Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Britanci se griju na ljudski izmet

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Britanci se griju na ljudski izmet Empty
PostajNaslov: Britanci se griju na ljudski izmet   Britanci se griju na ljudski izmet I_icon_minitime02.11.10 14:03

Njih čak 200 u svojim će domovima za grijanje koristiti biometan, proizveden iz kanalizacijskog otpada. Tvrtke British Gas, Thames Water i Scotia Gas Networks, sada se nadaju kako bi se isti princip mogao primijeniti i širom Velike Britanije.

>> VIDEO: Ulična svjetiljka na pseći izmet
http://dnevnik.hr/vijesti/zanimljivosti/video-ulicna-svjetiljka-na-pseci-izmet.html

Prema direktivi Europske Unije, do 2020. godine Britanija mora osigurati 15 posto proizvodnje svoje energije iz obnovljivih izvora. Šef energetskog, tehnološkog i inovacijskog odjela u British Gasu, Martin Orrill, za BBC je rekao kako se taj postotak može postići upravo širenjem korištenja energije iz navedenog izvora na nacionalnoj razini.

Proces od 23 dana

Dodao je kako se potrošači ne trebaju bojati korištenja energije iz kanalizacije, već se trebali osjećati ponosno što sudjeluju u ovom neobičnom procesu recikliranja. 'Razliku neće primijetiti, jer taj plin nema miris, a infrastruktura za njegovu distribuciju već postoji', Istaknuo je Orrill.

Čitav proces, od puštanja vode u wc-u do dobivanja plina i energije traje točno 23 dana. Orill je na kraju dodao kako je Velika Britanija u svijetu poznata po najboljoj plinskoj mreži u svijetu te da nema bolje zemlje za testiranje ove nove tehnologije.
cudaprirode.com





[Vrh] Go down
Gost
Gost




Britanci se griju na ljudski izmet Empty
PostajNaslov: Re: Britanci se griju na ljudski izmet   Britanci se griju na ljudski izmet I_icon_minitime02.11.10 14:31

Ah ništa novo izmet se grije na izmetu..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Britanci se griju na ljudski izmet Empty
PostajNaslov: Re: Britanci se griju na ljudski izmet   Britanci se griju na ljudski izmet I_icon_minitime02.11.10 14:42

Nije ok nikoga vrijeđati ni omalovažavati Ana, pa ni britance, ako nemaš što normalno napisati bolje nemoj ništa.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Britanci se griju na ljudski izmet Empty
PostajNaslov: Re: Britanci se griju na ljudski izmet   Britanci se griju na ljudski izmet I_icon_minitime02.11.10 14:54

Gorane, ja sam samo iznijela svoje mišljenje, direktno i golo ono što mi je trenutno bilo u mislima. Valjda je to dozvoljeno ili? Uostalom nisam napisala "Britanci su govna koji se griju na govna" Znači moglo se asocirati i na ostale koji žive u Britaniji a moglo je i na čovječanstvo uopće.
Ali upamtit ću kako osobna mišljenja nisu dozovljena pa ću drugi put napisati ono što i ne mislim, samo nek djeluje fino i kulturno... a možda je pak bolje i ne pisati ništa već igrati igrice jer se očito ne može diskutirati i argumentirati bez da nekoga odmah na samom početku ne kritiziramo. U prijevodu= očekivala sam da mi postaviš pitanje zašto tako reagiram, a ne da me već na startu kritiziraš.. Ma uostalom zaboravi..ili izbriši mi komentar svejedno mi..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Britanci se griju na ljudski izmet Empty
PostajNaslov: Re: Britanci se griju na ljudski izmet   Britanci se griju na ljudski izmet I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Britanci se griju na ljudski izmet
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Buba koja vozi na ljudski izmet
» Autobusi u Oslu vozit će na izmet
» Ljudski pupak šokirao znanstvenike
» Samo se ljudski mozak smanjuje s godinama
»  Guinnessovi rekordi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: