Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV Empty
PostajNaslov: Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV   Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV I_icon_minitime04.10.10 16:33

Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV GetImage

Treća sezona u Americi počela je nedavno, ali hrvatski gledatelji tek od ove jeseni mogu gledati hvaljenu bajkersku seriju
'Sinovi anarhije'? Ne, ovo nije saga o mladim i nabrijanim potomcima anarhističkih odreda iz španjolskog građanskog rata ni priča o pankerima iz hrvatske provincije koji dane provode ispijajući bambus i žicajući sitniš za fotokopiranje svojih fanzina – riječ je o sjajnoj televizijskoj seriji koja je konačno, sada kad se u Americi (čitaj: i na torrentima) prikazuje treća sezone, stigla i do hrvatskih malih ekrana. Bolje ikad nego nikad!
Serijal je krenuo prilično tiho, kao 'Sons Of Anarchy', još 2008. godine na FX-u. No kako su epizode odmicale i kako je serija postajala sve bolja i bolja, sve više i više ljudi počelo je obraćati pažnju, ne bi li u konačnici imali sve više gledatelja (čitaj: sve više seedera na torrentima), pa se tako i sve više trudili zaplesti i rasplesti radnju. No to ne znači da serija nije bila uspješna u samom startu – naprotiv, sa 5,4 milijuna gledatelja u prvih pet epizoda, 'Sinovi anarhije' postali su najuspješnijim projektom kablovske mreže FX, prvi megaprojekt još od jednako velikih uspjeha 'Vatrenih dečki' ('Rescue Me'), još jedne FX-ove esencijalne muške serije. Vatrogasci, bajkeri... Fale još samo policajci i Indijanci, pa da imamo Village People!

Šalu na stranu, 'Sinovi anarhije' proizvod su Kurta Suttera, scenarista, redatelja, producenta i glumca, koji je stvorio i serijal 'The Shield', a trenutno radi na svom filmskom prvijencu, remakeu 'Enter The Dragon', kung fu remek-djelu s Bruce Leejem, a koje će se zvati 'Awaken The Dragon' te biti više, kažu, noir. Odnosno, crnjak.

TV serija o bajkerima zapravo je serija o mladom plavušanu (neki kažu da je previše zgodan za kvazivođu motorističke bande, no i žene moraju u nešto buljiti ako želite imati dobre brojke gledanosti) i njegovoj motoriziranoj obitelji u malom gradiću u Kaliforniji, gdje motoristički klub Sinovi anarhije ne samo da čuvaju vrijednosti zajednice te preživljavaju u uvjetima surovog kapitalizma popravljajući automobile i motore, već ispod stola, dok nitko ne gleda, razvijaju pravu mrežu ilegalnih aktivnosti, po uzoru na 'Sopranose' na dva kotača. Usto preživljavaju sukobe s drugim bandama, od Arijevaca preko suparničkih motorista do članova prave IRA-e. I agenata FBI-a, naravno.

Priča je u osnovi zasnovana na tzv. obrnutom principu – problemi nastaju kada naš glavni junak, pripadnik mlade generacije, želi okrenuti klub starim danima ponosa i slave, superjunaštva i obrane slobode na kotačima, dok su oni stariji ipak više zainteresirani za kriminal te za čekanje mirovine uz lovu zarađenu švercom oružja. Sve osim droge, naravno. Nitko ne želi da njegov mali gradić bude prekrcan džankijima koji će vas odvaliti lopatom po glavi za jedan šut.

Uz sve to, serijal ima i jedan jako, jako moćni adut – legendarnog Rona Perlmana u jednoj od glavnih uloga, jedinstvenu njušku koju znamo po ulogama u filmovima Guillerma del Tora, a koja se upravo sprema glumiti u još jednoj izložbi testosterona, novom 'Konanu'.



Izvor
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV Empty
PostajNaslov: Re: Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV   Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV I_icon_minitime30.10.10 18:01

Isprva nisam pratila..ali sada mi se baš sviđa serija. Malo promjene od svih onih CSI Smile
[Vrh] Go down
Badomen
Totalno relaxiran
Badomen


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1130
Godine : 55
Lokacija : home,sweet home
Datum registracije : 22.10.2010

Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV Empty
PostajNaslov: Re: Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV   Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV I_icon_minitime03.11.10 15:46

moja žena je poskidala 2 ili tri sezone i sve pogledala,kaže da su joj super
i osvježenje nakon jednoličnosti onoga što se prikazuje
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV Empty
PostajNaslov: Re: Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV   Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV I_icon_minitime03.11.10 15:48

E da i ja to kažem..baš su pravo osvježenje. Ali zaspala sam bila u subotu i to mi je tako glupo što su dvije epizode odjednom i to dosta kasno. Ma glupsoni HTRovski zaboravio
[Vrh] Go down
Badomen
Totalno relaxiran
Badomen


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1130
Godine : 55
Lokacija : home,sweet home
Datum registracije : 22.10.2010

Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV Empty
PostajNaslov: Re: Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV   Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV I_icon_minitime03.11.10 15:54

Kikica je napisao/la:
E da i ja to kažem..baš su pravo osvježenje. Ali zaspala sam bila u subotu i to mi je tako glupo što su dvije epizode odjednom i to dosta kasno. Ma glupsoni HTRovski zaboravio
baš zbog toga je i poskidala sve i pogledala prije mjesec dana i to bez reklama Laughing
tv kuće to uvijek doziraju na kašičicu kao da su lijekovi Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV Empty
PostajNaslov: Re: Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV   Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV I_icon_minitime03.11.10 16:07

Ma mogu kako im se hoće..a moramo trpiti.. glavom u zid
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV Empty
PostajNaslov: Re: Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV   Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV I_icon_minitime01.05.11 8:20

uh sta bi dao da se vozim sa njima
[Vrh] Go down
Sponsored content





Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV Empty
PostajNaslov: Re: Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV   Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Anarhični bajkeri ove jeseni napadaju HTV
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Amerikanci u 13.30 napadaju mjesec
» Hrvatska: Tigrasti komarci napadaju i danju
» Obranite se od jeseni!
» Lavovi najčešće napadaju nakon punog Mjeseca
» Što ćemo ove jeseni gledati na TV-u?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Mediji i film :: Serije-
Forum(o)Bir: