Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima Empty
PostajNaslov: Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima   Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima I_icon_minitime28.11.10 11:00

Svaka četvrta osoba poklonit će najbližima istu stvar koju je dobila na poklon prošle godine, dok će svaka druga nakon silne potrage ipak kupiti neželjeni 'zicer'.


Pjenušava kupka uvjerljivo je najgori poklon koji možete smisliti kako biste razveselili najbliže za nadolazeće božićne blagdane. Slijede aftershaveovi i paketi za njegu tijela, čarape, svijeće, kravate...

U nedostatku inovativnih ideja i često novca za njih, pretpraznički shopping lako se pretvori iz zabave u horor kada jurcate 'pet do 12' po velikim centrima u potrazi za 'pravim' poklonom. Što pokloniti, najčešće je pitanje tih dana, a većina odgovora završava u slijepoj ulici već dobro poznatih 'zicera', poput lijepo zamotanog paketa za pjenušavu kupku.

U studiji provedenoj nad 3.000 Britanaca dokazano je da će svaki četvrti poklone koje su dobili lani, a ne sviđaju im se, poklanjati iduće godine nekom drugome. Problem nastaje ako zabunom poklon 'preusmjerite' istoj osobi koja vam ga je od srca dala prošlog Božića, prenosi Newslite.

Tete u obitelji proglašene su u studiji kao najgori darivatelji dok ih kolege s posla slijede u stopu. Bake i djedovi također ne odskaču previše od negativnog trenda. Kako biste na vrijeme spriječili 'kisele face' po otvaranju vašeg dara, pročitajte sljedeći popis najmanje poželjnih poklona koje možete zamisliti:

1. Pjenušava kupka

2. Mirisne soli za kupku

3. Čarape

4. Svijeće

5. Belgijska čokolada

6. Pletena odjeća

7. Knjige

8. Kravata

9. Ovlaživači zraka

10. Filmovi koje ste pogledali

11. Parfem/aftershave

12. Šalica za vruću čokoladu ili čaj

13. Sapun na špagi

14. Nakit

15. Adresar

16. Kalendar

17. Papuče

18. Pidžama

19. Knjižice s pošalicama

20. Okvir za slike

Dnevno.hr

______________________________________________


Mada ja ne vidim što ima loše u Blegijskoj čokoladi ..knjizi..parfemu.. Malo ga i ovi pretjerali..što bi njihovom bio simboličan poklon..automobila. zaboravio
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima Empty
PostajNaslov: Re: Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima   Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima I_icon_minitime28.11.10 14:14

šta fali nakitu i parfemu..ja bi baš to i htjela za poklon
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima Empty
PostajNaslov: Re: Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima   Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima I_icon_minitime28.11.10 15:08

Sve zavisi od osobe do osobe... Slažem se da sapune i dezodorane nije zgodno pokloniti nekome jer bi se to moglčo shvatiti kao provokacija, no sve ostalo prolazi od osobe do osobe...

Evo ja osobno sam voljela dobiti na poklon mirišljavu kupku kad sam imala kadu, sad je već godinama nemam pa mi je takav poklon neupotrebljiv... Tako da... nema tu pravila...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima Empty
PostajNaslov: Re: Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima   Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima I_icon_minitime28.11.10 16:26

Pa nema da..zavisi od osobe do osobe..ja ako sam se i nakanila nekom nešto dati gledam da to nije čisto jer se daje zaboravio Več gledam da to nekom može poslužiti Smile
Ma bombonjere su zakon..nema tko ih ne voli... i čarape Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima Empty
PostajNaslov: Re: Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima   Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima I_icon_minitime28.11.10 18:57

Ja ne volim bombonjere, jer ne volim marcipan, a gotovo da i nema bombonjera bez marcipana... Laughing
[Vrh] Go down
Arsenalovka
Zagrijao tipkovnicu
Arsenalovka


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 738
Godine : 36
Datum registracije : 17.09.2010

Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima Empty
PostajNaslov: Re: Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima   Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima I_icon_minitime28.11.10 19:01

jel bi tko odbio parfem od 700 kn? Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima 448924
[Vrh] Go down
http://forum.titlovi.com/forumi.html
Gost
Gost




Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima Empty
PostajNaslov: Re: Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima   Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima I_icon_minitime28.11.10 19:03

ja... doduše nebih ga odbila, jer nikada nebih odbila nikakav poklon, ali sačuvala bih ga i poklonila nekome jer ne podnosim parfeme... Laughing Laughing Laughing
Što se mene tiče može koštat i 700 EUR nema razlike... Možda bih ga samo malo deblje i pažljivije umotala kad bih ga zamatala za poklon nekome Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Arsenalovka
Zagrijao tipkovnicu
Arsenalovka


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 738
Godine : 36
Datum registracije : 17.09.2010

Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima Empty
PostajNaslov: Re: Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima   Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima I_icon_minitime28.11.10 19:13

ja volim parfeme.... Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima 31382
[Vrh] Go down
http://forum.titlovi.com/forumi.html
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima Empty
PostajNaslov: Re: Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima   Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima I_icon_minitime28.11.10 20:00

GricGric je napisao/la:
Ja ne volim bombonjere, jer ne volim marcipan, a gotovo da i nema bombonjera bez marcipana... Laughing

Joj Gric istina..ali nema šanse da pogriješe s onima s konjakom ili višnjom Laughing u njima marcipana neeemaaa..hvala onom gore uregod

Parfem od 700kn..ja nebi uopče skontala da toliko koška..ne pratim parfemske trendove looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima Empty
PostajNaslov: Re: Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima   Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima I_icon_minitime28.11.10 20:19

Kikica je napisao/la:

Joj Gric istina..ali nema šanse da pogriješe s onima s konjakom ili višnjom Laughing u njima marcipana neeemaaa..hvala onom gore uregod

Može i bajadera... ljubav njami njami mljac mljac... foodw
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima Empty
PostajNaslov: Re: Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima   Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima I_icon_minitime28.11.10 20:22

Aaa vidiš da ima..dobrig stvari bez marcipana :passion Bajadera..zakon..a ima i onih belgijskih finih ni u njima nema marcipana respect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima Empty
PostajNaslov: Re: Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima   Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima I_icon_minitime29.11.10 9:44

knjiga, parfem, nakit sve super pokloni i meni dobro dosli, bolje da su stavili kuhinjske aparate recimo, jer ima i takvih bisera koji poklanjaju miksere zaboravio , ali sad dok razmislim protiv dobre masine za kavu nebi imala nist hmmm
[Vrh] Go down
Zollina
Totalno relaxiran
Zollina


Aquarius Dog
Broj postova : 2229
Godine : 41
Datum registracije : 20.01.2011

Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima Empty
PostajNaslov: Re: Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima   Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima I_icon_minitime27.01.11 4:29

obično malo pratim ljude tj njihove razgovore npr.prije njihovog rođ. i uvijek netko nešto spomene šta si misli kupiti ili šta mu treba a da nije ni svjestan da ću ja to odmah u mob zapisati.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima Empty
PostajNaslov: Re: Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima   Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima I_icon_minitime26.05.15 22:28

Koja budala je belgijsku čokoladu stavila na ovu listu... Laughing ne valja

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lavanda
Ljubitelj foruma
Lavanda


Female
Broj postova : 6355
Lokacija : polje lavande
Datum registracije : 27.12.2012

Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima Empty
PostajNaslov: Re: Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima   Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima I_icon_minitime26.05.15 22:43

bedastoće pišu,baš....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima Empty
PostajNaslov: Re: Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima   Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Top 20 poklona koje ne smijete darovati najbližima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Poklon najblizima
» 10 zdravstvenih simptoma koje ne smijete ignorirati
» Stvari koje ne smijete raditi dok vozite auto
» Namirnice koje ni slučajno ne smijete davati ljubimcu
» Ribiz - voće koje ne smijete zaobići ovoga ljeta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: