Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pristojnost

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Pristojnost Empty
PostajNaslov: Pristojnost   Pristojnost I_icon_minitime27.01.11 10:42



Vecinom ljudi pristojnost smatraju vrlinom koju uopste ne treba dovoditi u pitanje..ali nekad pretjerana pristojnost nam stvara velike probleme...taj "visak pristojnosti"nas tjera da se ponasamo onako "kako bi smo trebali" a ne onako kako zelimo...navlacimo osmijeh i kad bi smo najrade psovali ...

Da li se vi ponasata uvijek kako bi ste zeljeli ili onako kako drugi ocekuju tj da li ste uvijek pristojni?

Imate li potrebu biti pristojni i onda kada su ljudi oko vas bezobrazni i grubi?

Smjeskate li se i onda kada biste najradije nekog lupili?

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Pristojnost Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Pristojnost Empty
PostajNaslov: Re: Pristojnost   Pristojnost I_icon_minitime27.01.11 10:52

Ja mislim da je ovde opet ono "S'kim si takav si". Dok sam se družila sa osobama kojima je svaka druga reč bila psovka, nisam ni ja bila ništa bolja od njih. Sada sam našla društvo koje je pristojno i tako se i ja ponašam. Ranije, kad opsujem, nisam ni primećivala, al' sad kad opsujem, stidim se. Ali bukvalno.

A što se tiče ovoga kako se ponašam, ponašam se onako kako se osećam. Ali, jednostavno više nemam potrebu da budem nepristojna. Postoji dosta načina da se izrazi nezadovoljstvo, a da ne sadrže psovke (mada, ponekad je tako najlakše, znam. xD). Smile A kad mi neko nešto opsuje ili kaže mi nešto pogrdno, jednostavno iskuliram. Takve osobe nisu na mom nivou i zašto da trošim svoje vreme raspravljajući se s njima? To što govore dokazuje samo koliko su oni ograničeni, a komentari (ili dela) osoba sa strane koji mi nisu ama baš ništa u ovom životu, ne dotiču me nimalo. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pristojnost Empty
PostajNaslov: Re: Pristojnost   Pristojnost I_icon_minitime27.01.11 10:53

pristojna sam. mislim da je pristojnost doista nužna u odnosu prema ljudima. s obzirom na to da je pristojnost dio mene, znači da se ponašam onako kako želim, a ne kako drugi očekuju.
uvijek imam potrebu biti pristojna. i onda kada su ljudi oko mene bezobrazni i grubi. i na pristojan način se može bezobraznima i grubima odgovoriti. tako barem ja radim.

a to..smješkam li se i onda kada bih najrađe nekoga lupila....a nekako mi to ne ide pod pojam pristojnosti. mislim da je tu riječ o samokontroli.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Pristojnost Empty
PostajNaslov: Re: Pristojnost   Pristojnost I_icon_minitime27.01.11 15:08

Mislim da sam pristojna jako, ali nekad mi je žao zbog toga, jer neki ljudi ne zaslužuju da se prema njima bude pristojan..zato ja imam svog pit bula dvonožnog i ako netko zasluži, a ja nemam što kažu muda da im zbrijem što ih sljedi, on to umjesto mene Laughing
Naravno da imam svojih žutih minuta kada sam malo bezobrazna, ali to je sve, po meni, sitnica i oprostivo. sramko
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pristojnost Empty
PostajNaslov: Re: Pristojnost   Pristojnost I_icon_minitime27.01.11 21:32

Da li se vi ponasata uvijek kako bi ste zeljeli ili onako kako drugi ocekuju tj da li ste u
vijek pristojni?
.....jako sam pristojna prema osobama koje to zaslužuju
Imate li potrebu biti pristojni i onda kada su ljudi oko vas bezobrazni i grubi? ...ne,svima prema zasluzi
Smjeskate li se i onda kada biste najradije nekog lupili?...uvjek otvoreno pokazujem emocije
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pristojnost Empty
PostajNaslov: Re: Pristojnost   Pristojnost I_icon_minitime28.01.11 9:35

Ne mislim da se moze pretjerati sa pristojnim ponasanjem....

Pristojnost nikad nije suvisna, i to nije stvar ocekivanja drugih, nego jednostavno dio svake licnosti i njenog odgoja.

A sto se tice izrazavanja emocija u razlicitim situacijama, slazem se sa Yanom...to nije povezano sa pristojnoscu nego prvenstveno sa samokontrolom.

I sa osmjehom se, na lijep nacin moze staviti do znanja nekome da je zasluzio da ga se "lupi" Pristojnost 12363
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pristojnost Empty
PostajNaslov: Re: Pristojnost   Pristojnost I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pristojnost
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: