa ga tako zoveš.

Btw. jel vam ime konrad čudno?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima?   Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Imate li predrasuda za ljude s cudnim imenima?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pjesme o ženskim imenima......
» Mjesta s najčudnijim imenima na svijetu
» Potražite Zlatne ljude
» Kako crtati ljude
» Kako crtati ljude

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: