Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Podstanar jednoga miša

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Olimp
Zagrijao tipkovnicu
Olimp


Libra Pig
Broj postova : 739
Godine : 64
Datum registracije : 15.12.2010

Podstanar jednoga miša Empty
PostajNaslov: Podstanar jednoga miša   Podstanar jednoga miša I_icon_minitime15.12.10 22:10

Ploveci doživljavate svakojake zgode i nezgode. Ružne stvari gledamo što prije zaboraviti, a lijepima lijecimo dušu podsjecajuci se na njih.

U normalnom životu vecina mladih ljudi koji su sa sela došli u grad bili su podstanari. Iz toga vremena sjecaju se raznih ugodnih i neugodnih situacija, besparice, loših stanodavaca i sl. pa znaju šta je podstanarstvo.

A podstanar kod jednoga obicnog poljskoga miša rijetko je tko bio. Rijetko tko, ali ja sam ipak to uspio, doduše samo na jednu noc.


Podstanar jednoga miša Muradrava1054



U ljeto 2004. godine pustio sam se vrlo nabujalom Murom, od Podturena, uplovio u Dravu koja je još nabujanija bila i uputio se do Osijeka. Prvi puta plovim na nekoliko dana. Sa sobom imam i onoga što trebam, a najviše onoga šta ne trebam. Ali znaj ti šta ti sve treba, ipak je prvi put.

Kraj drugoga dana istice mi nedaleko mjesta Budakovac sa hrvatske strane rijeke. Odmjeravam obalu i tražim gdje bih mogao prvo pristati, a zatim i podici šator.S druge strane je Madarska i tamo ne smijem. Ploveci tako spazim jednu dašcaru, kolibu malu, sa pristaništem, napuštenu. Pristanem uz pristanište, pogledam okolo i po travi vidim da tu nije vec duže vremana nitko bio. Otvorim vrata a unutra mali ležaj, polica koja služi kao stol, mala pec i panj za sjedenje. Sve skupa u 2X2 metra. Raskoš za mene. Tim prije što mi tranzistor alarmira pogoršanje vremena.


Podstanar jednoga miša Muradrava1055


"Uselio" sam se u unutrašnjost, pripravio i pojeo veceru, propravio ležaj i duboko u noc zurio u rijeku osluškujuci "rijecni mir", a onda pošao spavati.


Podstanar jednoga miša Muradrava1053


Ujutro u sam osvit probude me šumovi na stolu. Polagano otvorim oci i imam šta vidjeti. Na stolu se šepuri poljski miš. Malo se pomaknem a on me pogleda i skoci sa stola u rupu koja je bila ispod. Vidim da sam tu stranac, a on domacin. Dao mi je nesebicno na raspolaganje krov nad glavom i zaštitu od moguceg nevremena (nije ga srecom bilo, otišlo nocu negdje dalje). Ujutro došao da se upoznamo i da naplati nocenje. Pošteno. Koristio njegov dom pa mora to i da platim.
To sam i ucinio. Podjelili smo prvo kruh zajedno, a onda sam mu ostavio i dobro parce slanine. Onako da zamasti brkove.


Podstanar jednoga miša Muradrava1056


Nakon dorucka spakovao sam se i otplovio dalje, Moga domacina nije bilo da se oprostimo. Od tada ga nisam vidio, ali ga se uvijek sjetim kada gledam ove stare fotografije...


Podstanar jednoga miša Muradrava1057

chirio chirio chirio


Zadnja promjena: Olimp; 15.12.10 22:17; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.panoramio.com/user/2299965?comment_page=1&photo_p
Gost
Gost




Podstanar jednoga miša Empty
PostajNaslov: Re: Podstanar jednoga miša   Podstanar jednoga miša I_icon_minitime15.12.10 22:15

nazdravlje svim dobrim domacinima chirio
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Podstanar jednoga miša Empty
PostajNaslov: Re: Podstanar jednoga miša   Podstanar jednoga miša I_icon_minitime15.12.10 22:18

bravo za takvoga gosta,trebo bi opet otic posjetit bivseg domacina..tko zna,mozda bi te prepozno Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Podstanar jednoga miša Empty
PostajNaslov: Re: Podstanar jednoga miša   Podstanar jednoga miša I_icon_minitime20.12.10 21:18

Da omasti brkoove..dobar si gost Oplim frends
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Podstanar jednoga miša Empty
PostajNaslov: Re: Podstanar jednoga miša   Podstanar jednoga miša I_icon_minitime28.04.11 6:31

ccc ovo je dobro dobra je slika.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Podstanar jednoga miša Empty
PostajNaslov: Re: Podstanar jednoga miša   Podstanar jednoga miša I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Podstanar jednoga miša
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Totti najbolji strijelac u povijesti Italije u dresu jednoga kluba
» Povijest računalnog miša
» Miš napao zmiju kako bi spasio drugog miša

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Planet Zemlja :: Turizam i putovanja :: Olimpove priče-
Forum(o)Bir: