Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sporo pokretanje kompjutera

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Sporo pokretanje kompjutera Empty
PostajNaslov: Sporo pokretanje kompjutera   Sporo pokretanje kompjutera I_icon_minitime28.01.11 20:46

zadnjih 10ak dana kompjuter mi je totalno čudan...čudno se ponaša iz čista mira...stvar je vaka...

jednom kad sam ga prije 10ak dana palio nije mogo nikako ni uć u bios ni da se makne onaj prvi ekran (od matične ploče,ekran sa kojeg se ulazi u bios).resetam ga 3-4 puta i onda se prvi ekran makne nakon 45-50 sekundi.paljenje gašenje je totalno usporeno.kad sam išo se konektat na net (usb broadband stick) nije tjelo ni da ga očita.uštekam drugi usb (memorijski) ne čita ni njega,nije tjelo prikazivat gadgete,učitat druge teme niti išta.reinstaliram win i opet isto sa paljenjem i gašenjem samo što prikaže gadgete uspijem se konekt na net,i temu promjenit.sad u bios može uć al isto ko i kad se tek upali da se makne onaj ekran od matične ploče.nakon 45-50 sekundi nakon što stisnem delete.mislio sam da drivere matične isto treba opet instalirat (prije reinstalacije win) i reinstaliram i njih i drivere od grafičke al opet isto
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Sporo pokretanje kompjutera Empty
PostajNaslov: Re: Sporo pokretanje kompjutera   Sporo pokretanje kompjutera I_icon_minitime14.06.11 22:55

slusaj prijatelju znam u cemu je fora da flesujes tu tvoju plocuima novi fles pa ce raditi ko bela lala udjes u bios nadjes flash i na enable podignes sistem ukucas ime ploce oznaka tj kod i posle new flash skines narezes u image format da bude butabilan resetujes i onda flash se pokrece vodice te sam kroz flesovanje kao win kad reinstaliras i bice bolje

NAPOMENA: KADA SE PLOCA FLESUJE 99% JE DA SE PLOCA NE RAZBUDI IZ FLESOVANJA I DA CRKNE ILI DA SE RAZBUDI I DA RADI KAO SAT OBRATITI VELIKU PAZNJU KOJI FLASH SKIDATI SRECNO.
[Vrh] Go down
 
Sporo pokretanje kompjutera
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pokretanje vlastitog posla
» Nepriznati pronalazač kompjutera
» Zapalio vrata crkve "pri istjerivanju duhova iz kompjutera"!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Software, operativni sustavi, hardware, programiranje-
Forum(o)Bir: