Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Duh isprepadao kućanicu !

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Duh isprepadao kućanicu ! Empty
PostajNaslov: Duh isprepadao kućanicu !   Duh isprepadao kućanicu ! I_icon_minitime10.11.10 21:19

Australska kućanica Jennifer Mills-Young tvrdi da je proganja pohotni duh. Kaže da je osjetila kako ju je duh zgrabio za ruku, pa ju je zatim obgrlio oko struka i pokušao je zavesti.

Jennifer je uvjerena da pohotni duh opsjeda njezin dom. Duh imena Kevin jednom ju je prilikom pokušao izvući iz kreveta usred noći.

"Spavala sam, a probudila sam kad me nešto zgrabilo za ruku. Pomislila sam prvo da moj suprug želi malo akcije, ali sam se odmah sjetila da njega nema kod kuće", kaže Jennifer i dodaje da je osjetila da je nečija ruka povlači iz kreveta.

"Kad sam otvorila oči, stiska je nestalo, a soba je bila prazna. Povikala sam Kevinu da nije dobrodošao u mojoj sobi i da ne može doći u moju spavaću sobu. Rekla sam mu da ode, a trenutak kasnije primijetila sam kako se vrata spavaće sobe polako zatvaraju. Skočila sam i zaključala ih iako od toga nema puno pomoći kad se radi o duhu", rekla je Jennifer.

Jennifer, kao i njezin suprug Geoff i njihovo dvoje djece uvjereni su da duh prebiva u njihovom domu. Kaže da je cijela njezina obitelj osjetila da nešto nije u redu čim su prije dvije godine uselili u kuću.

"Moja kćer se iznenada osjetila nelagodno, rekla je da osjeća da se još netko nalazi u sobi", rekla je Jennifer. Također dodaje da osjeća kako je proganja sjena duha.
"Vidjela sam kako je netko prošao po našem stražnjem dvorištu iako je zaključano. Skočila sam i potrčala prema vratima da vidim što taj muškarca radi u našem vrtu, ali ga kad sam došla do vrta tamo više nije bilo nikog", tvrdi uzbuđena kućanica koja kaže kako nikad nije vjerovala u duhove i paranormalne pojave.

Net.hr
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Duh isprepadao kućanicu ! Empty
PostajNaslov: Re: Duh isprepadao kućanicu !   Duh isprepadao kućanicu ! I_icon_minitime10.11.10 21:29

I mene stalno onda duhovi opsjedaju. Šala ;)

Ja vjerujem da ljudi ima koji svašta mogu osjetiti vidjeti i čuti..a pošto o tome svemu baš ništa ne kužimo..dali ne želimo ili večina ne može to će se tek otkriti Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Duh isprepadao kućanicu ! Empty
PostajNaslov: Re: Duh isprepadao kućanicu !   Duh isprepadao kućanicu ! I_icon_minitime10.11.10 21:32

baš mi treba ovo da pročitam,još ću kad sam sama svašta umislit brr
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Duh isprepadao kućanicu ! Empty
PostajNaslov: Re: Duh isprepadao kućanicu !   Duh isprepadao kućanicu ! I_icon_minitime10.11.10 21:38

Tija ne brini, ovaj je u australiji! Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Duh isprepadao kućanicu ! Empty
PostajNaslov: Re: Duh isprepadao kućanicu !   Duh isprepadao kućanicu ! I_icon_minitime10.11.10 21:43

ma dobro ako dođe ovdje ,ja ću tu biti i vas ću obavijestit o svemu cerekalo
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Duh isprepadao kućanicu ! Empty
PostajNaslov: Re: Duh isprepadao kućanicu !   Duh isprepadao kućanicu ! I_icon_minitime10.11.10 21:45

Ma daj Tija psi nanjuše duhove..dont wory ti si sigurna :passion
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Duh isprepadao kućanicu ! Empty
PostajNaslov: Re: Duh isprepadao kućanicu !   Duh isprepadao kućanicu ! I_icon_minitime10.11.10 22:04

e da vidiš to sam potpuno zaboravila..čuva mene moj vuk
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Duh isprepadao kućanicu ! Empty
PostajNaslov: Re: Duh isprepadao kućanicu !   Duh isprepadao kućanicu ! I_icon_minitime10.11.10 22:15

Tija ja se baš nebi pouzdao u psa. Poznato je da životinje primjete paranormalne stvari i povlače se pred njima. Znači ako dođe do toga ti svoga cuceka pod ruku i bježi.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Duh isprepadao kućanicu ! Empty
PostajNaslov: Re: Duh isprepadao kućanicu !   Duh isprepadao kućanicu ! I_icon_minitime10.11.10 22:25

ajmeeeeeee ovo baš nisam trebala pročitat..dat ću ja tebi spank
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Duh isprepadao kućanicu ! Empty
PostajNaslov: Re: Duh isprepadao kućanicu !   Duh isprepadao kućanicu ! I_icon_minitime10.11.10 22:28

To je tako, ako bude večeras cvilio u kutu znaj da je nešto u kući.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Duh isprepadao kućanicu ! Empty
PostajNaslov: Re: Duh isprepadao kućanicu !   Duh isprepadao kućanicu ! I_icon_minitime10.11.10 22:34

bjež tam on uvjek cvili i jeca ,to on sanja tease
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Duh isprepadao kućanicu ! Empty
PostajNaslov: Re: Duh isprepadao kućanicu !   Duh isprepadao kućanicu ! I_icon_minitime10.11.10 22:39

Mozda, sada bi ti nešto ispričao ali nebi da te plašim.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Duh isprepadao kućanicu ! Empty
PostajNaslov: Re: Duh isprepadao kućanicu !   Duh isprepadao kućanicu ! I_icon_minitime10.11.10 22:46

ma ništa mi ne pričaj ,brr
[Vrh] Go down
Rubin
Zagrijao tipkovnicu



Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 233
Godine : 26
Lokacija : Zagreb/Trnje
Datum registracije : 10.11.2011

Duh isprepadao kućanicu ! Empty
PostajNaslov: Re: Duh isprepadao kućanicu !   Duh isprepadao kućanicu ! I_icon_minitime13.11.11 13:49

Kad su kupovali tu kuću, trebali su provjeriti povijest te kuće, a ne kupovati napamet.
Duh ne ulazi u pojedine kuće bez razloga!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duh isprepadao kućanicu ! Empty
PostajNaslov: Re: Duh isprepadao kućanicu !   Duh isprepadao kućanicu ! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duh isprepadao kućanicu !
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Bliski susreti :: Duhovi, fantomi, demoni-
Forum(o)Bir: