Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Fak: Razmišljam o prekidu karijere

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Nesreča
Totalno relaxiran
Nesreča


Scorpio Horse
Broj postova : 2572
Godine : 33
Datum registracije : 02.11.2010

Fak: Razmišljam o prekidu karijere Empty
PostajNaslov: Fak: Razmišljam o prekidu karijere   Fak: Razmišljam o prekidu karijere I_icon_minitime09.11.10 21:36

Fak: Razmišljam o prekidu karijere GetImage

Hrvatski biatlonac Jakov Fak obratio se medijima zbog činjenice da 20-ak dana prije početka sezone još nije dobio dozvolu za nastup za Sloveniju. Fak je toliko ogorčen i nesretan zbog ove situacije da razmišlja i o prekidu karijere
Jakov Fak donio je jedine dvije medalje za hrvatsko nordijsko skijanje. Bio je treći na svijetu na svjetskom prvenstvu u Pyeonghangu te brončani na Zimskim olimpijskim igrama u Vancouveru. Hrvatski je biatlonac u podužem obraćanju novinarima istresao sve što ga muči, a ponukan činjenicom da nije ispoštovan dogovor da nastupi za Sloveniju jer Hrvatski biatlonski savez (HBS) još mu nije dao suglasnost, zbog čega nema pravo nastupa u međunarodnim natjecanjima.

S obzirom na to da je ostalo 20-ak dana do početka sezone, razumljivo je da je Fak ogorčen što mu status nije još riješen.

'Samoinicijativno sam svojedobno dogovorio da treniram sa slovenskom biatlonskom reprezentacijom, a u međuvremenu su se hrvatski i slovenski savez povezali i na kraju postigli dogovor da nakon Vancouvera nastupam za Sloveniju', kazao je Fak te nastavio:

'Osvojio sam broncu na SP-u, broncu u Vancouveru, počeli su stizati pozivi iz hrvatskog saveza, ali se ništa nije pokrenulo nabolje. HOO mi je ukazao čast da nosim hrvatsku zastavu na otvaranju Igara, ja sam izuzetno ponosan na to i nadam se da sam svojim trećim mjestom opravdao nošenje zastave.'

Hrvatski batlonski savez mu je prvotno odobrio ispisnicu, no Izvršni odbor je povukao tu odluku i tu je nastao problem.

'Nakon Igara krenuli su problemi. Iz HBS-a su mi ponudili uvijete koji nisu bili isti koje sam tražio, a htio sam nastaviti raditi s provjerenim trenerom i ekipom. Dogovor je bio da odem u Sloveniju. Sve što sam tražio jest suglasnost da nastupam za Sloveniju, ali iz Hrvatskog biatlonskog saveza je prije tjedan dana izašla vijest da mi ne žele dati suglasnost. Zadnjih dana mi se motaju najcrnje misli, među kojima i ona da prekinem karijeru. Ne želim ni na koga vršiti pritisak, ali ne mogu se nositi s time. Dvogodišnju suspenzija i pauza za mene nije prihvatljiva', završio je Fak koji tvrdi da bi dotičnu dozvolu morao dobiti za par dana kako bi bez problema mogao nastaviti svoju karijeru.

tportal
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Fak: Razmišljam o prekidu karijere Empty
PostajNaslov: Re: Fak: Razmišljam o prekidu karijere   Fak: Razmišljam o prekidu karijere I_icon_minitime09.11.10 22:08

Mislim pa tko ga drži. Nek prekine. Što sebi ti sportaši stalno umišljaju ne razumijem ja to uopče. Sada je on neki bitan lik glavom u zid
[Vrh] Go down
 
Fak: Razmišljam o prekidu karijere
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Odrekla se karijere i otišla živjeti na tropski otok
» "Susret protiv Srbije obilježit će naše karijere"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Sport :: Zimski sportovi-
Forum(o)Bir: