Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Fondacija X Britancima želi "pokloniti" 22 milijarde funti

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Fondacija X Britancima želi "pokloniti" 22 milijarde funti Empty
PostajNaslov: Fondacija X Britancima želi "pokloniti" 22 milijarde funti   Fondacija X Britancima želi "pokloniti" 22 milijarde funti I_icon_minitime03.11.10 22:23

Fondacija X Britancima želi "pokloniti" 22 milijarde funti Zlatne-poluge625

BRITANSKIM teoretičarima zavjere na srebrnom je pladnju poslužen materijal koji će ih zabavljati mjesecima. Lord James od Blackheatha, torijevac i poznati industrijski magnat u Kući lordova iznio je informaciju o misterioznoj organizaciji koju je nazvao "Fondacija X", a koja je, kako tvrdi, sa 22 milijardi funti pokušala kupiti cijelu britansku vladu!

"Fondacija X", tvrdi Lord James, ponudila je da će ga odmah opskrbiti sa 5 milijardi funti, a prije Božića će uplatiti još 17 milijardi. "Moram se ispričati zato što ću se dotaknuti teme koju vjerojatno ne bih smio pokretati", misteriozno je Lord James započeo svoj govor prije nego što se dotakao "Fondacije X" što, kako kaže, nije pravo ime misteriozne organizacije, ali on ju je odlučio tako nazivati "u nedostatku boljeg termina".

"Već 20 tjedana uključen sam u vrlo čudan dijalog s lordovima Sassoonom i Strathclydeom. Tijekom tog vremena pokušao sam ih upozoriti na čudnu organizaciju koja je spremna isporučiti ogromnu svotu novca u svrhu stabiliziranja britanske ekonomije. U nedostatku boljeg imena, zvat ću ih 'Fondacija X'. To nije njihovo pravo ime, ali za sada će poslužiti", kaže lord James koji tvrdi da ga je s predstavnicima "Fondacije X" prije pet mjeseci upoznao posrednik iz poznate tvrtke u londonskom Cityju (poslovnom središtu grada, op. a.).

"Predsjednik uprave te tvrtke rekao mi je da imaju čudan zahtjev od organizacije koja želi pomoći u financijskoj rekonstrukciji države i da im je potrebna moja pomoć kako bi ustanovili da li bi to bilo po zakonu", kaže lord James koji je uvjeren kako je "Fondacija X" pristupila upravo njemu zato što, prema vlastitom priznaju, "ima bogato iskustvo u pranju terorističkog novca".

"Posjedujem vrlo zanimljivu zbirku telefonskih brojeva i kontakata kojima se mogu obratiti za pomoć kad mi je to potrebno. Upravo to je od mene tražila firma u Cityju; da provjerim ima li tu kakvih sumnjivih aktivnosti. Proteklih 20 tjedana pokušavao sam napraviti upravo to i došao sam do iskrenog zaključka da je 'Fondacija X' sasvim iskrena i da joj je cilj učiniti Ujedinjeno Kraljevstvo jednom od ključnih točaka za dijeljenje svog ogromnog bogatstva u svrhu oporavka globalnog gospodarstva", zaključio je lord James u svom obraćanju Kući lordova.

index.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
Fondacija X Britancima želi "pokloniti" 22 milijarde funti
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nos koji vrijedi pet milijuna funti
»  Wimbledon 2010.
» Nepristojna ponuda: 500.000 funti da ostavi muža
» Madonna počastila Guya sa 60 milja funti
» Konačno se javio sretni dobitnik 113 milijuna funti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Teorija zavjera-
Forum(o)Bir: