Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Numerologija - vaš numerološki broj

Go down 
+2
DaRkAnGeL
Lajka
6 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Numerologija - vaš numerološki broj Empty
PostajNaslov: Numerologija - vaš numerološki broj   Numerologija - vaš numerološki broj I_icon_minitime29.12.08 13:31

http://www.sanjalica.com/numerologija/numerologija_izracunaj.php

Izračunajte vaš numerološki broj cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Numerologija - vaš numerološki broj Empty
PostajNaslov: Re: Numerologija - vaš numerološki broj   Numerologija - vaš numerološki broj I_icon_minitime29.12.08 15:56

Broj rodjenja: 6
Kreativni ste, naklonjeni umetnosti, osetljivi, srdacni i humani. Vaša uloga nije uvek u prvom planu. Druge puštate ispred sebe.

Ali najviše me na toj stranici fasciniralo ovo: "*Ako ne upišete tačne podatke, dobijeni rezultati neće biti tačni" ... nemoj srat, šta stvarno lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Numerologija - vaš numerološki broj Empty
PostajNaslov: Re: Numerologija - vaš numerološki broj   Numerologija - vaš numerološki broj I_icon_minitime29.12.08 17:47

Broj rođenja: 3
Omiljeni sportovi su vam zabava i isticanje sebe. Znate biti veoma ponosni, ali i ambiciozni, impulsivni i netolerantni. Sloboda je za vas sustinska stvar

Dnevni broj: 4
Bez mnogo ideja, ali strpljivi i predani stici ćete do zvezda. Sklonost ka muzici.

Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Numerologija - vaš numerološki broj Empty
PostajNaslov: Re: Numerologija - vaš numerološki broj   Numerologija - vaš numerološki broj I_icon_minitime29.12.08 20:07

Broj rodjenja: 1
Originalni ste, uspešni, vodja. Iako cete mnogo puta menjati zanimanje, morate se pripremiti da idete dalje napred i ne gubite hrabrost.

Dnevni broj: 9
Vaša živa mašta daje vam mogucnost za karijeru u umetnosti. Sve vam brzo postaje dosadno, ali probajte da se opredelite za jedan posao.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Numerologija - vaš numerološki broj Empty
PostajNaslov: Re: Numerologija - vaš numerološki broj   Numerologija - vaš numerološki broj I_icon_minitime30.12.08 8:51

Broj rodjenja: 11
Originalni ste i inspirativni, posedujete mnogo šarma i intelekta te ocekujete mnogo od sebe i drugih. Naucite da vladate svojim osecanjima i naci cete ravnotežu.

Dnevni broj: 7
Enigmaticni ste, intelektualni, nezavisni i talentovani. Teško pokazujete osecanja.
kauč
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Numerologija - vaš numerološki broj Empty
PostajNaslov: Re: Numerologija - vaš numerološki broj   Numerologija - vaš numerološki broj I_icon_minitime30.12.08 8:56

Broj rodjenja: 1
Originalni ste, uspešni, vodja. Iako cete mnogo puta menjati zanimanje, morate se pripremiti da idete dalje napred i ne gubite hrabrost.

Dnevni broj: 3
Vasa decija impulsivnost vas stalno vodi u neprilike. Pokušajte da završavate što ste zapoceli i da uskladite želje i mogucnosti.


Kako mi ti horoskopi idu na živce..totalna bezvezarija...i ajd nek mi netko kaže što ja sad imam od ovoga tu što mi je pokazalo Numerologija - vaš numerološki broj 736687
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Numerologija - vaš numerološki broj Empty
PostajNaslov: Re: Numerologija - vaš numerološki broj   Numerologija - vaš numerološki broj I_icon_minitime30.12.08 9:06

Lajka je napisao/la:

Kako mi ti horoskopi idu na živce..totalna bezvezarija...i ajd nek mi netko kaže što ja sad imam od ovoga tu što mi je pokazalo Numerologija - vaš numerološki broj 736687

Draga...danas si mi nekaj nabrijana i to dobro... :oblak: :oblak: ... di kiši ? cheerup
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Numerologija - vaš numerološki broj Empty
PostajNaslov: Re: Numerologija - vaš numerološki broj   Numerologija - vaš numerološki broj I_icon_minitime30.12.08 9:09

desty je napisao/la:
Lajka je napisao/la:

Kako mi ti horoskopi idu na živce..totalna bezvezarija...i ajd nek mi netko kaže što ja sad imam od ovoga tu što mi je pokazalo Numerologija - vaš numerološki broj 736687

Draga...danas si mi nekaj nabrijana i to dobro... :oblak: :oblak: ... di kiši ? cheerup

Ma nisam nabrijana niti malo..samo ne znam ti horoskopi mi idu na živce,a ja još gluplja što idem uopće to i ispunjavatiNumerologija - vaš numerološki broj 801695...ma nemojte da se netko sad uvrijedi,ništa loše nisam mislila samo mi to bezveze...ma nisam nabrijana niti malo,čak štoviše baš sam sretna danas cerekalo cerekalo cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Numerologija - vaš numerološki broj Empty
PostajNaslov: Re: Numerologija - vaš numerološki broj   Numerologija - vaš numerološki broj I_icon_minitime30.12.08 9:10

Lajka je napisao/la:
desty je napisao/la:
Lajka je napisao/la:

Kako mi ti horoskopi idu na živce..totalna bezvezarija...i ajd nek mi netko kaže što ja sad imam od ovoga tu što mi je pokazalo Numerologija - vaš numerološki broj 736687

Draga...danas si mi nekaj nabrijana i to dobro... :oblak: :oblak: ... di kiši ? cheerup

Ma nisam nabrijana niti malo..samo ne znam ti horoskopi mi idu na živce,a ja još gluplja što idem uopće to i ispunjavatiNumerologija - vaš numerološki broj 801695...ma nemojte da se netko sad uvrijedi,ništa loše nisam mislila samo mi to bezveze...ma nisam nabrijana niti malo,čak štoviše baš sam sretna danas cerekalo cerekalo cerekalo

onda nećemo kvariti kako bi ljudi rekli....

ljulja ljulja ljulja
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Numerologija - vaš numerološki broj Empty
PostajNaslov: Re: Numerologija - vaš numerološki broj   Numerologija - vaš numerološki broj I_icon_minitime30.12.08 9:15

Numerologija - vaš numerološki broj 242101
Nećemo,nećemo...jedan horoskop da me sjebe..e pa neeće Numerologija - vaš numerološki broj 530262
[Vrh] Go down
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Numerologija - vaš numerološki broj Empty
PostajNaslov: Re: Numerologija - vaš numerološki broj   Numerologija - vaš numerološki broj I_icon_minitime30.12.08 22:22

Broj rodjenja: 8
Imate izuzetne poslovne sposobnosti, ali znate da u životu ima i važnijih stvari od novca. Velikodušni ste prema drugima.

Dnevni broj: 1
Dinamicni ste, nazavisni, inventivni i smeli. Ne trpite budale i poslove bez buducnosti. Znate da komandujete, a vasi prijatelji vole kada ih bodrite.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Numerologija - vaš numerološki broj Empty
PostajNaslov: Re: Numerologija - vaš numerološki broj   Numerologija - vaš numerološki broj I_icon_minitime30.12.08 22:27

Broj rodjenja: 7
Analiticni ste i mudri, pažljivo birate društvo. Perfekcionista ste, nacitani i elegantni.

Dnevni broj: 1
Dinamicni ste, nazavisni, inventivni i smeli. Ne trpite budale i poslove bez buducnosti. Znate da komandujete, a vasi prijatelji vole kada ih bodrite.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Numerologija - vaš numerološki broj Empty
PostajNaslov: Re: Numerologija - vaš numerološki broj   Numerologija - vaš numerološki broj I_icon_minitime11.01.09 0:29

Broj rodjenja: 1
Originalni ste, uspešni, vodja. Iako cete mnogo puta menjati zanimanje, morate se pripremiti da idete dalje napred i ne gubite hrabrost.

Dnevni broj: 6
Vasa blagost se kombinuje sa snagom, a to vam omogucava da radite satima. Drugi ljudi su vaša strast, ali probajte da ih ne ugusite.

stolica Smile
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Numerologija - vaš numerološki broj Empty
PostajNaslov: Re: Numerologija - vaš numerološki broj   Numerologija - vaš numerološki broj I_icon_minitime25.03.09 20:23

Broj rodjenja: 4
Vi ste radnik a ne pricalica. Lako uocavate praktican put i izbegavate teskoce. Oprezni ste, pragmaticni i vredni.

Dnevni broj: 4
Bez mnogo ideja, ali strpljivi i predani stici cete do zvezda. Sklonost ka muzici.
[Vrh] Go down
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Numerologija - vaš numerološki broj Empty
PostajNaslov: Re: Numerologija - vaš numerološki broj   Numerologija - vaš numerološki broj I_icon_minitime25.03.09 20:33

2+6+1+1+9+9+2= 30
Broj rodjenja: 3
Omiljeni sportovi su vam zabava i isticanje sebe. Znate biti veoma ponosni, ali i ambiciozni, impulsivni i netolerantni. Sloboda je za vas sustinska stvar

Dnevni broj: 8
Vaša moc i intelekt omogucavaju da dobro zaradite. Sposobnost da stvari sagledate nepristrasno cini vas odlicnim sudijom.
[Vrh] Go down
Riječanka
Zlatni VIP član
Riječanka


Female
Scorpio Goat
Broj postova : 78247
Godine : 44
Lokacija : Relax
Datum registracije : 17.07.2010

Numerologija - vaš numerološki broj Empty
PostajNaslov: Re: Numerologija - vaš numerološki broj   Numerologija - vaš numerološki broj I_icon_minitime07.11.11 17:59

1+1+1+1+9+7+9= 29
Broj rodjenja: 11
Originalni ste i inspirativni, posedujete mnogo šarma i intelekta te ocekujete mnogo od sebe i drugih. Naucite da vladate svojim osecanjima i naci cete ravnotežu.

Dnevni broj: 1
Dinamicni ste, nazavisni, inventivni i smeli. Ne trpite budale i poslove bez buducnosti. Znate da komandujete, a vasi prijatelji vole kada ih bodrite.
[Vrh] Go down
diya
Totalno relaxiran
diya


Female
Sagittarius Horse
Broj postova : 2371
Godine : 45
Datum registracije : 22.11.2011

Numerologija - vaš numerološki broj Empty
PostajNaslov: Re: Numerologija - vaš numerološki broj   Numerologija - vaš numerološki broj I_icon_minitime25.11.11 7:33

3+1+2+1+9+7+8= 31
Broj rodjenja: 4
Vi ste radnik a ne pricalica. Lako uocavate praktican put i izbegavate teskoce. Oprezni ste, pragmaticni i vredni.

Dnevni broj: 3
Vasa decija impulsivnost vas stalno vodi u neprilike. Pokušajte da završavate što ste zapoceli i da uskladite želje i mogucnosti.
[Vrh] Go down
http://klaudiyya.blogspot.com/
Sponsored content





Numerologija - vaš numerološki broj Empty
PostajNaslov: Re: Numerologija - vaš numerološki broj   Numerologija - vaš numerološki broj I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Numerologija - vaš numerološki broj
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Numerologija - Natalne karte
» numerologija..KOJI JE VAŠ SRETNI BROJ?
» Numerologija
» Numerologija i seks
» Numerologija - Natalne karte

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: