Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako se ispričati djevojci ili ženi

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Kako se ispričati djevojci ili ženi Empty
PostajNaslov: Kako se ispričati djevojci ili ženi   Kako se ispričati djevojci ili ženi I_icon_minitime05.11.10 15:27

1. Morate biti svjesni oko koje se stvari ispričavate pa to i naglasite, poput „Znam da sam te povrijedio što sam došao sat vremena kasnije na naš spoj/večeru/i slično.“

2. Objasnite zašto ste učinili to što ste učinili. Ako imate valjan razlog, ne koristite to kao izgovor nego kao objašnjenje. Ako nemate valjano objašnjenje, ili ste privremeno bili idiot, to i priznajte. Kažite “Morao sam raditi duže nego što sam mislio, ali sam ti trebao to odmah javiti kad sam shvatio da ću kasniti.“ ili „Izgubio sam pojam o vremenu. Bio sam neoprezan i nisam obraćao pažnju koliko je sati.“

3. Recite joj kako se osjećate zbog toga što ste ju razočarali. Sada je vrijeme da pokažete svoje žaljenje. Recite joj „Osjećam se stvarno loše što sam zakasnio. Ne mogu vjerovati da sam ti to učinio. Jako mi je žao.“

4. Kažite joj da ćete joj se iskupiti i to stvarno napravite. Recite joj „Potrudit ću se obraćati više pažnje na naše planove. Rezervirao sam stol u tvom najdražem restoranu sljedeći vikend/kupio ulaznice za kino/nešto drugo“.

5. Gledajte ju u oči dok joj to govorite, a neće štetiti ni ako ju zagrlite. No, budite sigurni da vam je stvarno žao prije nego učinite bilo što od ovoga. Ako osjećate da ona radi preveliku stvar od toga i ne znate zašto joj to toliko smeta, ona će primjetiti da je vaša isprika neiskrena i razljutiti ćete ju još više.

Izvor
[Vrh] Go down
kokaIN
Početnik
Početnik
kokaIN


Female
Gemini Horse
Broj postova : 91
Godine : 33
Lokacija : pakao
Datum registracije : 16.10.2010

Kako se ispričati djevojci ili ženi Empty
PostajNaslov: Re: Kako se ispričati djevojci ili ženi   Kako se ispričati djevojci ili ženi I_icon_minitime06.11.10 22:44

Kao i svakom drugom ljudskom bicu, cemu podjela musko/zensko?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako se ispričati djevojci ili ženi Empty
PostajNaslov: Re: Kako se ispričati djevojci ili ženi   Kako se ispričati djevojci ili ženi I_icon_minitime11.11.10 10:39

Gledajte ju u oči dok joj to govorite

ne samo u trenucima isprike, nego u svakoj komunikaciji. ne mislim pri tome da treba netremice buljiti sugovorniku u oči, s vremena na vrijeme može se skrenuti pogled, ali jedna od osnova komunikacije je gledanje u oči.
i mislim da su upute o tome kako se ispričati, bilo ženi ili muškarcu, suvišne, jer ako je isprika iskrena, onda ne trebamo upute.
ako nije, onda je to nešto sasvim drugo...
[Vrh] Go down
Arsenalovka
Zagrijao tipkovnicu
Arsenalovka


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 738
Godine : 36
Datum registracije : 17.09.2010

Kako se ispričati djevojci ili ženi Empty
PostajNaslov: Re: Kako se ispričati djevojci ili ženi   Kako se ispričati djevojci ili ženi I_icon_minitime11.11.10 17:50

za početak: dovoljno je bilo kako se ispričati...
nekima ponos niti to ne dozvoljava Kako se ispričati djevojci ili ženi 448924
[Vrh] Go down
http://forum.titlovi.com/forumi.html
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako se ispričati djevojci ili ženi Empty
PostajNaslov: Re: Kako se ispričati djevojci ili ženi   Kako se ispričati djevojci ili ženi I_icon_minitime18.11.10 11:49

kokaIN je napisao/la:
Kao i svakom drugom ljudskom bicu, cemu podjela musko/zensko?
To se i ja pitam Smile chirio

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Soki
Početnik
Početnik



Male
Aquarius Snake
Broj postova : 3
Godine : 35
Datum registracije : 26.11.2011

Kako se ispričati djevojci ili ženi Empty
PostajNaslov: Re: Kako se ispričati djevojci ili ženi   Kako se ispričati djevojci ili ženi I_icon_minitime26.11.11 17:16

Ja sam za malo više slobode, a ne za stalno ispričavanje. Svakako treba što više razgovarati.
[Vrh] Go down
http://www.visionpreparati.net
Sponsored content





Kako se ispričati djevojci ili ženi Empty
PostajNaslov: Re: Kako se ispričati djevojci ili ženi   Kako se ispričati djevojci ili ženi I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako se ispričati djevojci ili ženi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako se ispričati djevojci ili ženi
» Kako se ponašate prema udatoj ženi ako vam se svidja? Postoji li nepisano pravilo ili....?
» Žena je ženi vuk
» Ne prdi ženi u lice ako želiš seks!
» Istranin ženi nasilno stavio genitalni piercing

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: