Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Jeste li sretni i zadovoljni

Go down 
+8
mobile
evitaa
mimoza
mexx
Blizanka
marijo19
Goran
Ketica
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime11.12.10 18:48

Jeste li sretni i zadovoljni svojim životom,jeste li ostvarili sve planove dosad i što planirate u budućnosti?Što je za vas pojam sreće i što je to što vas usrećuje?
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime15.12.10 22:42

Sretan i zadovoljan sam kako kad. Ovisi o trenutku i raspoloženju. Nisam ostvario ni 10% onoga što planiram ostvariti u životu. Sreća je za mene osobna ravnoteža, zadovoljstvo sobom kao kompletnom osobom, stanje duševnog mira i ispunjenosti. Neki idealni balans između nas i okoline; želja, ciljeva i njihovog ostvarenja.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime21.01.11 12:32

zadnje vrijeme sam i sretna i zadovoljna. zadnje vrijeme sam potpuna. zadnje vrijeme znam da sam na pravom putu. i da je sve što sam do sada u životu prošla bilo i te kako potrebno i poučno. ni za čim ne žalim. sve je bila uvertira prema mom konačnom cilju. sebi u apsolutnoj Ljubavi. danoj od Boga.
[Vrh] Go down
marijo19
Zagrijao tipkovnicu
marijo19


Male
Scorpio Horse
Broj postova : 107
Godine : 33
Lokacija : Požega
Datum registracije : 26.08.2010

Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime21.01.11 22:59

nisam ostvario sve planove,ponekad sam zadovoljan ponekad nisam.
[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime21.01.11 23:00

jesam jer znam da je netko tko mi je drag sretan
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime21.01.11 23:01

nisam, umorna sam, a neda mi se ustat da odem na spavanje... hmmm
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime21.01.11 23:04

ja jesam sretna sutra spavam do podne veseli
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime09.02.11 8:30

Nisam ostvarila sve svoje planove ...sretna i zadovoljna jesam .. moja sreca i zadovoljstvo ne zavise od planova koje nisam jos ostvarila ...cini me zadovoljnom to sto sam napokon zadovoljna sa sobom kao kompletnom licnosacu...sreca je za mene kad imas mir u dusi ..kad nades idealnu ravnotezu sa okolinom ...i kad te sitnice cine sretnim i ispunjavaju ti srce i dusu


_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Jeste li sretni i zadovoljni Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime11.02.11 22:15

jesam,i sretna sam i zadovoljna...kad bi mogla da se vratim u prošlost i biram put kojim ću ići,ponove bi izabrala ovaj ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime13.02.11 22:01

Da, jesam, sretna i zadovoljna sam...

Sretnom me čini ljubav moga partnera, sreća moje djece, zdravlje mojih roditelja...

Sretnom me čini i igra sa životinjama, miris cvijeća, ljepota oblaka...

Toliko ima toga uokolo što me čini sretnom, da ne mogu i ne stignem sve opisati i sažeti u jedan mali post...
[Vrh] Go down
mexx
Zagrijao tipkovnicu
mexx


Female
Taurus Buffalo
Broj postova : 396
Godine : 38
Lokacija : tu i tamo
Datum registracije : 21.02.2011

Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime22.02.11 23:50

Uvek tezim da se tako osecam--srecna i zadovoljna
I kad ustanem "na levu nogu" ja udahnem duboko i kazem sebi .. "ok,to je trenutno,proci ce"..sutra je novi dan.
Uopsteno - jako sam srecna sto pored sebe imam osobu koja me pre svega poshtuje,voli,podrzava..
Zadovoljna sam do sada postignutim,ali uvek tezim ka jos boljem jer znam da to mogu.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime22.02.11 23:52

Većinom sam sretan i zadovoljan, jer sreću, mir i zadovoljstvo prvo tražim u sebi, kako bi ih na pravi način mogao podijeliti s drugima.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
mimoza
Zagrijao tipkovnicu
mimoza


Sagittarius Horse
Broj postova : 316
Godine : 33
Datum registracije : 17.02.2011

Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime23.02.11 0:30


zadovoljna sam kad me dečko zadovolji

ljubav
[Vrh] Go down
evitaa
Zagrijao tipkovnicu
evitaa


Sagittarius Pig
Broj postova : 116
Godine : 52
Datum registracije : 18.03.2010

Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime23.02.11 0:40

Jesam jer imam i jesam(uglavnom ) sve što sam zeljela imati i biti.Ali i dalje postoje

neostvarene zelje, sto me svakog trenutka tjeraju dalje.

Ono sto me najvise usrecuje su su moja djeca , obitelj te prijatelji ..i mada ne mislim da

je za srecu potrebno puno materijalna neopterecenost pridonosi lakoci zivljenja pa time

utjece i na osjecaj srece .

Najsretnija sam bila u trudnocama te kada sam rodila svoju djecu.

Najveci trenutci moje srece su vikendi kada sam posvecena iskljucivo svojoj djeci i kada

odlazimo na izlete , vikende , uglavnom , kada smo zajedno.



[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime09.05.11 21:25

kad me devojka obradi onda jesam
[Vrh] Go down
slavena
Totalno relaxiran
slavena


Female
Libra Broj postova : 1510
Godine : 123
Lokacija : sever
Datum registracije : 26.02.2011

Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime09.05.11 21:35

.. u ovom momentu , nisam.
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime09.05.11 21:37

eeeeeeeeeeeeeeeeee kako bre nisi kako da te zadovoljimo duso moja
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime09.05.11 21:38

kiss kiss kiss kiss a sad jel jesi?
[Vrh] Go down
Dijamantni 13
Zagrijao tipkovnicu
Dijamantni 13


Female
Cancer Horse
Broj postova : 139
Godine : 33
Lokacija : bjelovar
Datum registracije : 31.07.2010

Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime19.05.11 11:33

mogla bi, kao mnogi pričati o sitnicama koje mi pokušavaju ''uništiti'' sretan život..al za njih ću samo reći da mi stvaraju sreću u životu, jer, da nema crnog ne bi bilo ni bijelog, da nema vodoravne, ne bi bilo ni vertikalne crte...sve je povezano. uglavnom, sretna sam sa svime....sa vremenom u kojem sam se inkarnirala, u obliku i državi i obitelji...sve sam birala i nisam pogriješila. sretna sam što vidim mnoge stvari koje ljudi ne žele vidjeti i prihvatiti, sretna sam zbog toga što sam čovjek. sretna sam jer sam ona koja jesam. volim sebe i svijet koji me okružuje. zaljubljena
[Vrh] Go down
slavena
Totalno relaxiran
slavena


Female
Libra Broj postova : 1510
Godine : 123
Lokacija : sever
Datum registracije : 26.02.2011

Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime13.06.11 20:57

Čovjek
Ako čovjek želiš biti

Ako čovjek želiš biti
Moraš mržnju, pohlepu i zlo iz svog srca istjerati
Srce puno ljubavi i dobrote puno je toplote.

Toplinom i pozitivnom energijom ono zrači
Što samo čovjeku puno znači.
Čovjek voli sve oko sebe
I neda zloći da ga izjede.

Mržnji i gorčini on svom srcu neda mjesta
I život shvaća poput tijesta.
Mjesiš ga i oblikuješ cijeloga života
Kako sebi i drugima ne bi bio sramota.

Čovjekom prekrasno je biti
Kad ljubav i dobrotu ne želi kriti.
Pustimo ih da one iz našeg srca izađu
Samo tako za bolje sutra budimo
U sebi oko nas nadu.

Jeste li sretni i zadovoljni 778248
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime13.06.11 21:57

a da te ja izljubim da vidis kako bi bila srecna veseli evo ovako :yana
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime25.08.11 12:06

Sretna jesam ...zadovoljna nisam skroz ...planovi ...naucil sam da ne treba nista planirati ..mogu razmisljati o necemu al planirati ne ...jer kad ne planiras ne mozes se ni razocarati ako ne uspijes ..zato razmisljam i smisljam ...a usrecuiju me mnoge sitne stvari

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Jeste li sretni i zadovoljni Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime30.08.11 19:49

Jesam. Nekada se osjećam malo više, nekada malo manje sretna. Ali sam zapravo jako jako sretna. Smile
[Vrh] Go down
Blonde
Ljubitelj foruma
Blonde


Female
Pisces Tiger
Broj postova : 8120
Godine : 38
Datum registracije : 30.08.2011

Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime30.08.11 22:42

U sustini sam srecna, naravno bude trenutaka u zivotu kad pomislim da sam na samom dnu i da cu tesko izaci ali snagom volje sve se moze ...Nisam jos ostvarila sve svoje planove a ne bi ni valjalo da je tako, jer jos sam mlada i jos me mnogo toga ceka u zivotu, svakodnevna borba za necim boljim
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime18.09.11 22:12

jako jako sretna i zadovoljna ...neke planove sam ostvarila al i dalje imam masu planova ..koje nadam se da cu uspjeti ostvariti ..ne moram sve bila bih zadovoljna sa jos par njih ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Jeste li sretni i zadovoljni Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Jeste li sretni i zadovoljni Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li sretni i zadovoljni   Jeste li sretni i zadovoljni I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jeste li sretni i zadovoljni
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sretni su uvijek neki drugi
» Srbi zadovoljni izborima u Vukovaru
» Da li ste sretni?
» Sretni,a nesretni milijunaši
» Sretni kraljević - Oscar Wilde

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: