Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?

Go down 
+2
DaRkAnGeL
Lajka
6 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Empty
PostajNaslov: Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?   Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? I_icon_minitime09.10.08 22:30

Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?

Dragi Stjepane,

nadam se da mi možeš pomoći. Neki dan sam krenula na posao, a muž je ostao doma gledat TV kao i obično. Prošla sam možda par stotina metara niz ulicu i motor automobila mi se jednostavno ugasio i stao. Pješke sam se vratila doma da pitam muža za pomoć. Kada sam stigla doma nisam mogla vjerovati očima. Moj muž je obukao moje visoke pete i tanga gaćice, našminkao se i ogledavao u zrcalu. Imam 32 godine, a moj muž 34 i zajedno smo već 12 godina. Kada sam ga pitala što radi rekao je da je obukao moje gaćice jer nije mogao pronaći svoje. Kad sam ga pitala za šminku slomio se i priznao mi da nosi moje stvari zadnjih 6 mjeseci. Rekla sam mu da prestane ili ću ga ostaviti. Prije 6 mjeseci dobio je otkaz na poslu i postao depresivan. Volim ga jako, ali otkad sam mu dala ultimatum jedva da razgovaramo.

Molim te, pomozi!

Ivana

=============

Draga Ivana,

može biti puno uzroka zatajenja motora nakon kratke vožnje. Počnite s pregledom dovoda goriva. Ako je čist, provjerite držače na vakuum pumpi. Ako to ne pomogne, može biti da je sama pumpa pokvarena i ne daje dovoljan pritisak injektoru.

Stjepan



Izvor: Net.hr

Mislim da će Ivana drugi put dobro razmisliti koga pita za savijet. :help:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?   Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? I_icon_minitime03.11.08 0:35

lol! baš dobar savjet, nema šta?
draga Ivana, bolje da si zvala tanu da ti pomogne nego tog automehaničara.. cerekalo Smile Laughing Smile cerekalo Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?   Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? I_icon_minitime03.11.08 8:57

lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?   Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? I_icon_minitime04.11.08 13:42

Ovo sam negdje pročitala već i baš sam se dobro nasmijala cerekalo
Nego mene više isto zanima baš ovo pitanje koji je naslov teme.

Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?

Općenito kad pogledam muški su po tom pitanju baš onako suzdržani.
Evo recimo ko ima puno muških prijatelja će me skužiti,barem kad ja pitam nekog mog frenda o ljubavi,bilo kakvo pitanje,najčešći odgovor je : "a šta ti ja znam" ili " a to je tako" ili "šta pitaš mene,vidiš da ni sam ne znam što bi ti rekao" i tako još pun klinac odgovora.Ne kužim to cerekalo šta je teško dati odgovor na neko pitanje o ljubavi,u biti i kad ih pitaš bilo što vezano za ljubav izbjegavaju odgovor,ili ako kreneš tako nekom "ljubavnom" smjeru ono odmah mjenjaju temu...a zašto i mene zanima??

Tu bi se trebao neki muški javiti da nam malo to prokomentira lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?   Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? I_icon_minitime04.11.08 22:00

lady in black je napisao/la:
Ovo sam negdje pročitala već i baš sam se dobro nasmijala cerekalo
Nego mene više isto zanima baš ovo pitanje koji je naslov teme.

Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?

Općenito kad pogledam muški su po tom pitanju baš onako suzdržani.
Evo recimo ko ima puno muških prijatelja će me skužiti,barem kad ja pitam nekog mog frenda o ljubavi,bilo kakvo pitanje,najčešći odgovor je : "a šta ti ja znam" ili " a to je tako" ili "šta pitaš mene,vidiš da ni sam ne znam što bi ti rekao" i tako još pun klinac odgovora.Ne kužim to cerekalo šta je teško dati odgovor na neko pitanje o ljubavi,u biti i kad ih pitaš bilo što vezano za ljubav izbjegavaju odgovor,ili ako kreneš tako nekom "ljubavnom" smjeru ono odmah mjenjaju temu...a zašto i mene zanima??

Tu bi se trebao neki muški javiti da nam malo to prokomentira lol!

hmm... nije istina da ne znaju dati... ja sam imala prilike dobiti čak par dosta dobrih odgovora na ljubavna pitanja.. jako zrela odgovora i u samim riječim se osjetilo da im je stalo da napravim i postupim pravilno...

muškarci mogu dati odgovore i na ljubavna pitanja, i ljubavne tematike i ljubavnu problematiku...samo ovisi od muškarca do muškarca...eto ja imam jednog meni dragog koji mi uvijek baci pokoji dobar savjet... cerekalo cerekalo cerekalo
[Vrh] Go down
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?   Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? I_icon_minitime05.11.08 15:59

ma na to vam je vrlo jednostavan odgovor zato kaj nemaju pojma kaj bi odgovorili njihov mozak ne podržava te odgovore sorry dečki ali tak je vi ste zbunjeni kad je riječ o bilo čem a kam li o ljubavi
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?   Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? I_icon_minitime05.11.08 16:08

DaRkAnGeL je napisao/la:
ma na to vam je vrlo jednostavan odgovor zato kaj nemaju pojma kaj bi odgovorili njihov mozak ne podržava te odgovore sorry dečki ali tak je vi ste zbunjeni kad je riječ o bilo čem a kam li o ljubavi
E moja Darky... Laughing
Pitaj me bilo što.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?   Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? I_icon_minitime05.11.08 16:23

Goran je napisao/la:
DaRkAnGeL je napisao/la:
ma na to vam je vrlo jednostavan odgovor zato kaj nemaju pojma kaj bi odgovorili njihov mozak ne podržava te odgovore sorry dečki ali tak je vi ste zbunjeni kad je riječ o bilo čem a kam li o ljubavi
E moja Darky... Laughing
Pitaj me bilo što.

da te pitam nekaj pa ajd zakaj je zabranjeno voće najslađe, i zakaj želimo biti s nekim s kim ne smijemo, zakaj su dečki opsjednuti seksom, zakaj je tak teško reći volim te, zakaj ne spuštate dasku na wc-u, dosta ili treba još? Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?   Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? I_icon_minitime05.11.08 16:39

Zabranjeno voce je najslaðe zbog doze avanturizma i želje za necim novim u svakom od nas, ali takvo voce je slatko samo nekoliko trenutaka. Cesto oni koji žele biti s nekim drugim ne cijene ono što imaju i kad prevare partnera shvate koliko je to bio glup postupak i koliko zapravo dobrog partnera imaju. Ja osobno nikada nisam pomišljao na to da prevarim partnericu, jer bi to bilo zaista glupo. Kad se pojavi netko u tvom životu s kim bi radije bio nego s trenutnom partnericom, jednostavno prekineš sa sadašnom. Tako to cine zrele osobe.
Decki su opsjednuti sa sexom isto toliko koliko i žene. Rijetki su opsjednuti u pravom smislu te rijeci, prije bih rekao da lažu i verglaju bez veze.
Normalnoj osobi nije teško reci volim te, to je teško reci nekim umišljenim sirovinama, meni to nikada nije teško reci.
To što vecina muškaraca ne spušta dasku na wc i neuredni su se ne da objasniti u nekoliko recenica. To je nevjerojatno i odvratno. Meni je higijena vrlo bitna i spuštam dasku na wc. Ne samo to, nego uvijek pazim da mi stan bude cist i uredan i prvo to promotrim kad doðem nekome prvi put.

Daj još pitanja, ovo je baš zanimljivo. cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?   Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? I_icon_minitime05.11.08 16:59

Jebate Gorane, ti si savršen muškarac king sunny :flower:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?   Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? I_icon_minitime06.11.08 10:19

tana17 je napisao/la:
Jebate Gorane, ti si savršen muškarac king sunny :flower:
Ma nisam, ali ti si stvarno savršena žena! ;) cerekalo :queen:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Slavonac
Zagrijao tipkovnicu
Slavonac


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 201
Godine : 37
Lokacija : Pleternica
Datum registracije : 11.11.2008

Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?   Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? I_icon_minitime28.11.08 2:09

ma ko kaže da ne može
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?   Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? I_icon_minitime08.08.09 10:43

znam da moze...i to savrsene odgovore ...samo treba naci pravog muskarca ... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?   Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? I_icon_minitime08.08.09 12:18

Jel si ga našla? Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?   Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? I_icon_minitime09.08.09 9:57

Može....ali činjenica je da ne mogu svi...ja sam nažalost upoznala puno sirovih muškaraca koji ne vide dalje svoga nosa i za njih je razgovor o ljubavi besmislen...a ima i onih koji razumiju tu riječ i njeno značenje...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?   Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? I_icon_minitime09.08.09 10:00

Goran je napisao/la:
Jel si ga našla? Smile

nasla ...nasla.... veseli ljubi

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?   Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? I_icon_minitime11.08.09 19:11

Divno draga! ;)

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.


Zadnja promjena: Goran; 08.10.10 21:34; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?   Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? I_icon_minitime08.10.10 21:34

A zašto žene više ne postavljaju pitanja? looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?   Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Google želi davati odgovore prije nego što postavite pitanje
» Zašto bježimo od neugodnih pitanja
» 10 mjesta na koja muškarac može pobjeći od svega
» Zasto je bolje biti muskarac!
» Moć novog načina upotrebe pitanja "Zašto"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: