Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 kuda za novu???

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime27.12.08 17:07

jeste li već isplanirali svoju novu, s kim ćete je slaviti i gdje i koga želite pored sebe te divne večeri??? cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime27.12.08 17:35

Imam neke planove ... ali htjela bi slaviti u naručju osobe koje volim, bilo gdje cerekalo .. no, pak, ako to već nije moguće slaviti ću u naručju kruškovca :P
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime27.12.08 17:41

lol!
sretno tano.. želim da ti se sve želje ostvare i da završiš u krilu voljene osobe.... cerekalo cerekalo cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime27.12.08 17:42

minchy89 je napisao/la:
lol!
sretno tano.. želim da ti se sve želje ostvare i da završiš u krilu voljene osobe.... cerekalo cerekalo cerekalo

hvala mina, ja tebi cijelim svojim srcem želim da ti se ostvari tvoja najveća želja, a i sve ostale cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime27.12.08 17:49

hvala....
baš si I love you i jedna velika duša.... Smile cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime27.12.08 20:45

U svom omiljenom bircu,s odličnom ekipom...puno votke i red bull-a lol!
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime29.12.08 22:59

radim noćnu,pa nema slavlja za mene.
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime30.12.08 9:05

In da bed najvjerojatnije kuda za novu??? Affraid
Riga mi se od te Nove godine jer mi taj dan toliko ide na živce da ga više ne mogu smisliti...već sam u 00:00 u krpama i spavam ko mala beba...


osim ako me netko ne nagovori pa me odvuku negdje u što čisto sumnjam...totalna bananakuda za novu??? 104179
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime30.12.08 17:41

imam uplaćeni doček nove godine u jednom hotelu, ali, zadnjih dana sam banana pa najvjerojatnije ostajem doma....
[Vrh] Go down
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime30.12.08 22:07

ne volim doceke i idu mi na zivce Nova bude dosla cekala ja nju ili ne, ove godine idem na privatan party frendica organizira u kuci nadam se da ce biti ok
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime30.12.08 22:25

DaRkAnGeL je napisao/la:
ne volim doceke i idu mi na zivce Nova bude dosla cekala ja nju ili ne, ove godine idem na privatan party frendica organizira u kuci nadam se da ce biti ok
respect I meni je to postalo glupo! Dobro prigodni party da, ali sve ostale fame oko dočeka Nove su mi bez veze!

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime30.12.08 22:31

meni nikad nece biti jasni ljudi koji idu u te neke restorane pa se haljine kupuju, odjela kaj li sve ne priprema se za docek kao da je ne znam kaj, ma ak je dobro drustvo meni je svaki dan NOva chirio
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime30.12.08 22:34

jebe mi se za doček ... dobra skuža za ić cugat nekamo .. još ako prođe ideja da se skupimo u nekom stanu i zaružimo ... meni super
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime30.12.08 22:43

ja sam stvarno probao sve...doček doma, doček u bircu, doček u nekoj od svjetskih metropola, doček na hitnoj.....e, sada je došao red na hotel...
ali, slažem se, najvažnije je ako se okupi dobra ekipa....jer možeš biti bilo gdje, ali ako nisi sa pravim ljudima, nije to to....
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime30.12.08 22:57

Pališ se na medicinske sestre korny, pa si Novu dočekao na hitnoj? :P :medical:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime30.12.08 22:59

ma, vozili frenda na šivanje arkade.....
malo se preveć natankao...a na hitnoj nas ostale nisu hebali 5 posto... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime30.12.08 23:01

E hebemu, baš šteta, nadam se da ti se takvo što više nikada neće ponoviti korny...

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime30.12.08 23:03

e...ne želim ni ja to...niti kome od vas.... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime30.12.08 23:11

Ja bi želio dočekati jednu Novu na australskoj plaži! danse

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime30.12.08 23:13

zakaj, ces mene vodit sa sobom? swing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime30.12.08 23:17

DaRkAnGeL je napisao/la:
zakaj, ces mene vodit sa sobom? swing
Može Darky! :;):
To želim oduvijek, ovo sve tu mi je kao film koji sam već gledao 20 puta.
Fora bi bilo, beach party za Novu na 30 stupnjeva, nešto novo i ludo zanimljivo... danse

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime30.12.08 23:21

joj jebi se Gorane sad bi i ja tooo, ajmo odmah hophop
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime30.12.08 23:22

Ajmo Darky!!! frends hoping

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime30.12.08 23:24

A mogu i ja s vama pray work
[Vrh] Go down
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime30.12.08 23:25

ja sam spremna auto
[Vrh] Go down
Sponsored content





kuda za novu??? Empty
PostajNaslov: Re: kuda za novu???   kuda za novu??? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kuda za novu???
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kuda za Novu!?
» Dodik čestitao pravoslavnu Novu godinu
» 10 znakova da trebate novu frizuru
» Nema novca za novu deponiju u Sarajevu
» Novu 2011. dočekajte uz Stereo MC's!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: