Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u Empty
PostajNaslov: Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u   Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u I_icon_minitime28.10.10 11:39

Ili je totalno lud ili totalno pijan. looool
Pogledajte detalje OVDJE.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u Empty
PostajNaslov: Re: Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u   Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u I_icon_minitime28.10.10 11:48

Ma vidio bijele miševe pa on misli da je sve moguće Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u Empty
PostajNaslov: Re: Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u   Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u I_icon_minitime28.10.10 11:49

Kakvi kreteni nam vode državu još dobro i stojimo. Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u Empty
PostajNaslov: Re: Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u   Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u I_icon_minitime28.10.10 11:50

Pa to je problem što se lagano obrušavamo..ali dobro je dok su pacovi na brodu..evo neki se čak i vratili..možda još ima nade za nas Laughing
Joj gora sam od naš Jadre s vručim krumpirima Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u Empty
PostajNaslov: Re: Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u   Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u I_icon_minitime28.10.10 11:51

Goran je napisao/la:
Ili je totalno lud ili totalno pijan. looool

kombinacija iznijetog looool
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u Empty
PostajNaslov: Re: Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u   Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u I_icon_minitime28.10.10 11:53

Slažem se. I kad vidim da on predsjeda sjednicom Sabora muka mi je. A ni Bebić nije puno bolji od njega, izražava se kao totalni seljak. Predsjednik Sabora bi trebao znati hrvatski književni jezik.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u Empty
PostajNaslov: Re: Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u   Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u I_icon_minitime28.10.10 12:01

Jao Bebić. Ja kada čujem da je otputovao negdje van...mene je sramota..on da predstavlja moju državu negdje..pa s tim mene..
Uvijek mislim da oni tamo gdje je otišao misle..pa koje su to seljačine kada ima je ovo jedan od predstavnika mač
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u Empty
PostajNaslov: Re: Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u   Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u I_icon_minitime28.10.10 12:02

looool looool

sreća tvoja da si anonimna Kikić, pa ne znaju da te predstavlja looool
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u Empty
PostajNaslov: Re: Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u   Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u I_icon_minitime28.10.10 12:03

Čuti ovoljno mi je muka i tako..seljačnia ona seljoberska..moja baka s 4 razreda osnovne je za njega dr. znanosti bljuv
[Vrh] Go down
Sponsored content





Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u Empty
PostajNaslov: Re: Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u   Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Šeks totalno poludio - prijeti zabranom rada SDP-u
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» HUS šokiran zabranom pranja stakala na Ininim postajama
» Totalno besplatan SMS preko računara!!!
» Prijeti novi hladni talas
» Rada Krivokapic Radonjic
» Sarajevu prijeti smrzavanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: