Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Brcanci

Go down 
Autor/icaPoruka
Olimp
Zagrijao tipkovnicu
Olimp


Libra Pig
Broj postova : 739
Godine : 64
Datum registracije : 15.12.2010

Brcanci  Empty
PostajNaslov: Brcanci    Brcanci  I_icon_minitime17.01.11 22:16

... Plovim rijekom Savom. Rano izajutra krenuo sam iz Domaljevca prema Brckom. U Županji izgubih oko 2 sata da sredim granicne formalnosti i izvršim izlazak iz Hrvatske. Nešto prije Orašja jak vjetar me prisilio da pristanem u Orašju gdje sam rucao, a popodne kada se vjetar smirio krenuh prema Brckom. U putu me još i policija presrela na vodi, izvršila kontrolu dokumenata i zvanicno mi zabranila pristajanje na BiH strani rijeke Save, a baš ta strana ima pogodnih mjesta za razviti šator. Još imam nekakve informacije da ima minskih polja s obje strane rijeke. I da bude sve onako malo nervozno još mi i sunce zalazi, a ja niti pivca ne potegoh još od Orašja. Za nepovjerovati samom sebi da "motori" mogu izdržati toliko na rezervi bez pivca.

Brcanci  S70005551

Prilazim Brckom, ali unatoc karti koju imam ispred sebe nekako sam dezorjentisan, ne znam gdje sam na karti. To mi se i prije dogadalo i uvijek me pratila nelagoda dok ne bih u putu ipak "otkrio" gdje sam.
Dolazim do rijecne krivine, a nešto ispred nje camac sa kabinom, za mene brod. Prilazim bliže i vidim trojicu polunagih muškaraca kako besramno ispijaju pivcu. Više gledam pivcu nego njih. Uto me i oni zapazili i pozvali da im se pridružim.

Brcanci  S70005561

Izgleda da je moj kanu zaglisirao do njih. Pristao sam uz brod, predstavio im se imenom i prezimenom i rutom puta od kuda i gdje idem. I oni se meni predstaviše, rukovasmo se, ponudiše pivu i razgovor krene...

Brcanci  S70005571

Decki iz Brckog, ljubitelji rijeke, mira i tišine uživaju u svojem brodicu i u svemu što im može pružiti smiraj ljetnjeg toplog dana. Njihova druželjubljivost me dirnula u srce. Svaka pohvala njima, a velika kritika meni jer im niti imena nisam zapamtio. Ali zato su tu fotografije, pa molim forumaše iz Brckog koji ih poznaju neka ih puno pozdrave u moje ime, a ako im imena znaju neka mi ih jave. Biti ce mi drago ako sa njima ponovo uspostavim kontakt....

Brcanci  S70005581


Brcanci  19814 Brcanci  19814 Brcanci  19814
[Vrh] Go down
http://www.panoramio.com/user/2299965?comment_page=1&photo_p
Gost
Gost




Brcanci  Empty
PostajNaslov: Re: Brcanci    Brcanci  I_icon_minitime17.01.11 22:25

Putniče druže umor te prati u moju Bosnu na kavu svrati...ajd živio ti chirio
[Vrh] Go down
 
Brcanci
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Planet Zemlja :: Turizam i putovanja :: Olimpove priče-
Forum(o)Bir: