Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Novi album Avril Lavigne

Go down 
Autor/icaPoruka
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Novi album Avril Lavigne Empty
PostajNaslov: Novi album Avril Lavigne   Novi album Avril Lavigne I_icon_minitime13.11.10 9:32

Četvrti album pevačice konačno će ugledati svetlost dana.

Novi album Avril Lavigne Article_big_1253263759AvrilLavigne

Tri godine nakon albuma "The Best Damn Thing", novi album pevačice Avril Lavigne će uskoro biti objavljen, nakon odlaganja koje je trajalo godinu dana. U pismu fanovima, Avril se obrušila na svoju izdavačku kuću RCA, zato što je odlagala izdavanje albuma.

"Za mene je ovo bila veoma teška ploča da je napišem i objavim. Ne samo da je ovo ploča koja mi najviše znači, već je i iskrena, jer prenosi moja prava osećanja. Po prvi put sam iskusila gomilu birokratskih budalaština ... Ljudi prave svoja najbolja dela kada to žele, vole i kada im to dođe prirodno, a ne kada ih terate da budu nešto što nisu" napisala je Avril u pismu fanovima.
Diskografska kuća RCA nije komentarisala ovo pismo.

Prvi singl sa novog albuma, pod nazivom "What the Hell" će biti objavljen u januaru 2011., a spot će biti snimljen uskoro. "Ova pesma je najmanje lična pesma na albumu" prokomentarisala je Avril, koja se nedavno razvela od pevača grupe Sum 41 Derycka Whibleya.
[Vrh] Go down
 
Novi album Avril Lavigne
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prljavo Kazaliste: Singl, pa novi album
» R.E.M. najavili novi album
» Bob Dylan snima novi album
» Halid Bešlić priprema novi album
» Kings of Leon najavljuju novi album

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: