Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Zakon privlačnosti - Tajna

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime16.01.11 16:04

Zakon privlačnosti - Tajna  26soul.xlarge1

Vječno pitanje stoji pred svakim od nas: možemo li postići sve što poželimo? Oni realni među nama reći će da je to jako teško. Optimisti će pozitivno gledati na stvari i zaklinjati se da je to moguće. Negdje u sredini između zakletih optimista i nauke stoje sljedbenici pokreta proisteklog nakon objavljivanja knjige i polu-dokumentarnog filma “Tajna” (The Secret).
U filmu se pojavljuju brojni naučnici, filozofi i spiritualisti što mu daje dozu ozbiljnosti. Nakon objavljivanja filma i knjige stasao je cijeli pokret koji vjeruje u tzv. Zakon privlačnosti. U najkraćim crtama, Zakon privlačnosti tvrdi da mi u svoj život privlačimo sve ono o čemu razmišljamo. Tojest, cijeli naš život, uključujući zdravlje, uspjeh, finansije itd. nisu ništa drugo do plod našega razmišljanja od prije nekoliko dana ili mjeseci. Donosimo vam odlomak iz knjige u kojem Bob Proktor objašnjava šta je zapravo Tajna.

Proktor: Sigurno se pitate: »Šta je Tajna?« Reći ću vam kako sam je ja shvatio.
Svi mi djelujemo s beskonačnom moći. Svi vodimo živote prema istim zakonima. Prirodni zakoni svemira toliko su precizni da nemamo nikakvih poteškoća kad treba sagraditi svemirski brod, poslati ljude na Mjesec i predvidjeti trenutak spuštanja do u najmanji djelić sekunde.
Gdje god se nalazili, u Indiji, Australiji, na Novom Zelandu, u Štokholmu, Londonu, Torontu, Montrealu ili Njujorku, svi mi radimo s jednom jedinom moći. S jednim zakonom. To je zakon privlačnosti!
Tajna je zakon privlačnosti!
Sve ono što vam se u životu događa vi privlačite u svoj život. Privlačite ga snagom slika u svom umu. Snagom onoga što mislite. Privlačite sve ono o čemu razmišljate. Najveći učitelji koji su ikada živjeli rekli su nam da je zakon pri­vlačnosti najmoćniji zakon Svemira.
Pjesnici poput Viljema Šekspira, Roberta Brauninga i Viljema Blejka govore o tome u svojim pjesmama. Muzičari poput Ludviga fon Betovena izražavaju tu spoznaju u svojoj muzici. Umjetnici poput Leonarda da Vinčija prikazuju je u svojim sli­kama. Veliki mislioci kao što su Sokrat, Platon, Ralf Valdo Emer­son, Pitagora, sir Frensis Bejkon, sir Ajsak Njutn, Johan Volfgang fon Gete i Viktor Igo zapisali su je u svojim djelima i uče­njima. Imena su im besmrtna, a njihov se legendarni uticaj osjeća vijekovima.
Religije poput hinduizma, hermetičkih tradicija, budizma, juda­izma, hrišćanstva i islama te civilizacije poput drevnih Vabilonaca i Egipćana prenijele su taj zakon u svojim spisima i usmenom predanju. Mnogi su ga vijekovima bilježili u svim njegovim oblicima i možemo ga pronaći u drevnim zapisima. Zapisan je u kamenu 3000. godine prije Hrista. Iako su neki ljubomorno ču­vali to znanje, uvijek se moglo otkriti.
Taj je zakon nastao na početku vremena. Oduvijek je postojao i uvijek će postojati.
Taj zakon određuje sveukupni poredak Svemira, svaki trenutak vašeg života i svako pojedino iskustvo koje u životu doživite. Nije važno ko ste i gdje živite. Svemoćni zakon privlačnosti obli­kuje čitavo vaše životno iskustvo, a to čini putem vaših misli. Vi putem vlastitih misli prizivate zakon privlačnosti u djelovanje.
Godine 1912. Čarls Hanel je zakon privlačnosti opisao kao »naj­veći i najtačniji zakon na kojem počiva čitav sistem stvaranja«.
Naučnici su dobro dokumentovali život drevnih Vabilonaca i njihov veliki napredak. Poznato je da su Vabilonci napravili jedno od sedam svjetskih čuda, viseće vrtove Vabilona. Zahvalju­jući svom razumijevanju i primjeni zakona Svemira postali su jedan od najbogatijih naroda u istoriji.

Šta mislite, zašto jedan posto stanovništva zarađuje oko 96 posto ukupno zarađenog novca? Mislite li da je to slučajnost? Tako je to osmišljeno. Ti ljudi nešto znaju. Oni su upoznati s Tajnom, a sada ćete je i vi upoznati.
Ljudi koji u svoj život privlače bogatstvo svjesno se ili nesvjesno koriste Tajnom. Ispredaju misli obilja i bogatstva, ne dopuštajući bilo kojim drugačijim mislima da se ukorijene u njihovoj glavi. Pr­venstveno misle o bogatstvu. Znaju samo za bogatstvo i u njihovim mislima ništa drugo i ne postoji. Bez obzira na to jesu li toga svjesni ili nisu, prevladavajuće misli o bogatstvu i donose im bogatstvo. To je primjer zakona privlačnosti na djelu.
Evo savršenog primjera kojim možemo predstaviti Tajnu i djelova­nje zakona privlačnosti. Možda poznajete ljude koji su nagomi­lali golemo bogatstvo, izgubili ga i za kratko ga vrijeme ponovno stekli. U takvim su slučajevima dominantne misli tih ljudi svjesno ili nesvjesno bile usmjerene na bogatstvo te su ga na taj način i ste­kli. Tada su dopustili da se u njihovom umu ukorijene misli is­punjene strahom i misli o gubitku bogatstva, sve dok te misli o gubitku nisu postale dominantne. Misli o gubitku postale su jače od misli o bogatstvu te su sve izgubili. No, izgubivši sve što su posjedovali, misli o strahu su nestale te su ponovo prevagnule misli o bogatstvu. I bogatstvo im se vratilo.
Zakon reaguje na vaše misli, kakve god one bile.

DODATAK

Izvor

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime17.01.11 7:59

Pročitah Tajnu, pogledala sam i film.

I nakon svega još uvijek ne znam što da mislim o svemu tome...

Čovjek jest ono što misli, no cijelu tu kontrolu vlastitih misli je vrlo teško postići. Jesam li probala? Jesam. Dogodilo mi se nešto što sam pokušala privući, no, toliko mi je teško kontrolirati misli, da sam zapravo i odustala od daljnjih napora. Ustvari, ono što pokušavam je metoda vizualizacije kroz koncept mindmoviesa, bilježnice i kutije želja.
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime18.01.11 14:32

Čitao sam Holografski svemir u kojem ima poveznica sa ovom knjigom, sve skupa je pojašnjeno na malo široj podlozi i ima puno stranica o tome kako mi svojim mislima možemo utjecati na svijet oko sebe, navode se primjeri čudesnih izlječenja, nekih neobjašnjivih stvari, a sve postignuto samo našim umom i pozitivnosti misli.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime18.01.11 14:36

Michael Talbot je autor Holografskog svemira, jel tako?
cinnamon duckie je napisao/la:
Pročitah Tajnu, pogledala sam i film.

I nakon svega još uvijek ne znam što da mislim o svemu tome...

Čovjek jest ono što misli, no cijelu tu kontrolu vlastitih misli je vrlo teško postići. Jesam li probala? Jesam. Dogodilo mi se nešto što sam pokušala privući, no, toliko mi je teško kontrolirati misli, da sam zapravo i odustala od daljnjih napora. Ustvari, ono što pokušavam je metoda vizualizacije kroz koncept mindmoviesa, bilježnice i kutije želja.
Misli i emocije moraju djelovati zajedno; što si na višoj duhovnoj razini to ćeš više uspjeha imati. Kao i razumjevanja principa djelovanja čitave stvari.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.


Zadnja promjena: Goran; 18.01.11 14:38; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime18.01.11 14:37

Procyon je napisao/la:
Čitao sam Holografski svemir u kojem ima poveznica sa ovom knjigom, sve skupa je pojašnjeno na malo široj podlozi i ima puno stranica o tome kako mi svojim mislima možemo utjecati na svijet oko sebe, navode se primjeri čudesnih izlječenja, nekih neobjašnjivih stvari, a sve postignuto samo našim umom i pozitivnosti misli.
No, jesi li probao to primijeniti?
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime18.01.11 14:46

@ Goran
Jeste.

@ Cinnamon duckie
Sve to skupa mi je zapravo relativno novo. Pokušao budem primjenjivati i isprobavati, međutim to mi je teže samim time što ne razumijem baš sve napisano, tj. po prirodi sam skeptična osoba i sve volim analizirati i na taj način promatrati, a što je kod takvih stvari malo teže. Naravno, ne mogu se sve stvari shvatiti na takav analitički način, ono što mi prvenstveno nedostaje je iskustvo, barem ja to tako vidim. S vremenom možda pohvatam neke temelje da sve skupa bude lakše, a do onda mogu istraživati i pokušavati primjenjivati. Ako ništa drugo, i to je način za rad na sebi.

Inače u Hologramskom svemiru se mnoge stvari rješavaju vizualizacijom, od vizualizacije eritrocita, pa do zacjeljenja kostiju, pa rezultati slučajnog pokusa... Mislim da vizualizacija i jest dobar način za sve to skupa, što kažeš da si i pokušala. Osobno se dosad nisam baš fokusirao na vizualizaciju stvari, više živim po principu "trudi se i dobit ćeš", a sve ostalo mi je sporedno, iako ne zanemarivo.
[Vrh] Go down
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime18.01.11 14:50

A ne znam, mislim da ponekad sam trud nije dovoljan.
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime18.01.11 14:57

Nije, treba imati i sreće. Nekad mi se desi da se trudim i trudim, a stvari se tako okrenu da ne postignem cilj. S druge pak strane nekad se ne trudim toliko, nešto želim, a stvari se okrenu baš onako kako sam to poželio. Nekad i bolje od toga. cerekalo
[Vrh] Go down
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime18.01.11 14:59

E, pa neke su stvari iznad naše mogućnosti razumijevanja. Gotovo sam rekla "izvan naše moći". No, to se ne bi poklapalo s Tajnom...

[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime18.01.11 15:03

Naravno, izvan našeg razumijevanja su mnoge stvari, ali pritom tu stavljam naglasak na načinu kako doći do razumijevanja. Matematičko-fizičko-znanstvenim načinom razmišljanja dakako da su mnoge stvari nejasne, neke nismo sigurni kako razumijeti sve dok to isto ne iskusimo. Mislim da i nije sve u razumijevanju, već u bivanju. Tko zna da li itko za zbilja razumije kako sve to skupa funkcionira.
[Vrh] Go down
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime18.01.11 15:06

Da, mi ne trebamo razumijeti kako se nešto događa, ne trebamo razumijeti kako nešto funkcionira. Na nama nije da se brinemo o tome. Na nama je samo da prihvatimo da je Svemir tu za nas, da odgovara na naše misli jer cijeli svemir je energija, mi smo energija i imamo svoju frekvenciju. Iste frekvencije titraju zajedno.
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime18.01.11 15:13

Volim na taj način promatrati na svemir, putem energije, od samih elementarnih čestica pa sve do galaksija. Na neki način čini mi se kao da smo svi skupa povezani. Mislim na neku globalnu povezanost, ne samo nas ljudi, već cjelokupnog realiteta. To je dakako jedna ideja koju ne mogu argumentirati kako spada. U jednom tom međudjelovanju mi pošaljemo "message", a to odjednom ima utjecaj na većem planu nego mislimo, ako ništa drugo, utječemo na našu okolinu koja nam onda uzvraća na temelju te reakcije. Tako nekako. Kako ti to promatraš?
[Vrh] Go down
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime18.01.11 15:23

Joj, poludjet ću, već treći put pišem post, a forum me stalno traži da se logiram...


Da, svi smo povezani. Jedan osmijeh kad se dobro osjećaš može učiniti čuda. ljudi će to početi primjećivati, i u skladu s time odgovarati na tvoju dobru energiju. To je taj utjecaj koji ćemo imati na okolinu.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime18.01.11 15:29

CD ...kontrolu vlastitih misli nije tesko postici ..ako zelis to ...
gledala sam bas juce Tajnu i citala knjigu...dokumentarac mi je odlican...puno bolji nego knjiga...
ovo sto sam gledala ...odavno to mislim da svi znamo ..samo koliko ko praktikuje ...i ako su ti misli pozitivne normalno da odasiljes i privlacis pozitivu ...ako mislis da se ruzno osjecas ..i to ti je stalno u mislima ..na kraju dana ces se i osjecati ruzno ...i istina je da sapozitivnim mislima mozes postici sve sto pozelis pa cak i koliko tolko sebi zdravlje popraviti ..dok sam mislila kako sam bolesna ..i kako mi je tesko s bolovima iz sekunde u sekundu sve sam se gore osjecala i nisam vidjela u zivotu nista lijepo ...kako sam pocela ignorisat ruzne misli i ponavlajti da sam dobro ..i da sam svaki dan sve bolje i da moram biti bolje ..pocela sam sedrugacije i osjecati ...ne pamtim ..kad sam popila sta za bolove ...a dnevno sam pila po desetak tableta ..za bolove ..i tajna je samo u nasdim mislima koje imamo s njima privlacimo sve ono sto je dobro ako su pozitivne ..i sve ono lose ako su negativne

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Zakon privlačnosti - Tajna  Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime18.01.11 15:32

Kako postigneš kontrolu misli? Kako je lako? Voljela bih znati. Ne ide mi nikako.
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime18.01.11 16:05

Recimo lakše je usredotočiti misli kada smo opušteni. Da bismo kontrolirali misli, prvo trebamo kontrolirati ego. To znači moći fokusirati se na bitno, a ne gubiti energiju na nešto banalno. U biti, kontrola misli je poput kontrole energije, jedno je proporcionalno drugome, pozitivne misli nose pozitivnu energiju i obratno. Nisam isprobao, ali kažu da je meditacija idealna za opuštanje i fokusiranje misli.
Ima tu još jedna stvar. Sjećam se jednog citata što je Yoda rekao Lukeu. Prvo je Luke pokušao pomoću Sile iz vode podići letjelicu, ali nije uspio.

Luke: "That's impossible"

Nakon toga je Yoda to napravio. Luke promrmlja gledajući kako letjelica lebdi iznad vode i lagano se spušta na tlo:

Luke: "I don't believe it..."
Yoda: "That is why you fail"
[Vrh] Go down
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime18.01.11 16:10

Da, i ja sam čula da je meditacija dobro za to, samo se nekako osjećam glupavo kad probam meditirati.
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime18.01.11 16:17

I ja se osjećam tako, pa zato ne meditiram. big smile
Postoje i drugi načini, samo treba otkriti što kome odgovara. Ne znam sad kakva su tuđa iskustva, ali rekao bih da je opuštenost jedan od najbitnijih faktora za lakšu kontrolu misli. Mene ako nešto muči, ne meditiram, jednostavno si pustim muziku i s nečim se zabavljam, nakon toga mi je sve bistrije. Možda je to dobar početak, otkriti što god nas opušta i početi na tome.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime19.01.11 10:08

Moje misljenje je da se misli ne kontrolisu meditacijom ...meditacijom postizes da izbacis sve negativno iz sebe ..da nades mir koji ti je u tom trenutku potreban ili za komunikaciju s necim ili s nekim ko to cini ...da se misli kontrolisu meditacijom onda bih citave dane provodila meditirajuci....
ja svoje misli kontrolisem tako sto ne dopustam ni jednoj losoj misli da zavlada mojim umom ..kad mi dode losa misao ..odmah pomislim na kontra misao...ne treba nikad dozvoliti da misli vladaju nama...mi treba da vladamo mislima ...koliko dopustimo sebi da su nam misli lose tako cemo se i osjecati ...ako je kisa i depresiva vani ...ja ne dozvolim ni jednog trena da pomislim kako je ruzno vani ..nego pomislim ..poslije ovoga kad zasija sunce tako ce biti lijepo.. vremenom polako .. nestaje ruznih misli... kad stize ruzna misao ..automatski je lijepa otjera....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Zakon privlačnosti - Tajna  Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime19.01.11 10:24

slažem se sa blizz,mnogo puta sam loše i crne misli potjerala osmijehom i mislima da od goreg uvijek postoji gore...smatram da je život prevrijedan i prekratak da bih ga tratila na crne misli,suze i tugu
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime19.01.11 10:38

Meditacija ne služi za kontrolu misli, nego kao tehnika opuštanja. A zatim dolazi fokusiranje na ono što želimo.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime19.01.11 11:01

tako treba Ketice ..uvijek pomislis da ima gore od gorega ..i zasto sebi kvariti dan ..da ne kazem zivot sa losim mislima ...i ne samo sebi nego i okolini oko nas ...uvijek ce biti losih stvari i raspolozenja ..svjesna sam toga ne pravim od zivota bajku ..ali cinjenica je ..ako imam pozitivne misli i ne dozvoljavam pristup losima ...onda mogu i ocekivati da ce mi se dogadati samo lijepe stvari ..i bas je bit to u Tajni ...sta prizivas sebi to ces i dobiti ..i zato sam davno napravila vrata na ulazu u svoj um ..i pustam samo ono sto ja hocu sto me cini sretnom ..

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Zakon privlačnosti - Tajna  Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime24.02.11 20:18

Zakon privlačnosti - Tajna  Pazle-300x224

…Tvoje razmišljanje je bez sumnje ispravno – poštujem ga.
Jedini je problem u tome što je takvo razmišljanje uzrok tvoje sadašnje situacije.
Vanjske okolnosti zaista nisu od posebne važnosti.
Dobro zapamti ovo: svi događaji u tvom životu, bili oni emocionalni, društveni ili profesionalni – ogledalo su tvojih misli.
Ali budući da tvoj um još nije formiran, ipak se ne može prihvatiti to načelo.
Tvoj um i dalje prihvata opšte-raširenu iluziju da vanjski faktori imaju odlučujuću ulogu u tvom životu, dok je u stvarnosti sve u životu ustvari pitanje stava.
Život je upravo onakav kakvim ga zamišljamo.
Sve što ti se događa prouzrokovale su tvoje misli.
I ako želiš da promijeniš svoj život, moraš početi drugačije da misliš.

Mark Fišer

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Zakon privlačnosti - Tajna  Empty
PostajNaslov: Re: Zakon privlačnosti - Tajna    Zakon privlačnosti - Tajna  I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zakon privlačnosti - Tajna
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zakon i red
» Zakon zahvalnosti
» Zakon o ravnopravnosti spolova
» Zakon o zaštiti životinja
» Da li zakon jednako štiti sve?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: