Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha !?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha !? Empty
PostajNaslov: Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha !?   Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha !? I_icon_minitime10.11.10 21:56

Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha !? 0180007.17

'Dogodilo se to oko pola šest ujutro. Obilazio sam bungalove i čuo nekoga kako stvara buku. Uperio sam svjetiljku u jedan prozor i sledio se kada sam ugledao bijelu figuru crvenih očiju i duge kose'

Ispričao je 32-godišnji Albert, noćni čuvar iz Port Dicksona, čije je zastrašujuće iskustvo lokalni list Tamil Nesan objavio na naslovnici.
Naime, uredniku je jednako zanimljiv bio i nastavak te drame koja se odvijala u malezijskom turističkom gradiću smještenom 90 kilometara od Kuala Lumpura.
"Nakon što sam se susreo oči u oči s duhom, otrčao sam po kolegu koji me upozorio da sam ogreban po licu i da krvarim".
"No, nisam mario za rane, već sam nazvao policiju, a silna je galama probudila i brojne susjede".

"Krenuli smo naoružani palicama u taj bungalov, ali u njemu nismo našli ništa neobično. Ipak, već sljedeće smo minute svi ostali bez riječi".

"Netko mi je dodao vodu da isperem krv s lica. Kako sam se umivao, tako su nestajale i te posjekotine, pa nije bilo potrebe da pođem u bolnicu na šivanje", dodao je Albert, a svjedoci potvrdili da se to doista tako i zbilo.

[Vrh] Go down
Rubin
Zagrijao tipkovnicu



Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 233
Godine : 26
Lokacija : Zagreb/Trnje
Datum registracije : 10.11.2011

Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha !? Empty
PostajNaslov: Re: Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha !?   Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha !? I_icon_minitime13.11.11 17:55

Ovo mi zvuči ko neka srednjovjekovna priča, citiram:''Krenuli smo naoružani palicama''

Pa mislim u kojem se mi dobu nalazimo?
Još samo fale baklje, vile, lopate, cigle, itd.
Ponašaju se ko zadnji seljaci?

Oooooooooooooo bože, kakvi sve ljudi postoje na svijetu?!?!?!?!
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha !? Empty
PostajNaslov: Re: Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha !?   Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha !? I_icon_minitime13.11.11 18:00

Hahhaa jadan duh Dobro im je uzmaknuo . Hahahhaa naoružani Smile) Jadan duh vidio s kojim budalama ima posla pa mu se smrklo i vratio se tamo odakle je došao. Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha !? Empty
PostajNaslov: Re: Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha !?   Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha !? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gomila u ranu zoru krenula prebiti duha !?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Baka DJ krenula u pohod na Ameriku
» Venera je krenula direktno kroz znak Jarca: Vi birate tko ste!
» Slikali ste duha?
» Jezovita slika duha
» Snimili duha nad krevetom dvogodišnjeg sina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Bliski susreti :: Duhovi, fantomi, demoni-
Forum(o)Bir: