Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU  Empty
PostajNaslov: Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU    Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU  I_icon_minitime09.11.10 9:07

Vođa nizozemske Stranke slobode Gert Wilders, koja je presudna za parlamentarnu većinu nove vlade, kazao je kako njegova stranka neće glasovati za ulazak Hrvatske u Europsku uniju.

Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU  Geert_wilders_a1g

EU zato što će ta zemlja u Uniji biti "trojanski konj". Rekao je da se njegova stranka protivi svakom obliku daljeg proširenja EU-a.

"Glasovat ćemo protiv svih drugih kandidata, uključujući i Hrvatsku", rekao je Wilders i dodao kako će vlada većinu za tu odluku trebati tražiti na nekom drugom mjestu. Taj nizozemski desničar Islam opisuje kao "totalitarnu i nasilnu ideologiju" te tvrdi da će se boriti protiv "islamizacije Europe".

"Europa mora ustati i reći muslimanskom svijetu: Dosta, borit ćemo se za sebe demokratskim metodama", kaže Wilders te dodaje kako će najnovija odluka nizozemske vlade o zabrani nikaba pridonijeti smanjenju imigracije. Smatra kako u Nizozemskoj treba zabraniti i Kuran, jer svojim lažima potiče na nasilje i mržnju.

izvor/ HRsvijet
**********************************************************************************

Ovo me ni najmanje ne čini iznenađenom.U stvari niti nas ne žele u EU, sve je ovo do sada bila samo predstava.Žele Balkan i balkansku uniju to je iz dana u dan sve jasnije...žele opet neku novu tvorevinu Jugoslavije koja će opet poslužiti za neke ciljeve koji njima odgovaraju,a koliko vidimo uvelike se radi na tome.U svakom slučaju nisam ni za jedno od ovoga jer nam ni jedno ni drugo ne donosi nikakvo dobro....
Što se tiče Islama i ovog, rekla bi huškaškog govora upravo oni sami sa takvim izjavama potiču na mržnju i nasilje...dobro znaju što Muslimanima znači Kuran, i zabraniti im to,pa ljudi moji tko onda želi nasilje?Žele oni zabraniti sve religije i uvesti si svoju jedinstvenu NWO-sku,eto napada se Krščanstvo,Islam...dvije najjače religije a slijedom toga opet će uvaljati terorističke napade za koje sumnjam da su uopće pravi nego su namješteni da bi imali razloga za akcije i planove koji se upravo provode a sve vodi ka samo jednome.... loše loše




[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU  Empty
PostajNaslov: Re: Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU    Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU  I_icon_minitime09.11.10 9:08

Wilders je jedan obični idiot!
[Vrh] Go down
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU  Empty
PostajNaslov: Re: Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU    Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU  I_icon_minitime09.11.10 9:19

@ Wall-e

Citat :
Wilders je jedan obični idiot!

Misliš?..Pa zna on jako dobro što radi,daj molim te promisli o ovome što sam napisala... cerekalo
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU  Empty
PostajNaslov: Re: Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU    Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU  I_icon_minitime09.11.10 9:24

On je za mene idiot cass, i to mišljenje imam duže vremena. Jer tako javno prozivati nečije uvjerenje je suludo. To je samo jedan od dokaza koliko je EU demokratska.
[Vrh] Go down
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU  Empty
PostajNaslov: Re: Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU    Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU  I_icon_minitime09.11.10 10:31

Wall-e je napisao/la:
On je za mene idiot cass, i to mišljenje imam duže vremena. Jer tako javno prozivati nečije uvjerenje je suludo. To je samo jedan od dokaza koliko je EU demokratska.

Nemoj misliti da ga kroz vrlo kratko vrijeme neće i ostali podržati, sve je to planski. :ary
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU  Empty
PostajNaslov: Re: Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU    Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU  I_icon_minitime09.11.10 12:16

ako sa tim Hrvatska ne ude u EU, jos bolje, i dalje mislim da nam samo moze bit bolje bez nje.
Trebala bi vlada to sama vidit i koncentrirat se na unutrasna posla i svoje gradene vec jednom, nego kako ce se kome uvlacit u dupe i sa tim dozvolit da HR totalno potone dok nas svi opljackaju redom i nabiju svoju "demokraciju i zakon"
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU  Empty
PostajNaslov: Re: Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU    Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU  I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gert Wilders: Nećemo glasovati za ulazak Hrvatske u EU
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nasljedni liberalni gen može odlučiti za koga ćemo glasovati
» Hrvati su podržali ulazak EU
» Okružje Hrvatske
» Hoćemo li zbog slovenaca propustiti ulazak u EU 1.7.?
» Novosti iz Hrvatske

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: