Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Oblik grudi otkriva karakter žene

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Oblik grudi otkriva karakter žene Empty
PostajNaslov: Oblik grudi otkriva karakter žene   Oblik grudi otkriva karakter žene I_icon_minitime01.12.10 9:08

Oblik grudi otkriva karakter žene 9501802167f0790af58927acc27252af_medium

Gotovo da ne postoji muškarac koji nije zaintigriran ženskim grudima, no malo je onih koji znaju da oblik poprsja može otkriti karakter dotične pripadnice nježnijeg spola.

Jedno takvo istraživanje provela je skupina američkih psihologa. Do kakvog zaključka su došli, saznajte u nastavku!

Velike grudi
Ukoliko vam je za oko zapela žena s bujnim grudima, imate posla s pripadnicom nježnijeg spola koja je sklona avanturama, međutim kada je riječ o seksu, morate biti pažljivi. Iako je uvijek spremna za novitete što se tiče, primjerice hrane, eksperimentiranje u krevetu nije joj osobito privlačno.

Ovalne grudi
Žene koje imaju ovalne grudi (oblik ananasa, limuna), tvrde američki psiholozi, velike su štreberice. Predane su poslu, nisu sklone kašnjenju, a perfekcionisti su u domaćinsvu i odgoju djece. S druge strane, takve pripadnice nježnijeg spola su izrazito romantične. Dakle, s takvom ženom nježnih poljubaca vam neće nikada nedostajati.


'Oblik kruške'
Američki psiholozi tvrde da su najidealnije one žene čije grudi podsjećaju na kruške. One su najseksipilnije, spontane, nepredvidljive, a seks im je jedna od najvažnijih stvari u životu. Stoga, krenite u potragu za takvom ženom i možete biti sigurni da vam s njom nikada neće biti dosadno.

izvor.nacional
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Oblik grudi otkriva karakter žene Empty
PostajNaslov: Re: Oblik grudi otkriva karakter žene   Oblik grudi otkriva karakter žene I_icon_minitime14.02.11 16:00

posto se zna kakva su istrazivanaj inace ..muskarci pazite se da se ne predete Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Oblik grudi otkriva karakter žene Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Oblik grudi otkriva karakter žene Empty
PostajNaslov: Re: Oblik grudi otkriva karakter žene   Oblik grudi otkriva karakter žene I_icon_minitime24.11.11 21:57

..a gdje su one što su im dojke jedna od druge različite... Laughing
[Vrh] Go down
diya
Totalno relaxiran
diya


Female
Sagittarius Horse
Broj postova : 2371
Godine : 45
Datum registracije : 22.11.2011

Oblik grudi otkriva karakter žene Empty
PostajNaslov: Re: Oblik grudi otkriva karakter žene   Oblik grudi otkriva karakter žene I_icon_minitime24.11.11 22:07

hahhahha Kikica jojjjjjjjjj puknut ću, svim zenama su dojke razlicite sam nekima vise se primjeti nekima ne ma znas ti to hahhhahah al ovo je istina sto vele za grudi , bas
[Vrh] Go down
http://klaudiyya.blogspot.com/
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Oblik grudi otkriva karakter žene Empty
PostajNaslov: Re: Oblik grudi otkriva karakter žene   Oblik grudi otkriva karakter žene I_icon_minitime24.11.11 22:12

..pa jasno, što misliš kako mi je ta skupina pala na pamet Laughing ..ne znam ja se ne nalazim u ovim skupinama gore..moje sada najviše podsjećaju na smanjeni pršut Laughing
[Vrh] Go down
diya
Totalno relaxiran
diya


Female
Sagittarius Horse
Broj postova : 2371
Godine : 45
Datum registracije : 22.11.2011

Oblik grudi otkriva karakter žene Empty
PostajNaslov: Re: Oblik grudi otkriva karakter žene   Oblik grudi otkriva karakter žene I_icon_minitime24.11.11 22:17

ahahhhhahhahha ma nije to ti se sam cini Laughing
[Vrh] Go down
http://klaudiyya.blogspot.com/
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Oblik grudi otkriva karakter žene Empty
PostajNaslov: Re: Oblik grudi otkriva karakter žene   Oblik grudi otkriva karakter žene I_icon_minitime24.11.11 22:19

..da imaš pravo ovisno u kojem sam položaju dok ih gledam..dali ležim ili stojim..jesam li na leđima ili boku..mogu reći da gadno mijenjaju oblike Laughing
[Vrh] Go down
kbszeljko
Početnik
Početnik



Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 10
Godine : 54
Datum registracije : 12.01.2013

Oblik grudi otkriva karakter žene Empty
PostajNaslov: Re: Oblik grudi otkriva karakter žene   Oblik grudi otkriva karakter žene I_icon_minitime15.06.13 17:01

Kikica je napisao/la:
..da imaš pravo ovisno u kojem sam položaju dok ih gledam..dali ležim ili stojim..jesam li na leđima ili boku..mogu reći da gadno mijenjaju oblike Laughing

Ma niš se ti ne sekiraj zato , samo ih pno voli , pa če ih i dragi ,ako tebe voli još više voljeti
[Vrh] Go down
Sponsored content





Oblik grudi otkriva karakter žene Empty
PostajNaslov: Re: Oblik grudi otkriva karakter žene   Oblik grudi otkriva karakter žene I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Oblik grudi otkriva karakter žene
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koji oblik kontracepcije koristite??
» Sova koja mijenja oblik
» Karakter žena po horoskopu
» Novi oblik turizma u Kolumbiji – narkoturizam
» Odabir imena utječe na naš karakter

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: