Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 pismo jednog neženje....

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




pismo jednog neženje.... Empty
PostajNaslov: pismo jednog neženje....   pismo jednog neženje.... I_icon_minitime08.01.09 21:39

Na žalost nisam oženjen, doduše bio sam donedavno zaručen ali do svadbe nije došlo.
Evo zašto:
Na Novu godinu htio sam zaručnici kupiti rukavice i poslati ih u paketu. U prodavaonici sam sreo prijateljicu s fakulteta koja je kupovala gaćice. Nespretna prodavačica je zamjenila pakete tako da je prijateljica uzela rukavice, a ja sam zaručnici poslao gaćice. Sada zamislite moju zaručnicu pred novogodišnjom jelkom otvara paket i čita pismo koje se odnosi na rukavice, a u kutiji na krilu blistaju joj gaćice:

"Dugo sam razmišljao čime da te razveselim, da dokažem svoju ljubav, zadnji sam put primjetio što ti nedostaje, pa ti to šaljem u paketu.
Želim ti da u njima provedeš ugodne trenutke.
Želio sam ti kupiti vunene,ali i sama znaš da se u njima znoji. Opazio sam to sam kod prijateljice i prodavačice, jer probao sam ih na jednoj i na drugoj, te sam ih jedva skinuo.
Ali brzo će proljeće i kao što mi je poznato ti ih onda ne nosiš.
Htio sam ti kupiti kožne, ali u zadnji čas sam se sjetio da bi jedva mogao opipati ono zbog čega sam te zaručio.
Ne zaboravi ih kad pođeš u fino društvo.
Kupio sam ih namjerno takve koje se brzo skidaju, ako se žuri tebi i prijateljima neće dugo biti čiste, jer ljudi imaju prljave ruke, a ti s mnogima kontaktiraš."


lol! lol! lol!

Zaključak: Ne dajte u trgovinama da vam pakiraju poklone
[Vrh] Go down
Gost
Gost




pismo jednog neženje.... Empty
PostajNaslov: Re: pismo jednog neženje....   pismo jednog neženje.... I_icon_minitime11.01.09 19:39

lol! haha...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




pismo jednog neženje.... Empty
PostajNaslov: Re: pismo jednog neženje....   pismo jednog neženje.... I_icon_minitime12.01.09 0:37

ludnica... haha Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




pismo jednog neženje.... Empty
PostajNaslov: Re: pismo jednog neženje....   pismo jednog neženje.... I_icon_minitime12.01.09 22:58

zato ja uvijek sam pakiram svoje poklone....
iako ne ispadnu baš naj zapakirani, ali nema zabune.. Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

pismo jednog neženje.... Empty
PostajNaslov: Re: pismo jednog neženje....   pismo jednog neženje.... I_icon_minitime01.02.09 16:53

Doista poučno! lol!

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




pismo jednog neženje.... Empty
PostajNaslov: Re: pismo jednog neženje....   pismo jednog neženje.... I_icon_minitime02.02.09 22:33

stvarno uvijek treba sam zamatati svoje poklone...Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




pismo jednog neženje.... Empty
PostajNaslov: Re: pismo jednog neženje....   pismo jednog neženje.... I_icon_minitime02.02.09 22:35

Laughing lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





pismo jednog neženje.... Empty
PostajNaslov: Re: pismo jednog neženje....   pismo jednog neženje.... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
pismo jednog neženje....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pismo jednog muškarca
» Neženje češće umiru od raka
» Hebrejsko pismo
» Misli jednog muskarca
» Pismo za druga Tita

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Humor-
Forum(o)Bir: