Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pamelu izuli na aerodromu

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Pamelu izuli na aerodromu Empty
PostajNaslov: Pamelu izuli na aerodromu   Pamelu izuli na aerodromu I_icon_minitime07.02.11 11:01

Zbog pooštrenih mera kontrole na američkim aerodromima, ni bivša „Plejbojeva“ zečica Pamela Anderson nije bila pošteđena neprijatnosti. Osoblje je od nje zatražilo da izuje čizme sa visokim potpeticama.

Sudeći po njenoj popularnosti, ali i činjenici da stalno putuje avionom, malo ko bi mogao da pretpostavi da će osoblje na aerodromu detaljno proveravati i bivšu „Plejbojevu" zečicu Pamelu Anderson.

Američka glumačka zvezda koja je svetsku slavu stekla zahvaljujući ulozi u seriji Čuvari plaže (Baywatch) morala je, između ostalog, i da izuje i čizme sa visokim potpeticama pri odlasku iz Los Anđelesa.

Pamelu izuli na aerodromu Pam-vv

Četrdesettrogodišnja umetnica letela je u Dalas, uoči veoma važnog sportskog događaja Superbola, finala nacionalne lige u američkom fudbalu.

Uprkos velikoj popularnosti, zanosna plavuša rođena u Kanadi bila je podvrgnuta sigurnosnoj kontroli baš kao i svi ostali putnici.

Mere sigurnosti na američkim aerodromima pojačane su u poslednjih nekoliko meseci, kako bi se mogućnost potencijalnih terorističkih napada svela na minimum.

Nove mere uključuju i skeniranje tela, što je izazvalo brojne kontroverze.

No, dok su neki putnici besneli zbog izlaganja čarapa pogledima nepoznatih osoba, Pamela je graciozno izula čizme i prošla kroz skener u crnim hulahopkama, prenosi Dejli mejl.

Pamelu izuli na aerodromu Pam-v

izvor
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Pamelu izuli na aerodromu Empty
PostajNaslov: Re: Pamelu izuli na aerodromu   Pamelu izuli na aerodromu I_icon_minitime10.02.11 17:22

..jao sada sam se sjetila kako je meni pištalo na izlazu iz trgovine Laughing ..sreča pa meni nisu rekli da se izujem Laughing

..a ove njene čizme ja bi njih na rtg..prevelike su mi to pete ..mogla je malu nuklearku u njih sakriti Laughing
[Vrh] Go down
 
Pamelu izuli na aerodromu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Parking na beograskom aerodromu
»  Lažna uzbuna na njujorškom aerodromu
» Trogodišnjak na aerodromu kao kofer prošao 'check-in'
» Kinez već mjesec dana živi na tokijskom aerodromu
» Zbog srbijanske potjernice Ejup Ganić zadržan na londonskom aerodromu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: